fbpx

Pozycjonowanie, reklamy – Meksyk

Kompleksowy marketing internetowy dla Twojego
sklepu e-commerce. W jednym miejscu.

Poznaj nas bliżej

Porozmawiajmy.
Wypełnij formularz kontaktowy, a my do Ciebie oddzwonimy.

Przedstawiamy ofertę na pozycjonowanie i prowadzenie kampanii reklamowych za granicą. Coraz więcej firm poszerza teren swoich działań o zagraniczne kraje takie jak Meksyk. To często atrakcyjne rynki, pozwalające dotrzeć do większej grupy potencjalnych klientów.

W odpowiedzi na coraz większe zapytania polskich firm promowaniem usług i sklepów internetowych w Meksyku przygotowaliśmy ofertę kompleksowego marketingu za granicą. Pomożemy Twojej firmie rozwinąć sprzedaż za pomocą optymalizacji oraz reklam. Mamy doświadczenie i wypracowane sposoby i wiemy jak Tobie pomóc. Zapraszamy do kontaktu.

DLACZEGO WARTO PROWADZIĆ DZIAŁANIA W MEKSYKU

Decydując się na przeniesienie swojej dotychczasowej działalności gospodarczej za granicę możemy liczyć na znacznie niższe podatki oraz różnego rodzaju ulgi podatkowe. Taka sytuacja dotyczy także zakładania nowej działalności gospodarczej za granicą. Oszczędności na podatkach będą zatem dodatkowym dochodem, który można przeznaczyć w na przykład rozwój swojej firmy.

macbook

Decydując się na przeniesienie swojej działalności gospodarczej można ponadto polegać na profesjonalnych firmach, które pomogą nam w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności. Meksyk przyciąga coraz większe ilości przedsiębiorców, którzy pragną otworzyć swoją działalność gospodarczą właśnie w tym kraju. Wynikiem takiej decyzji są przede wszystkim szerokie korzyści. Coraz częściej zakładanie firmy za granicą jest opłacalne z podatkowego punktu widzenia. Dodatkową zaletą są także uproszczone procedury administracyjne jak i procedury prawne. Tym samym warto inwestować w Meksyku na rozwój firmy.

RÓŻNE DZIAŁANIA MARKETINGOWE DO WYBORU

Meksyk jest charakterystycznym krajem, w którym najbardziej skuteczne działania marketingowe, opierają się na marketingu internetowym. Tym samym decydując się na działalność gospodarczą na terenie Meksyku powinniśmy zastosować jak najbardziej skuteczne działania marketingowe. Dzięki nim nasza marka zostanie zauważona przez klientów. Ponadto prezentując swoją markę warto przekazywać klientom korzyści, jakie wynikają z korzystania z poszczególnych usług przedsiębiorstwa.

mexico

Dobrym środkiem na zdobywanie nowych klientów jest działanie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym samym warto rozpocząć działania przez stworzenie strony na Facebooku lub Instagramie, która będzie dedykowana prezentowaniu produktów oferowanych przez dane przedsiębiorstwo. Dodatkowo wsparciem tych działań mogą być narzędzia takie jak Google Ads. Ostatnim elementem powinno być pozycjonowanie strony internetowej w Internecie, zwiększając jej widoczność.

DOŚWIADCZENIE

Mamy doświadczenie w promocji średnich i dużych sklepów internetowych w wielu różnych państwach. To pozwoliło nam przygotować oryginalne metody działań. W skrócie:

  • jakie linki działają, jak linkować nawet przy ograniczonym budżecie,
  • które kanały marketingowe pozwalają dotrzeć do największej liczby potencjalnych klientów.

Do działań marketingowych skierowanych za granicę kierujemy naszych bezkonkurencyjnych specjalistów. Mają oni wiele lat doświadczenia w branży marketingu internetowego. To oni skutecznie poprowadzą działania dla Twojej firmy.

ROZWÓJ FIRMY ZA GRANICĄ – MEKSYK

Meksyk to odległy kraj. Jest to dobre rozwiązanie, można w nim spokojnie pracować i prowadzić własną firmę. Kraj jest pełen kontrastów, ale bardzo ciekawy i wyjątkowy. Firma musi mieć statut. Dokument ten potrzeba przetłumaczyć na język hiszpański i to w sposób przysięgły. Trzeba wszystko załatwić legalnie, dzięki prawnikowi. Oświadczenie o rejestracji firmy zagranicznej także jest konieczne. Poza tym płaci się podatki.

Jest to kraj stabilny oraz dobre miejsce dla ludzi biznesu. Nie ma rozbudowanej biurokracji, a osoba zdeterminowana może w nim zrobić karierę. W tym kraju niejedna osoba rozwinie firmę handlową, usługową, przemysłową. Rejestracja firmy trwa maksymalnie 10 dni, a w uzasadnionych przypadkach trwa dzień lub dwa. Coraz więcej osób docenia ten kraj i chętnie się pojawia w nim, aby ułożyć sobie całe życie, a nie na prowadzić biznes kilka lat. Chcesz mieszkać w pięknym kraju i zarabiać pieniądze? Wyjedź na stałe do Meksyku. Dobrze jest zarabiać w tym kraju i funkcjonować tam przez wiele lat.

często zadawane pytania

Czy macie doświadczenie w mojej niszy? Szukam agencji, która specjalizuje się w jednej – konkretnej branży.

W naszej firmie jest wielu fachowców z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z klientami z bardzo różnych nisz. Na tę chwilę w Carted obsługujemy ponad 100 klientów. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pracowaliśmy już przy projekcie związanym z Twoją branżą.

Czy przeprowadzacie analizę konkurencji?

Tak. W każdym przypadku po rozpoczęciu działań przystępujemy do analizy konkurencji. Chcemy wiedzieć co robi konkurencja, jakie działania wykorzystuje by polepszyć widoczność w wyszukiwarce czy też jakie kanały reklamowe wykorzystują.

Kto będzie odpowiedzialny za pracę dla mojej strony?

Do działań marketingowych kierujemy pracowników z minimum 3-letnim doświadczeniem. Większość naszych specjalistów SEO pracujących przy projektach zagranicznych ma ponad 10 lat doświadczenia w branży, a specjalistów od Google Ads i Facebook Ads – 5 lat doświadczenia.

Czy dostarczacie treści?

Nie. W przypadku pozycjonowania i reklamowania stron w krajach zagranicznych to Klient odpowiada za przygotowanie treści na stronę. My oczywiście dostarczamy odpowiednie wytyczne dla copywriterów.

Jakie wytyczne SEO dostarczacie w ramach działań?

Wykonujemy audyt techniczny, audyt metatagów, audyt treści i wiele innych. Zawsze dążymy do tego, żeby zoptymalizować maksymalnie dużo elementów strony, co przekłada się na najlepsze wyniki w wyszukiwarce.

Pozycjonujemy też firmy w innych krajach jak:

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt