fbpx

Pozycjonowanie, reklamy – Ukraina

Kompleksowy marketing internetowy dla Twojego
sklepu e-commerce. W jednym miejscu.

Poznaj nas bliżej

Porozmawiajmy.
Wypełnij formularz kontaktowy, a my do Ciebie oddzwonimy.

Przedstawiamy ofertę na optymalizację i prowadzenie kampanii reklamowych za granicą. Coraz więcej firm poszerza teren swoich działań o zagraniczne kraje takie jak Ukraina. To często atrakcyjne rynki, pozwalające dotrzeć do większej grupy potencjalnych odbiorców.

W odpowiedzi na coraz więcej pytań polskich firm promowaniem usług i sklepów e-commerce na Ukrainie przygotowaliśmy ofertę kompleksowego marketingu za granicą. Pomożemy Twojej firmie rozwinąć sprzedaż za pomocą pozycjonowania oraz reklam. Mamy doświadczenie i wypracowane sposoby i wiemy jak Tobie pomóc. Zapraszamy do kontaktu.

DLACZEGO WARTO PROWADZIĆ DZIAŁANIA NA UKRAINIE

Z każdym kolejnym rokiem wzrasta przedsiębiorczość na terenie Ukrainy. Wiele czynników wpływa na ten stan rzeczy. Dużą zasługą jest jednak stopniowy napływ zagranicznych inwestorów. Coraz częściej przedsiębiorcy przenoszą swoje biznesy na teren Ukrainy.

internet-search-engine

Wynika to przede wszystkim z systemu prawnego, który odpowiada wielu przedsiębiorcom. Kolejnym czynnikiem, dla którego przeniesienie działalności gospodarczej na Ukrainę jest oplacalne to oczywiście kwestia podatków.

Podatki dla przedsiębiorców na Ukrainie sąstosunkowo korzystne, gdyż nie są wysokie. Tym samym prowadzenie działalności gospodarczej w tym kraju staje się opłacalne dla poszczególnych branż i przedsiębiorstw. Poza przedsiębiorstwami, które są zakładane na terenie Ukrainy, wiele jest też takich, które powstają poza jej granicami, a następnie są przenoszone na jej teren. W ten sposób wzrasta liczba nowych działalności gospodarczych na obszarze Ukrainy.

RÓŻNE DZIAŁANIA MARKETINGOWE DO WYBORU

Media społecznościowe działają bardzo płynie na terenie Ukrainy. Wielu Ukraińców, zarówno bardzo młodych jak i starszych chętnie korzysta z możliwości jakie dają media społecznościowe.

st-andrews-church

Pragnąc rozwijać swoją markę właśnie na terenie Ukrainy warto skoncentrować się na działaniach w mediach społecznościowych. Media społecznościowe umożliwią szybkie i sprawne dotarcie do potencjalnych klientów, którzy być może skorzystają z oferty przedsiębiorstwa.

Co więcej media społecznościowe takie jak Instagram czy też Facebook daje szansę na tanie dotarcie do ogromnej liczby osób. Żadne inne narzędzie stosowane w marketingu nie charakteryzuje się tak wysoką skutecznością działania przy jednoczesnym niskim nakładzie finansowym jak media społecznościowe. W związku z tym prowadzenie fanpage z rozbudowaną ofertą produktową oraz opisem działalności przedsiębiorstwa sprawi, że bardzo szybko dotrzemy do nowych klientów oraz fanów.

DOŚWIADCZENIE

Mamy doświadczenie w reklamie średnich i dużych sklepów internetowych w wielu różnych państwach. To pozwoliło nam przygotować oryginalne metody działań. W skrócie:

  • jakie linki działają, jak linkować nawet przy ograniczonym budżecie,
  • które kanały reklamowe pozwalają dotrzeć do największej liczby potencjalnych klientów.

Do działań marketingowych skierowanych za granicę przydzielamy naszych bezkonkurencyjnych pracowników. Mają oni wiele lat doświadczenia w branży marketingu internetowego. To oni efektywnie poprowadzą działania dla Twojej firmy.

ROZWÓJ FIRMY ZA GRANICĄ – UKRAINA

Ukraina to duży i rozległy kraj. Graniczymy z nim od wschodu. W tym kraju inwestują firmy zapewniające usługi budowlane i sprzątanie, ale też inne. IT także można rozwijać na Ukrainie. Dla firm z Polski jest to dogodne inwestowanie – blisko, podobne języki, z Ukraińcami można porozumieć się po polsku, rosyjsku i ukraińsku. Jest to dobry pomysł na inwestowanie w tym kraju i na rozwój. Ukraina nie jest w Unii Europejskiej, ale stara się nadążać za unią i zachęca do inwestowania w tym kraju. Można założyć małą lub dużą firmę na Ukrainie i rozwijać ją krok po kroku. Podatek dochodowy wynosi 18 procent, a VAT wynosi 20 procent.

Warto w tym kraju inwestować i radzić sobie biznesowo. Ukraina to państwo piękne, rozległe i bardzo przyjazny. Polskie firmy nie potrzebują specjalnych pozwoleń na działania gospodarcze. Dobrym rozwiązaniem jest sprawne inwestowanie na Ukrainie w małe lub średnie firmy. Duże spółki także znajdą tam miejsce dla siebie. W takim kraju inwestuje się naprawdę doskonale – blisko, przyjaźnie i niedrogo. Takie są walory działalności na Ukrainie.

często zadawane pytania

Czy jest możliwość prowadzenia działań na kilka krajów jednocześnie? Czy mogę liczyć wtedy na lepsze warunki?

Tak, postaramy się przedstawić zbiorczą ofertę na takie działania, która będzie korzystniejsza niż w przypadku osobnych wycen

Czy będę miał kontakt z fachowcem odpowiedzialnym za marketing?

Tak. W każdym momencie będziesz mógł zadzwonić do specjalisty lub napisać do niego maila. Możliwe są również wideokonferencje.

Czy macie doświadczenie w mojej niszy? Szukam agencji, która specjalizuje się w mojej branży.

W naszym zespole jest wielu specjalistów z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z klientami z bardzo różnych branż. Obecnie obsługujemy ponad 100 klientów – niezależnie od tematyki biznesowej. Jest duża szansa, że pracujemy lub pracowaliśmy również przy projekcie związanych z Twoją branżą.

Jaki jest czas oczekiwania na efekty pozycjonowania za granicą?

Przy tematach zagranicznych trzeba mieć na uwadze, że uzyskanie lepszych efektów może zająć trochę czasu. Zwykle jednak pierwsze widoczne efekty wzrostu ruchu i widoczności widzimy po 4-5 miesiącach.

Kto będzie odpowiedzialny za pracę dla mojej strony?

Do działań marketingowych kierujemy najlepszych fachowców z minimum 3-letnim doświadczeniem. Większość naszych specjalistów SEO pracujących przy zagranicznych projektach ma ponad 10 lat doświadczenia w branży, a specjalistów od reklam 5 lat doświadczenia.

Pozycjonujemy też firmy w innych krajach jak:

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt