fbpx

Pozycjonowanie, reklamy – Węgry

Kompleksowy marketing internetowy dla Twojego
sklepu e-commerce. W jednym miejscu.

Poznaj nas bliżej

Porozmawiajmy.
Wypełnij formularz kontaktowy, a my do Ciebie oddzwonimy.

Przedstawiamy ofertę na optymalizację i prowadzenie kampanii reklamowych za granicą. Coraz więcej firm poszerza teren swoich działań o zagraniczne kraje takie jak Węgry. To często atrakcyjne rynki, pozwalające dotrzeć do większej grupy potencjalnych klientów.

W odpowiedzi na coraz większe zapytania polskich firm reklamą usług i sklepów e-commerce na Węgrzech przygotowaliśmy ofertę kompleksowego marketingu za granicą. Pomożemy Twojej firmie rozwinąć sprzedaż za pomocą optymalizacji oraz reklam. Mamy wiedzę i wypracowane sposoby i wiemy jak Tobie pomóc. Zapraszamy do kontaktu.

DLACZEGO WARTO PROWADZIĆ DZIAŁANIA NA WĘGRZECH

Węgry to przyjazny kraj. Nie jest w strefie euro, używane są w nim forinty. Słynie z urokliwego Budapesztu, stolicy kraju, tokaju, wspaniałych term, oraz języka, którego nikt nie rozumie. Do Budapesztu Polacy chętnie jeżdżą na wycieczki. Warto o tym pamiętać i miło spędzać czas na zwiedzaniu tego niezwykłego kraju, ale biznes też warto tam rozpocząć.

blogger


Dlaczego Węgry? Powodów jest kilka:

  • szybka rejestracja firmy trwająca 2-3 dni,
  • możliwość rejestrowania firmy online,
  • przyjazne procedury związane z rejestracją firm,
  • niewysokie podatki i małe obciążenia,
  • powszechna znajomość języka angielskiego w środowiskach biznesowych. Język niemiecki także jest często używany.

Stawka CIT jest najniższa w całej Unii Europejskiej. Ubezpieczenie jest rozliczane w jednej składce. Jeśli firma ma dywidendy to nie musi płacić podatku. Kraj jest dobrze położony geograficznie, a Polska ma dobre stosunki polityczne i gospodarcze z Węgrami. Pragmatyzm Węgrów jest spory, a Polacy chętnie uczestniczą w życiu biznesowym.

RÓŻNE DZIAŁANIA MARKETINGOWE DO WYBORU

Marketing prowadzony na terenie Węgrzech wykazują się największą efektywnością jeśli prowadzone są za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz Internetu. Możliwości Internetu są bardzo wysokie, tym samym warto korzystać z nich, aby budować w ten sposób przewagę konkurencyjną marki.

building-1

Na Węgrzech możliwe jest szybkie uzyskanie przewagi konkurencyjnej na podstawie prowadzonej działalności gospodarczej. Jednakże działania marketingowe muszą być realizowane zgodnie z konsekwentnym planem marketingowym.

Bardzo dobre wyniki uzyskać można opierając się na mediach społecznościowych w swoich działaniach marketingowych. Facebook lub Instagram pozwalają na bardzo szeroki zasięg. Tym samym warto wdrażać takie rozwiązania, które przynoszą wysokie efekty za stosunkowo niską cenę. Facebook może być jednym z najbardziej efektywnych kanałów marketingowych, który odznacza się efektywnością przy stosunkowo niskich nakładach finansowych.

DOŚWIADCZENIE

Mamy doświadczenie w promocji średnich i dużych sklepów internetowych w wielu różnych państwach. To pozwoliło nam wypracować oryginalne metody działań. W skrócie:

  • jakie linki działają, jak linkować nawet przy mniejszym budżecie,
  • które kanały reklamowe pozwalają dotrzeć do największej liczby potencjalnych klientów.

Do działań reklamowych skierowanych za granicę przydzielamy naszychnajlepszych pracowników. Mają oni wiele lat doświadczenia w branży marketingu internetowego. To oni skutecznie poprowadzą działania dla Twojej firmy.

ROZWÓJ FIRMY ZA GRANICĄ – WĘGRY

Węgry to niewielki, ciepły kraj. Jego stolicą jest Budapeszt. W tym kraju warto jest inwestować pieniądze, bo stawka podatki CIT jest bardzo niska – najniższa w całej Unii Europejskiej. Ubezpieczenie rozliczane jest w jednej składce. Kraj ma znakomite położenie geograficzne, dobre relacje z Polską, pragmatyczny rząd. Inwestowanie w tym kraju jest łatwe, ale dobrze jest mieć tłumacza. Część spraw można załatwić online, także w języku angielskim.

Firmę rejestruje się w kilka dni, a najczęściej jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Węgry to piękny, ciepły kraj, pełen atrakcji, zabytków i życzliwych ludzi. Pokazuje to, że warto właśnie tam otworzyć małą firmę – działalność handlowa cieszy się ogromną estymą, jest naprawdę dobrym rozwiązaniem dla wielu osób. Firmy doradcze pomogą założyć firmę i wesprą niejedną osobę. Mała firma na Węgrzech może liczyć na życzliwość oraz wiele udogodnień. Na Węgrzech mieszka się miło, przyjemnie oraz w sposób naprawdę przyjazny. Niedaleko Polski, więc można wielokrotnie wracać do kraju na weekend czy raz w miesiącu.

często zadawane pytania

Jakie wytyczne SEO dostarczacie w ramach działań?

Pełny audyt techniczny, audyt do metatagów, audyt treści i wiele innych. W skrócie, dążymy do tego żeby zoptymalizować maksymalnie dużo elementów strony co przekłada się na najlepsze wyniki w wyszukiwarce.

Czy do wyboru mam tylko pozycjonowanie albo reklamy?

Tak. Zawsze polecamy klientom wybór pakietu – SEO + prowadzenie reklam w celu uzyskania najlepszych wyników, ale jeśli chcesz wybrać tylko jeden z nich} to jest taka możliwość.

Na jak długi czas podpisujemy umowę?

Umowę podpisujemy na czas nieograniczony, na minimum 3 miesiące. Nie ma tu zatem długich, wiążących czasów trwania umowy.

Czy jest możliwość prowadzenia działań na kilka krajów jednocześnie? Czy mogę liczyć wtedy na lepsze warunki?

Tak, postaramy się przedstawić zbiorczą ofertę na takie działania, która będzie korzystniejsza niż w przypadku osobnych wycen.

Czy macie doświadczenie przy prowadzeniu większych kampanii reklamowych?

Tak. Jesteśmy Partnerem Google co oznacza, że spełniamy wymogi jeśli chodzi o minimalną wielkość budżetów koniecznych by otrzymać ten status. Prowadzimy kampanie reklamowe o większych budżetach zarówno w ramach Facebook jak i Instagram.

Pozycjonujemy też firmy w innych krajach jak:

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt