fbpx

Pozycjonowanie, reklamy – Słowenia

Kompleksowy marketing internetowy dla Twojego
sklepu e-commerce. W jednym miejscu.

Poznaj nas bliżej

Porozmawiajmy.
Wypełnij formularz kontaktowy, a my do Ciebie oddzwonimy.

Przedstawiamy ofertę na optymalizację i prowadzenie kampanii reklamowych za granicą. Coraz więcej firm poszerza teren swoich działań o zagraniczne kraje takie jak Słowenia. To często atrakcyjne rynki, pozwalające dotrzeć do większej grupy potencjalnych nabywców.

W odpowiedzi na coraz więcej zainteresowania polskich firm promocją usług i sklepów internetowych w Słowenii przygotowaliśmy ofertę kompleksowego marketingu za granicą. Pomożemy Twojej firmie rozwinąć sprzedaż za pomocą pozycjonowania oraz reklam. Mamy doświadczenie i wypracowane sposoby i wiemy jak Tobie pomóc. Zapraszamy do kontaktu.

DLACZEGO WARTO PROWADZIĆ DZIAŁANIA W SŁOWENII

Słowenia to mały, górzysty kraj. Ma niespełna 2 miliony obywateli, a słynie z tego, że Melania Trump, żona Donalda Trumpa, pochodzi z tego właśnie kraju. Słowenia leży nad Morzem Adriatyckim, graniczy z Włochami, Austrią, Węgrami i Chorwacją. Jej stolicą jest Lublana. Warto zatem pomyśleć o założeniu firmy w niewielkim, zielonym i bardzo przyjaznym kraju. W Słowenii miło jest mieszkać, pracować oraz prowadzić firmę. Na pewno korzyść z takiej firmy ma dużą wartość.

background

Najlepsze są firmy jednoosobowe i takie też prowadzi większość przedsiębiorców. Podatek PIT wynosi od 16 do 41 procent. CIT to 22 procent.

Słowenia to:

  • stabilizacja gospodarcza,
  • liberalne przepisy w handlu wewnętrznym,
  • korzystne położenie Słowenii i możliwość współpracy z sąsiednimi krajami.

Ceny są relatywnie niewysokie, pracuje się w takim kraju dobrze i można spokojnie rozwijać firmę dowolnej branży. Warto wybrać się do Słowenii, rozwijać w niej firmę i spokojnie funkcjonować w tym właśnie państwie. Polacy lubią ten kraj, a ze Słoweńcami dobrze się porozumiewają.

RÓŻNE DZIAŁANIA MARKETINGOWE DO WYBORU

Rozwój przedsiębiorczości na obszarach Słowenii sprawia, że coraz częściej konieczne jest podejmowanie stosownych działań marketingowych. Pozwalają one na skuteczne zwiększanie zasięgu poszczególnych obszarów firmy.

ljubljana

Dodatkowo można wykorzystać media społecznościowe, dzięki którym znacznie wzrasta ilość osób zainteresowanych daną firmą. Co więcej dzięki zaangażowaniu w media społecznościowe zwiększa się ilość osób zainteresowanych ofertą firmy.

Nowoczesny marketing charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością przy minimalnym zaangażowaniu środków finansowych oraz środków pracy. Ponadto wielu potencjalnych klientów korzysta z mediów społecznościowych, takich jak Facebook lub Instagram, a dzięki temu można trafić do nich z odpowiednio stworzoną kampanią promocyjną. Co więcej przy wykorzystaniu mediów społecznościowych może jest także kontaktowanie się z poszczególnymi klientami oraz opieranie się o ich opinie na temat firmy i produktów.

DOŚWIADCZENIE

Mamy doświadczenie w reklamie średnich i dużych sklepów e-commerce w wielu różnych państwach. To pozwoliło nam przygotować autorskie metody działań. W skrócie:

  • jakie linki działają, jak linkować nawet przy mniejszym budżecie,
  • które kanały marketingowe pozwalają dotrzeć do największej liczby potencjalnych klientów.

Do działań marketingowych skierowanych za granicę przydzielamy naszych bezkonkurencyjnych pracowników. Mają oni wiele lat doświadczenia w branży marketingu internetowego. To oni efektywnie poprowadzą działania dla Twojej firmy.

ROZWÓJ FIRMY ZA GRANICĄ – SŁOWENIA

Słowenia to niewielki, ale urokliwy kraj. Założenie w nim firmy i jej rozwijanie to dobry pomysł. Coraz więcej Polaków podejmuje ten krok i zaczyna handlować lub świadczyć usługi w tym państwie. Firma w tym kraju nie może mieć więcej niż 50 wspólników, a wartość udziału nie może być niższa niż 50 euro. Liberalne prawo i stabilna gospodarka zachęcają do zakładania firmy. Niejedna osoba decyduje się na takie działanie i chętnie prowadzi firmę w tym kraju.
Rozwój firmy w Słowenii to ważna sprawa. Warto założyć firmę w tym kraju i zadbać o to, by spokojnie funkcjonować.

Mali inwestorzy zakładają firmy jednoosobowe. Duzi inwestorzy chętnie tworzą firmy akcyjne. Każdy może zadbać o dobre rozwiązanie dla siebie. Słowenia to mały kraj dużych możliwości. Jest to dobry rynek dla małych firm. Konieczna jest jednak szeroka promocja i reklama, dzięki której firma rozwinie biznesowe skrzydła. Dobra strona internetowa i banery na zewnątrz pozwolą pokazać się z jak najlepszej strony.

często zadawane pyatnia

Czy macie doświadczenie przy prowadzeniu większych kampanii reklamowych?

Tak. Jesteśmy Partnerem Google co oznacza, że spełniamy wymogi jeśli chodzi o minimalną wielkość budżetów koniecznych by otrzymać ten status. Prowadzimy kampanie reklamowe o większych budżetach zarówno w ramach Facebook jak i Instagram.

Czy będę miał kontakt z fachowcem odpowiedzialnym za marketing?

Tak. W każdym momencie będziesz mógł się kontaktować ze specjalistą zarówno mailowo jak i telefonicznie. Możliwe są również wideokonferencje.

Czy macie doświadczenie w mojej niszy? Szukam agencji, która specjalizuje się w mojej branży.

W naszym zespole jest wielu specjalistów z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z klientami z bardzo różnych branż. Obecnie obsługujemy ponad 100 klientów – niezależnie od tematyki biznesowej. Jest duża szansa, że pracujemy lub pracowaliśmy również przy projekcie związanych z Twoją branżą.

Czy do wyboru mam tylko pozycjonowanie albo reklamy?

Tak. Zawsze polecamy klientom wybór pakietu – SEO + prowadzenie reklam w celu uzyskania najlepszych wyników, ale jeśli chcesz wybrać tylko jeden z nich} to jest taka możliwość.

Jak będę widział, na co przeznaczacie budżet?

Dokładne wykorzystanie budżetu rozpisujemy w ofercie, którą przedstawiamy przed podjęciem współpracy. Zazwyczaj jednak jest to podział: ponad 60% przeznaczane w linkowanie, pozostały procent to koszt obsługi projektu. Wszystkie dodane linki i działania raportujemy w Data Studio, więc masz wgląd do tego, na co wydawane są budżety.

Pozycjonujemy też firmy w innych krajach jak:

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt