fbpx

Pozycjonowanie, reklamy – Irlandia

Kompleksowy marketing internetowy dla Twojego
sklepu e-commerce. W jednym miejscu.

Poznaj nas bliżej

Porozmawiajmy.
Wypełnij formularz kontaktowy, a my do Ciebie oddzwonimy.

Przedstawiamy ofertę na optymalizację i prowadzenie kampanii reklamowych za granicą. Coraz więcej firm poszerza teren swoich działań o zagraniczne kraje takie jak Irlandia. To często atrakcyjne rynki, pozwalające dotrzeć do większej grupy potencjalnych odbiorców.

W odpowiedzi na coraz więcej pytań polskich firm promocją usług i sklepów e-commerce w Irlandii przygotowaliśmy ofertę kompleksowego marketingu za granicą. Pomożemy Twojej firmie rozwinąć sprzedaż za pomocą pozycjonowania oraz reklam. Mamy umiejętności i wypracowane sposoby i wiemy jak Tobie pomóc. Zapraszamy do kontaktu.

DLACZEGO WARTO PROWADZIĆ DZIAŁANIA W IRLANDII

Zieleń, święty Patryk i wrzosy – tak myślimy o Irlandii. Kraj jest piękny, ale nie tylko urok kraju przyciąga ludzi, lecz również możliwości biznesowe. W Irlandii Polacy prowadzą setki firm. Najczęściej są to firmy jednoosobowe, czyli samozatrudnienie, spółki cywilne oraz komandytowe, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Dlaczego warto prowadzić działalność w Irlandii

Firma w Irlandii jest łatwa do założenia. Założenie własnej firmy jest łatwe i szybkie. Sprawdza się jako sposób na zarabianie pieniędzy. Firmę w Irlandii mogą założyć pośrednicy, a nie musi tego robić przedsiębiorca samodzielnie. Irlandia ma szóste miejsce pod względem zakładania firm. Jest to przyjazne miejsce do gospodarczego funkcjonowania. Z tego powodu ludzie biznesu osiedlają się w tym kraju. Innowacyjność oraz rozwój technologiczny w tym kraju są na bardzo wysokim poziomie. Warto o tym wiedzieć i wybrać ten kraj – blisko Anglii, w pięknym otoczeniu, z przyjaznym klimatem. Przedsiębiorcy doceniają takie walory i chętnie do tego kraju wracają.

RÓŻNE DZIAŁANIA MARKETINGOWE DO WYBORU

Irlandia jest krajem otwartym na przedsiębiorczość. Jednakże, aby możliwe było skuteczne rozwijanie firmy na terenie Irlandii konieczne jest skuteczne prowadzenie działań marketingowych. 

Działania marketingowe w Irlandii

Do najlepszych i najbardziej skutecznych działań marketingowych zalicza się działania w mediach społecznościowych. Bardzo wiele osób na ternie Irlandii posiada konta w mediach społecznościowych, aby w ten sposób zyskać kontakt ze swoimi znajomymi. Jest to zatem doskonałą szansą na zwiększenie zasięgu działań marki. 

Irlandia może być doskonałym miejscem do rozwoju działalności gospodarczej, jeśli tylko odpowiednio wdrożone zostaną działania marketingowe. Marketing może bardzo skutecznie wspierać rozwój marki. Muszą być jednak prowadzone w sposób konsekwentny. W tym celu konieczne jest sukcesywne pozycjonowanie strony internetowej oraz regularna zmiana jej szaty graficznej, aby była stylowa i atrakcyjna dla potencjalnych klientów.

DOŚWIADCZENIE

Mamy doświadczenie w reklamie średnich i dużych sklepów e-commerce w wielu różnych krajach. To pozwoliło nam wypracować oryginalne metody działań. W skrócie:

  • jakie linki działają, jak linkować nawet przy mniejszym budżecie,
  • które kanały reklamowe pozwalają dotrzeć do największej liczby potencjalnych klientów.

Do działań reklamowych skierowanych za granicę kierujemy naszych bezkonkurencyjnych specjalistów. Mają oni wiele lat doświadczenia w branży marketingu internetowego. To oni efektywnie poprowadzą działania dla Twojej firmy.

ROZWÓJ FIRMY ZA GRANICĄ – IRLANDIA

Irlandia to zieleń, piękno, chłodne lata i łagodne zimy. W tym kraju można inwestować. Jest ulokowany niedaleko Polski, piękny i stabilny. Gospodarka rozwija się dobrze, a przedsiębiorcy nie narzekają na brak perspektyw. Perspektywy są dobre, a działalność w tym kraju nie jest skomplikowana. Emerytura także jest na wyciągnięcie ręki. Można spokojnie zadbać o własne perspektywy i rozwinąć się w zielonej Irlandii.

Kwota wolna od podatku w Irlandii wynosi 16500 euro. Jest to sporo, a taki bonus jest dobrze postrzegany przez małych inwestorów. Podatek CIT wynosi około 12,5 procenta, co jest niewielkim obciążeniem. Niejedna firma docenia takie możliwości i chętnie z nich korzysta. Jest to dobra nowina dla firm, które chcą uzyskać możliwości rozwój. Co ważne biurokracja jest niewielka w tym kraju, im mniej papierów, tym lepiej. Kapitał zakładowy firmy od 100 euro to łatwa rzecz dla każdego biznesu. Niejedna osoba doceni taką możliwość rozwoju w tym kraju. Warto zainwestować w Irlandii i rozwijać się właśnie w tym miejscu.

często zadawane pytania

Czy raportujecie działania?

Tak, co miesiąc otrzymasz raport Data Studio zawierający najważniejsze metryki i informacje. Będzie uzupełniony o informacje o dodanych linkach oraz innych działaniach.

Czy macie doświadczenie w mojej niszy? Szukam agencji, która specjalizuje się w mojej branży.

W naszym zespole jest wielu specjalistów z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z klientami z bardzo różnych branż. Obecnie w Carted obsługujemy ponad 100 klientów. Jest duża szansa, że pracujemy lub pracowaliśmy również przy projekcie związanych z Twoją branżą.

Kiedy pojawią się efekty pozycjonowania za granicą?

Przy tematach zagranicznych należy liczyć się z tym, że uzyskanie większych efektów może zająć trochę czasu. Zazwyczaj jednak pierwsze widoczne efekty wzrostu ruchu i widoczności widzimy po 4-5 miesiącach.

Czy dostarczacie treści?

Nie. Przy działaniach marketingowych w krajach zagranicznych to Klient odpowiada za przygotowanie treści na stronę. Oczywiście dostarczamy odpowiednie wytyczne dla copywriterów.

Na ile czasu podpisujemy umowę?

Umowę podpisujemy na czas nieograniczony, na minimum 3 miesiące. Nie ma tu zatem długich, wiążących czasów trwania umowy.

Pozycjonujemy też firmy w innych krajach jak:

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt