fbpx

Pozycjonowanie, reklamy – Portugalia

Kompleksowy marketing internetowy dla Twojego
sklepu e-commerce. W jednym miejscu.

Poznaj nas bliżej

Porozmawiajmy.
Wypełnij formularz kontaktowy, a my do Ciebie oddzwonimy.

Przedstawiamy ofertę na optymalizację i prowadzenie kampanii reklamowych za granicą. Coraz więcej firm poszerza teren swoich działań o zagraniczne kraje takie jak Portugalia. To często atrakcyjne rynki, pozwalające dotrzeć do większej grupy potencjalnych klientów.

W odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie polskich firm reklamą usług i sklepów internetowych w Portugalii przygotowaliśmy ofertę kompleksowego marketingu za granicą. Pomożemy Twojej firmie rozwinąć sprzedaż za pomocą pozycjonowania oraz reklam. Mamy wiedzę i wypracowane sposoby i wiemy jak Tobie pomóc. Zapraszamy do kontaktu.

DLACZEGO WARTO PROWADZIĆ DZIAŁANIA W PORTUGALII

Portugalia to kraj, który przyciąga cudzoziemców nie tylko wspaniałą pogodą, kuchnią i infrastrukturą. Jest to miejsce w którym Polacy odnajdują swoje miejsce na ziemi między innymi ze względu na sprzyjające okoliczności gospodarcze. Zawiązany w Lizbonie w 2012 roku Portugalsko-Polski Klub Biznesu zrzesza i wspiera przedsiębiorców pragnących osiąść na portugalskiej ziemi, a także dać wsparcie polskim cudzoziemcom.

right

Osoby, które prowadzą firmy w Portugalii deklarują, że proces jej zakładania jest szybki i bezproblemowy. Szeroki wachlarz branż m.in turystyczna daje szansę na otwarcie dobrze prosperującego biznesu ze względu na fakt, że kraje Europu zachodniej są licznie wybierane na miejsce wypoczynku. Osoby zainteresowane karierą międzynarodową i działające w tym obszarze mogą wyjść ze swoją działalnością na rynek Hiszpański, który jest otwarty na portugalskie przedsiębiorstwa. Poza aspektami stricte biznesowymi warto wspomnieć, że w Portugalii emerytowanym cudzoziemcom przysługują ulgi podatkowe.

RÓŻNE DZIAŁANIA MARKETINGOWE DO WYBORU

Na terenie Portugalii warto wdrażać działania marketingowe oparte o komunikatory internetowe. W ten sposób za stosunkowo niewielkie pieniądze możliwe jest skuteczne docieranie do stosunkowo dużej grupy klientów.

portugal

Działania marketingowe na terenie Portugalii mogą być skuteczne, jeśli zostaną oparte o media społecznościowe. W tym celu doskonale sprawdzają się między innymi Facebook czy Instagram. Marketing internetowy może być szczególnie skuteczny, kiedy podjęte działania będą ze sobą kompatybilne. Działania w mediach społecznościowych warto prowadzić na wielu płaszczyznach, na przykład na Facebooku, a jednocześnie na Instagramie, aby w ten sposób znacznie zwiększyć ich efektywność. Dodatkowo skuteczność działań marketingowych w mediach społecznościowych można bardzo wygodnie oceniać za pomocą statystyk oraz innego rodzaju danych statystycznych. Jest to zatem bardzo skuteczne narzędzie marketingowe.

DOŚWIADCZENIE

Mamy doświadczenie w reklamie średnich i dużych sklepów e-commerce w wielu różnych państwach. To pozwoliło nam przygotować oryginalne metody działań. W skrócie:

  • jakie linki działają, jak linkować nawet przy mniejszym budżecie,
  • które kanały reklamowe pozwalają dotrzeć do największej liczby potencjalnych klientów.

Do działań marketingowych skierowanych za granicę kierujemy naszych bezkonkurencyjnych specjalistów. Mają oni wiele lat doświadczenia w branży marketingu internetowego. To oni skutecznie poprowadzą działania dla Twojej firmy.

ROZWÓJ FIRMY ZA GRANICĄ – PORTUGALIA

Portugalia jest krajem ulokowanym w Europie Zachodniej, graniczącym z Hiszpanią oraz Oceanem Atlantyckim. Jest to kraj ciepły, znany z Lizbony, stolicy państwa, oraz fado, niezwykle smutnej, nastrojowej, sentymentalnej muzyki. Ten kraj jest piękny, a inwestowanie w nim może stać się sposobem na życie. Firma eksport-import, sprzątanie, budownictwo, nauczanie języków obcych to dobre rozwiązania. Można też założyć firmę doradczą w dziedzinie podatków, ubezpieczeń czy inwestycji. Znajomość języka portugalskiego pomoże lepiej prowadzić interesy. Angielski nie jest bardzo popularny w tym kraju.

Portugalia daje wiele możliwości biznesowych, należy tylko solidnie przygotować się do założenia oraz rozwijania firmy w tym kraju. Procedura typu firma od zaraz pozwala założyć spółkę w godzinę, czyli bardzo szybko. Jest to najlepsze rozwiązanie dla niejednej osoby. Od razu można podjąć działania gospodarcze i zarabiać. Co więcej firmę można założyć przez internet, szybko i bez większego wysiłku.

często zadawane pytania

Kto będzie prowadził działania dla mojej strony?

Do działań marketingowych kierujemy pracowników z minimum 3-letnim doświadczeniem. Większość naszych specjalistów SEO pracujących przy projektach zagranicznych ma ponad 10 lat doświadczenia w branży, a specjalistów od Google Ads i Facebook Ads – 5 lat doświadczenia.

Czy robicie analizę konkurencji?

Tak. W każdym przypadku po rozpoczęciu działań przystępujemy do analizy konkurencji. Chcemy wiedzieć co robi konkurencja, jakie działania wykorzystuje by polepszyć widoczność w wyszukiwarce czy też jakie kanały reklamowe wykorzystują.

Na jak długi czas podpisujemy umowę?

Umowę podpisujemy na nieograniczony czas, przy uwzględnieniu, że umowa musi obowiązywać minimum 3 miesiące. Nie ma tu zatem długich i zobowiązujących} czasów trwania umowy.

Czy będziesz miał kontakt z fachowcem odpowiedzialnym za marketing?

Tak. W każdym momencie będziesz mógł kontaktować się z osobą prowadzącą projekt – zarówno ze specjalistą SEO, jak i specjalistą od reklam. Możliwe są również wideokonferencje.

Kiedy pojawią się efekty pozycjonowania za granicą?

Przy tematach zagranicznych należy liczyć się z tym, że uzyskanie większych efektów może zająć trochę czasu. Zazwyczaj jednak pierwsze widoczne efekty wzrostu ruchu i widoczności widzimy po 4-5 miesiącach.

Pozycjonujemy też firmy w innych krajach jak:

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt