fbpx

Pozycjonowanie, reklamy -Malta

Kompleksowy marketing internetowy dla Twojego
sklepu e-commerce. W jednym miejscu.

Poznaj nas bliżej

Porozmawiajmy.
Wypełnij formularz kontaktowy, a my do Ciebie oddzwonimy.

Przedstawiamy ofertę na pozycjonowanie i prowadzenie kampanii reklamowych za granicą. Coraz więcej firm poszerza teren swoich działań o zagraniczne kraje takie jak Malta. To często atrakcyjne rynki, pozwalające dotrzeć do większej grupy potencjalnych klientów.

W odpowiedzi na coraz więcej pytań polskich firm reklamą usług i sklepów e-commerce na Malcie przygotowaliśmy ofertę kompleksowego marketingu za granicą. Pomożemy Twojej firmie rozwinąć sprzedaż za pomocą optymalizacji oraz reklam. Mamy wiedzę i wypracowane sposoby i wiemy jak Tobie pomóc. Zapraszamy do kontaktu.

DLACZEGO WARTO PROWADZIĆ DZIAŁANIA NA MALCIE

Prowadzenie i rozwijanie działalności gospodarczej na Malcie niesie za sobą wiele korzyści nie tylko ze względów strikte geograficznych, gdyż kraj ten przez większość część roku jest skompany w słońcu, ale też politycznych i gospodarczych. Progresywny podatek dochodowy na Malcie wynosi od 15 do 35 procent przy czym posiadając własną firmę jesteśmy w stanie odliczyć sobie niektóre wydatki w postaci kosztów uzyskania przychodów, co wpływa na nasz bilans.

home-office

Firmy, które ujawniają stratę podatkową mogą rozliczyć ją bez ograniczenia czasowego. Działaniem pomocowym wdrożonym przez maltańskich polityków jest ulga na dochody reinwestowane, które realizowane są na Malcie. Obniża się wtedy stawka podatkowa, która wynosi wówczas 19,25 procent. Interesującym aspektem jest również kwota wolna od podatku, która wynosi dokładnie 8500 euro. Malta jest pionierem w dziedzinie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Ludzie wykształceni w tych kierunkach na pewno znajdą tam szansę na rozwój osobisty i pieniądze.

RÓŻNE DZIAŁANIA MARKETINGOWE DO WYBORU

Malta stała się bardzo popularnym miejscem, w którym rozwijać można swoją działalność gospodarczą. Jednakże konieczne jest równoległe prowadzenie działalności marketingowej, aby w ten sposób zwiększyć widoczność marki oraz jej wiarygodność w oczach potencjalnych klientów.

malta

W prowadzeniu działalności gospodarczej działania marketingowe stanowią bardzo ważny filar. Dodatkowo przez działalność marketingową można także nadawać kierunek rozwoju swojej firmie. Najbardziej skuteczne i jednocześnie stosunkowo tanie kosztowo działania marketingowe to te, które są oparte o media społecznościowe. Dzięki wsparciu ze strony mediów społecznościowych można zwiększyć zasięg działalności gospodarczej. Ponadto platforma taka jak Google Ads umożliwia regularne badanie statystyk oraz innych danych marketingowych, które można z sukcesem wykorzystywać dla nadania dalszej działalności firmy. Jest to także atrakcyjne finansowo rozwiązanie.

DOŚWIADCZENIE

Mamy doświadczenie w reklamie średnich i dużych sklepów internetowych w wielu różnych państwach. To pozwoliło nam przygotować autorskie metody działań. W skrócie:

  • jakie linki działają, jak linkować nawet przy mniejszym budżecie,
  • które kanały marketingowe pozwalają dotrzeć do największej liczby potencjalnych klientów.

Do działań marketingowych skierowanych za granicę przydzielamy naszych bezkonkurencyjnych pracowników. Mają oni wiele lat doświadczenia w branży marketingu internetowego. To oni skutecznie poprowadzą działania dla Twojej firmy.

ROZWÓJ FIRMY ZA GRANICĄ – MALTA

Malta to piękny kraj. Jest jednym z rajów podatkowych, ale nie oferuje takich udogodnień, jak Cypr. Malta oferuje niskie koszty działalności gospodarczej, progresywny podatek dochodowy, dobre zasady prowadzenia biznesu. W tym kraju warto prowadzić firmę będąc za granicą. To najbardziej się opłaca. Wystarczy 1500 euro, aby mieć własną firmę w tym kraju. Należy zarejestrować firmę w izbie handlowej, urzędzie skarbowym, towarzystwie ubezpieczeniowym. Najczęściej rejestrowane są spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółki osobowe. Niedroga jest jednoosobowa działalność gospodarcza.

Na Malcie podatek jest progresywny i wynosi 35 procent. Jeśli ktoś prowadzi firmę farmaceutyczną, z branż biotechnologii, plastyki, elektroniki, medycyny czy oczyszczania ścieków to płaci mniej, około 15 procent. Takie zwolnienie podatkowe to bonus dla pewnych branż. Na Malcie można rozliczyć stratę podatkową, otrzymać ulgę na dochody reinwestowane. Kwota wolna od podatku na Malcie to 8 500 euro, co jest całkiem dużą kwotą. Wszystko to przekonuje do inwestowania w tym miejscu.

Często zadawane pytania

Czy będę miał kontakt z fachowcem odpowiedzialnym za marketing?

Tak. W każdym momencie będziesz mógł się kontaktować ze specjalistą zarówno mailowo jak i telefonicznie. Możliwe są również wideokonferencje.

Skąd wiem na co przeznaczacie budżet?

Dokładne wykorzystanie budżetu rozpisujemy w ofercie. Zazwyczaj jednak jest to podział: ponad 60% przeznaczane w linkowanie, pozostały procent to koszt obsługi projektu. Dodatkowo wszystkie dodane linki i działania raportujemy więc masz pewność na co wydawane są budżety na marketing.

Czy zajmujecie się również dostarczaniem treści?

Nie. W przypadku prowadzenia projektów związanych z marketingiem zagranicznym to po stronie Klienta jest przygotowanie treści na stronę. My oczywiście dostarczamy odpowiednie wytyczne dla copywriterów.

Czy mogę wybrać tylko pozycjonowanie albo reklamy?

Tak. Zawsze polecamy klientom wybór pakietu – SEO + prowadzenie reklam w celu uzyskania najlepszych wyników, ale jeśli chcesz wybrać tylko jeden z nich to jest taka możliwość.

Czy macie umiejętności do prowadzenia większych kampanii reklamowych?

Tak. Otrzymaliśmy status Partnera Google – świadczy to o tym, że spełniamy wymogi jeśli chodzi o minimalną wielkość budżetów koniecznych by otrzymać ten status. Prowadzimy kampanie reklamowe o większych budżetach zarówno w ramach Facebook jak i Instagram.

Pozycjonujemy też firmy w innych krajach jak:

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt