fbpx

Pomagamy rozwijać sklepy e-commerce za granicą.

Kompleksowy marketing internetowy dla Twojego
sklepu e-commerce. W jednym miejscu.

Zapraszamy do kontaktu

Porozmawiajmy.
Wypełnij formularz kontaktowy, a my do Ciebie oddzwonimy.

Specjalizujemy się w marketingu sklepów internetowych e-commerce za granicą. Oferujemy zarówno pozycjonowanie zagraniczne sklepów jak i prowadzenie kampanii reklamowych na popularnych platformach (Facebook, Instagram, TikTok).

Możemy prowadzić działania marketingowe dla e-commerce w krajach:

Wspomagamy polskie sklepy w rozwijaniu swojej sprzedaży na rynkach zagranicznych. Przynależność do Unii Europejskiej to spory potencjał dla polskich sklepów, umożliwiamy naszym klientom wykorzystanie tego atutu w dotarciu do nowych międzynarodowych klientów.

Nasz zespół doświadczonych specjalistów analizuje każdy sklep indywidualnie, dostosowując strategię pozycjonowania i kampanii reklamowych do unikatowych potrzeb danego biznesu. Działania te mają na celu:

  • zwiększenie widoczności sklepu w wynikach wyszukiwania,
  • efektywne dotarcie do odpowiednich grup docelowych na platformach społecznościowych i w sieci reklamowej Google,
  • efektywne dotarcie do odpowiednich grup docelowych na platformach społecznościowych i w sieci reklamowej Google,
  • zwiększenie sprzedaży na rynkach zagranicznych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości najnowszych trendów w e-commerce oraz marketingu internetowym, nasza agencja gwarantuje skuteczne i efektywne rozwiązania. Współpracując z nami, polskie sklepy mają szansę podbić zagraniczne rynki, zwiększyć swoją sprzedaż i zdobyć lojalną bazę klientów.

Nie trać szansy na rozszerzenie swojego biznesu za granicą! Skorzystaj z usług naszej agencji i pozwól swojemu sklepowi rozkwitnąć na międzynarodowym rynku.

Dzięki naszym zaawansowanym narzędziom i wiedzy, osiągniemy dla Ciebie widoczne rezultaty, przyciągając nowych klientów i umacniając pozycję Twojego sklepu na globalnej mapie e-commerce.