fbpx

SEO dla e-commerce

Pozycjonowanie sklepów internetowych za granicą

Pozycjonowanie sklepów internetowych(SEO) to usługa, dzięki której witryna internetowa zyskuje większą widoczność w wynikach wyszukiwania. To znaczy, że Twój sklep będzie łatwiej dostępny dla potencjalnych klientów z konkretnych krajów. Pozycjonowanie zagraniczne to usługa dla osób, które chcą zacząć lub już zaczęły prowadzić biznes za granicą oraz osób, które działają w Polsce, ale chcą wejść rynek zagraniczny. Pomożemy Ci zwiększyć widoczność Twojego sklepu w wybranych przez Ciebie krajach.

Poznaj nas bliżej

Porozmawiajmy.
Wypełnij formularz kontaktowy, a my do Ciebie oddzwonimy.

Dlaczego warto?

Dzięki odpowiednim działaniom SEO możemy:

Zwiększyć sprzedaż w Twoim sklepie.

Budowanie stabilnej pozycji w wynikach wyszukiwania przekłada się na wzrost zaufania i zainteresowania Twoją witryną. To z kolei wpływa na rosnącą rozpoznawalność i sprzedaż Twoich produktów lub usług poza granicami Polski.

Zwiększyć Twoją widoczność w Google i innych wyszukiwarkach.

Odpowiednia strategia SEO pozwala wyświetlać się wyżej w wynikach wyszukiwania. Zarówno w Polsce, jak i na świecie dominującą wyszukiwarką jest Google. W niektórych krajach, takich jak np. Rosja, sytuacja wygląda nieco inaczej. Pamiętamy o tym i dopasowujemy strategię działań do specyfiki kraju, w którym mamy działać. Dzięki specjalistycznym działaniom możemy skutecznie podnieść Twoją pozycję zarówno w rankingu Google, jak i innych wyszukiwarkach.

Zapewnić efekty na wiele lat.

Działania podejmowane w ramach SEO są długotrwałe i stabilne. Dzięki wdrożeniu odpowiednich rozwiązań możemy zapewnić Ci trwałą pozycję w wynikach wyszukiwania w wybranych przez Ciebie miejscach na świecie.

Dostarczyć Ci informacji na temat rynku zagranicznego i konkurencji.

Rozwój sklepu internetowego za granicą wymaga odpowiedniego przygotowania zarówno od strony sytuacji na rynku w danym kraju, jak i działań konkurencji, preferencji odbiorców i praktyk konsumenckich. Jeżeli masz biznes w Polsce i chcesz rozszerzyć usługę na inne kraje, to wgląd w wyżej wymienione aspekty jest niezbędny. Współpracując z nami, zyskujesz wiedzę na temat specyfiki danego rynku i działań podejmowanych przez konkurencję.

Zwiększyć ruch i poziom zaufania wśród potencjalnych klientów Twojego sklepu internetowego.

Nie czekaj, aż klienci sami Cię znajdą. Dzięki pozycjonowaniu możemy zwiększyć zainteresowanie Twoim sklepem i sprowadzić jakościowy ruch do Twojego sklepu. Im wyższa pozycja w wyszukiwarce, tym chętniej i częściej potencjalni klienci będą trafiać na Twoją stronę.

Pomóc Ci zmniejszyć wydatki

Wysoka pozycja w wyszukiwarkach ogranicza konieczność korzystania z dodatkowych form promocji, które mogą okazać się problematyczne w kontekście rynków zagranicznych. Pomożemy Ci zbudować stabilną pozycję w wynikach wyszukiwania, dzięki czemu będziesz mógł skupić na rozwoju sklepu.

wyniki SEO

Zobacz nasze wyniki pozycjonowania e-commerce

Natur-sklep.pl

Od 1k do 100k wejść w 2 lata
2000% wzrost sprzedaży

Czasnaherbate.net

318% więcej fraz w top 10
25% większa sprzedaż r/r

MistralSport.pl

533% wzrost nowych użytkowników
593% wzrost sprzedaży

Lejdi.pl

257% wzrost ruchu
475% więcej fraz w top 3

Torimpex.pl

4370% więcej fraz w top 10
158% więcej nowych użytkowników

Sklep z rajstopami

33% wzrost sprzedaży
63% nowych użytkowników

Skuteczne pozycjonowanie nie zna granic.

Jakie zyskujesz możliwości?

Sprawdź, jakie możliwości wiążą się z korzystaniem z każdego z wymienionych środowisk reklamowych:

Pozycjonowanie stron
internetowych

Pozycjonowanie zagraniczne

Pozycjonowanie sklepów ecommerce

Pozycjonowanie lokalne

Dlaczego my?

Bycie klientem Carted oznacza, że:

  • Masz bezpośredni kontakt ze specjalistą SEO. Pozycjonowanie to złożony proces składający się w wielu różnych czynności. Stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem i dbamy o to, by nasza praca była w pełni jakościowa.
  • Wiesz, co się dzieje z Twoim sklepem. Dążymy do pełnej przejrzystości podejmowanych przez nas działań. Na bieżąco informujemy o postępach, dodawanych linkach i efektach. Dzięki temu masz pełen wgląd w aktualną sytuację w Twoim sklepie online.
  • Zyskujesz dostęp do wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działań SEO. Wykorzystujemy zdobytą wiedzę w pracy i codziennie szukamy jeszcze lepszych rozwiązań.
  • Podpisujemy umowę na czas nieokreślony.  Chcemy, żebyś był z nami dlatego, że widzisz efekty naszej pracy, a nie dlatego, że musisz.
  • Zyskujesz pośredni dostęp do narzędzi analitycznych. W naszej pracy wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia, aby osiągać najlepsze wyniki. Są to m.in.: KWFinder, Ahrefs, Senuto czy Semstorm. Dzięki temu możemy podejmować decyzje w oparciu o konkretne dane.
  • Zyskujesz w pełni indywidualne podejście do Twojego biznesu. W naszej pracy bardzo ważne jest specjalistyczne podejście do projektu. Wdrażane przez nas działania są ściśle dopasowane do charakteru Twojej działalności, a nie powielaniem utartych schematów.

Narzędzia

Co zyskujesz dzięki narzędziom,
z których korzystamy

Nie ma dobrego SEO bez wsparcia dodatkowych narzędzi. Informacje potrzebne do prowadzenia skutecznych działań czerpiemy z wielu źródeł.

Jak wygląda współpraca z Carted

1. Plan działania

2. Realizacja

3. Optymalizacja

4. Raportowanie

Wycena

Istnieje wiele czynników wpływających na to, jakie działania SEO są niezbędne dla danej strony internetowej oraz jak dużo czasu i pracy będą wymagać. Każda strona jest inna i wymaga indywidualnej analizy oraz strategii, która będzie odpowiadała jej potrzebom i celom biznesowym.

Przy wycenie działań SEO bierzemy pod uwagę bieżącą sytuację serwisu i poziom konkurencji. Zawsze proponujemy kilka wariantów rozliczenia oraz wyjaśniamy, skąd biorą się koszty. Aby dowiedzieć się, jaki jest koszt usługi SEO dla Twojego biznesu, skontaktuj się z nami.

Wykonamy dla Ciebie darmową ocenę aktualnej sytuacji strony i wycenę.

Zamów bezpłatną analizę widoczności

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami w sprawie pozycjonowania Twojego sklepu internetowego za granicą

Kontakt