fbpx

SEO dla e-commerce

Pozycjonowanie sklepów internetowych (SEO)

Pozycjonowanie sklepów internetowych (SEO) to usługa, dzięki której witryna internetowa zyskuje większą widoczność w wynikach wyszukiwania. Odpowiednia optymalizacja treści, uporządkowanie struktury strony, oferty sprzedażowej i pozyskiwanie linków to tylko niektóre elementy, które składają się na proces pozycjonowania. Pomożemy Ci zwiększyć widoczność Twojego sklepu w Google. Przygotujemy odpowiednią strategię i wdrożymy konkretne działania, które sprawią, że będziesz sprzedawać więcej.

Poznaj nas bliżej

Porozmawiajmy.
Wypełnij formularz kontaktowy, a my do Ciebie oddzwonimy.

Dlaczego warto?

Dzięki odpowiednim działaniom SEO możemy:

Zwiększyć Twoją widoczność w wyszukiwarce.

Odpowiednia strategia SEO pozwala wyświetlać się wyżej w wynikach wyszukiwania. Dzięki specjalistycznym działaniom możemy skutecznie podnieść Twoją pozycję w rankingu Google i sprawić, że Twój sklep będzie bardziej widoczny dla użytkowników.

Zwiększyć ruch w Twoim sklepie internetowym.

Im wyższa pozycja w Google, tym większe zainteresowanie użytkowników. Nie czekaj, aż klienci sami Cię znajdą. Dzięki pozycjonowaniu możemy zwiększyć zainteresowanie Twoim sklepem.

Zapewnić efekty na wiele lat.

Działania podejmowane w ramach SEO są długotrwałe i stabilne. Dzięki wdrożeniu odpowiednich działań możemy zapewnić Ci stabilną pozycję w wynikach wyszukiwania.

Pomóc Ci zmniejszyć wydatki.

Wysoka pozycja w wyszukiwarkach ogranicza konieczność korzystania z dodatkowych form promocji. Pomożemy Ci zbudować stabilną pozycję, dzięki której będziesz mógł skupić na rozwoju sklepu w innych obszarach.

Podnieść poziom zaufania do Twojego sklepu wśród klientów.

Niewiele osób wchodzi na witryny internetowe z drugiej lub trzeciej strony wyników wyszukiwania w przeglądarce. Zmiana pozycji sklepu w rankingu Google na wyższą pomaga budować zaufanie klientów do Twojej oferty.

Zwiększyć sprzedaż w Twoim sklepie.

Budowanie stabilnej pozycji w wynikach wyszukiwania przekłada się na wzrost zaufania i zainteresowania Twoją witryną. To z kolei wpływa na wzrost sprzedaży Twojego produktu lub usługi.

wyniki SEO

Zobacz nasze wyniki pozycjonowania e-commerce

Natur-sklep.pl

Od 1k do 100k wejść w 2 lata
2000% wzrost sprzedaży

Czasnaherbate.net

318% więcej fraz w top 10
25% większa sprzedaż r/r

MistralSport.pl

533% wzrost nowych użytkowników
593% wzrost sprzedaży

Lejdi.pl

257% wzrost ruchu
475% więcej fraz w top 3

Torimpex.pl

4370% więcej fraz w top 10
158% więcej nowych użytkowników

Sklep z rajstopami

33% wzrost sprzedaży
63% nowych użytkowników

Zyskaj
przewagę nad
konkurencją dzięki
skutecznej strategii
SEO!

Jakie zyskujesz możliwości?

Sprawdź, jakie możliwości wiążą się z korzystaniem z każdego z wymienionych środowisk reklamowych:

Pozycjonowanie stron
internetowych

Pozycjonowanie zagraniczne

Pozycjonowanie sklepów e-commerce

Pozycjonowanie lokalne

Dlaczego my?

Bycie klientem Carted oznacza, że:

  • Masz bezpośredni kontakt ze specjalistą SEO. Pozycjonowanie to złożony proces składający się w wielu różnych czynności. Stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem i dbamy o to, by nasza praca była w pełni jakościowa.
  • Wiesz, co się dzieje z Twoim sklepem. Dążymy do pełnej przejrzystości podejmowanych przez nas działań. Na bieżąco informujemy o postępach, dodawanych linkach i efektach. Dzięki temu masz pełen wgląd w aktualną sytuację w Twoim sklepie online.
  • Zyskujesz dostęp do wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działań SEO. Wykorzystujemy zdobytą wiedzę w pracy i codziennie szukamy jeszcze lepszych rozwiązań.
  • Podpisujemy umowę na czas nieokreślony.  Chcemy, żebyś był z nami dlatego, że widzisz efekty naszej pracy, a nie dlatego, że musisz.
  • Zyskujesz pośredni dostęp do narzędzi analitycznych.W naszej pracy wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia, aby osiągać najlepsze wyniki. Są to m.in.: KWFinder, Ahrefs, Senuto czy Semstorm. Dzięki temu możemy podejmować decyzje w oparciu o konkretne dane.
  • Zyskujesz w pełni indywidualne podejście do Twojego biznesu. W naszej pracy bardzo ważne jest specjalistyczne podejście do projektu. Wdrażane przez nas działania są ściśle dopasowane do charakteru Twojej działalności, a nie powielaniem utartych schematów.

Narzędzia

Co zyskujesz dzięki narzędziom,
z których korzystamy

Nie ma dobrego SEO bez wsparcia dodatkowych narzędzi. Informacje potrzebne do prowadzenia skutecznych działań czerpiemy z wielu źródeł.

Jak wygląda współpraca z Carted

1. Plan działania

2. Realizacja

3. Optymalizacja

4. Raportowanie

Wycena

Istnieje wiele czynników wpływających na to, jakie działania SEO są niezbędne dla danej strony internetowej oraz jak dużo czasu i pracy będą wymagać. Każda strona jest inna i wymaga indywidualnej analizy oraz strategii, która będzie odpowiadała jej potrzebom i celom biznesowym.

Przy wycenie działań SEO bierzemy pod uwagę bieżącą sytuację serwisu i poziom konkurencji. Zawsze proponujemy kilka wariantów rozliczenia oraz wyjaśniamy, skąd biorą się koszty. Aby dowiedzieć się, jaki jest koszt usługi SEO dla Twojego biznesu, skontaktuj się z nami.

Wykonamy dla Ciebie darmową ocenę aktualnej sytuacji strony i wycenę.

Zamów bezpłatną analizę widoczności

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami w sprawie pozycjonowania Twojego sklepu internetowego

Kontakt