fbpx

Skuteczny marketing Twojej firmy w Belgii

Pozycjonowanie, reklamy – Belgia

Kompleksowy marketing internetowy dla Twojego
sklepu e-commerce. W jednym miejscu.

Poznaj nas bliżej

Porozmawiajmy.
Wypełnij formularz kontaktowy, a my do Ciebie oddzwonimy.

Przedstawiamy ofertę na optymalizację i prowadzenie kampanii reklamowych za granicą. Coraz więcej firm poszerza teren swoich działań o zagraniczne kraje takie jak Belgia. To często atrakcyjne rynki, pozwalające dotrzeć do większej grupy potencjalnych nabywców.

W odpowiedzi na coraz większe zapytania polskich firm promowaniem usług i sklepów internetowych w Belgii przygotowaliśmy ofertę kompleksowego marketingu za granicą. Pomożemy Twojej firmie rozwinąć sprzedaż za pomocą pozycjonowania oraz reklam. Mamy umiejętności i wypracowane sposoby i wiemy jak Tobie pomóc. Zapraszamy do kontaktu.

DLACZEGO WARTO PROWADZIĆ DZIAŁANIA W BELGII

Belgia jest krajem przyjaznym dla przedsiębiorców. Zarejestrowanie firmy to dopiero początek. Jak sprawić, aby klienci wiedzieli o naszej firmie. Sposobów jest wiele – najpierw należy stworzyć stronę internetową, zlecić jej pozycjonowanie, nie wolno też zapominać o regularnym uzupełnianiu oraz aktualizowaniu treści.

computer

Do tego celu najlepiej jest wynająć firmę lub osobę, która dzień po dniu zadba o stronę. Reklamy Google Ads rozsławią markę, podobnie jak reklamy produktowe. Obecność w mediach społecznościowych, czyli na przykład na Facebooku i Instagramie jest również koniecznością.

Stworzenie marki firmy trwa. Nie robi się tego z dnia na dzień. Najlepiej osiągnąć ten cel dzięki reklamie w mediach społecznościowych. Coraz więcej firm dba o to, by, internet stał się ich biznesowym sojusznikiem. Bardzo często daje się to osiągnąć, co jest istotnym celem. Niejeden klient docenia markę, chce ją tworzyć i ma zamiar pokazać się w internecie regularnie. Wiadomo nie od dzisiaj, że internet pomaga sprzedawać usługi oraz produkty bardzo skutecznie.

RÓŻNE DZIAŁANIA MARKETINGOWE DO WYBORU

Inwestując w działalność gospodarczą na obszarze Grecji jednocześnie należy wspierać działania marketingowe, jakie pomogą wspierać pozycję na konkurencyjnym rynku. Co więcej dobrze dopasowane działania marketingowe mogą znacznie zwiększyć przychody przedsiębiorstwa oraz jego pozycję na tle konkurencji. Przede wszystkim jednak należy dopasować sposób działań marketingowych do branży.

mirroring

Najbardziej uniwersalne jest prowadzenie działalności marketingowej za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym samym Facebook czy Instagram pomogą nam skuteczniej docierać do nowych klientów.

Media społecznościowe mogą zatem służyć nie tylko do kontaktowania się ze sobą między znajomymi, ale także do celów rozwoju działalności gospodarczej. Co więcej stosując media społecznościowe w swoich kampaniach marketingowych możemy zaoszczędzić stosunkowo dużo środków finansowych, gdyż media społecznościowe zazwyczaj nie wiążą się z dużymi nakładami.

DOŚWIADCZENIE

Mamy doświadczenie w reklamie średnich i dużych sklepów e-commerce w wielu różnych krajach. To pozwoliło nam wypracować autorskie metody działań. W skrócie:

  • jakie linki działają, jak linkować nawet przy ograniczonym budżecie,
  • które kanały marketingowe pozwalają dotrzeć do największej liczby potencjalnych klientów.

Do działań marketingowych skierowanych za granicę przydzielamy naszych bezkonkurencyjnych pracowników. Mają oni wiele lat doświadczenia w branży marketingu internetowego. To oni skutecznie poprowadzą działania dla Twojej firmy.

ROZWÓJ FIRMY ZA GRANICĄ – BELGIA

Belgia to serce Unii Europejskiej. W tym kraju warto rozwijać działalność, nie jest to trudne. Pomocna jest znajomość angielskiego, niemieckiego czy flamandzkiego lub walońskiego. Dobra znajomość jednego języka obcego przekłada się na pełne zadowolenie z funkcjonowania w tym pięknym kraju. Po przybyciu do Belgii warto skierować się do jednego z urzędów gmin i tam dostaje się pozwolenie a pięciomiesięczny pobyt. W tym czasie trzeba stworzyć własną firmę i zacząć zarabiać. Najwięcej pracy jest w usługach takich, jak sprzątanie, gastronomia, usługi medyczne, usługi noclegowe. W jednej z takich prac można zarobić całkiem nieźle i żyć na lepszym poziomie niż w Polsce. Własna firma to pełna niezależność, co jest dobrze oceniane przez Polaków.

Założenie firmy w Belgii to pewne koszty. Rejestracja i publikacja w rejestrze spółek handlowych kosztuje około 1000 euro. Sporządzenie planu finansowego to około 500 euro. Kapitał początkowy w jednoosobowej spółce powinien wynosić 12 400 euro. Nie jest to mało, ale można w ten sposób zadbać o własne małe przedsiębiorstwo. Niejedna osoba pragnie mieć firmę i odkłada pieniądze na początek. Po roku firma jest już znana, zarabia, a życie w Belgii jest całkiem przyjemne. Kraj jest cichy, spokojny, jedyne dynamiczne miasto to Bruksela, stolica UE.

często zadawane pytania

Kto będzie odpowiedzialny za pracę dla mojej strony?

Do działań marketingowych kierujemy specjalistów z minimum 3-letnim doświadczeniem. Większość naszych specjalistów SEO pracujących przy projektach zagranicznych ma ponad 10 lat doświadczenia w branży, a specjalistów od reklam 5 lat doświadczenia.

Czy do wyboru mam tylko pozycjonowanie albo reklamy?

Tak. Zawsze polecamy klientom wybór pakietu – SEO + prowadzenie reklam w celu uzyskania najlepszych wyników, ale jeśli chcesz wybrać tylko jeden z nich to jest taka możliwość.

Czy macie doświadczenie w mojej niszy? Szukam agencji, która specjalizuje się w mojej branży.

W naszej firmie jest wielu fachowców z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z klientami z bardzo różnych nisz. Na tę chwilę w Carted obsługujemy ponad 100 klientów. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pracowaliśmy już przy projekcie związanym z Twoją branżą.

Kiedy pojawią się efekty pozycjonowania za granicą?

W przypadku tematów zagranicznych trzeba pamiętać, że uzyskanie większych efektów może trochę potrwać. Najczęściej jednak pierwsze widoczne efekty wzrostu ruchu i widoczności widzimy po 4-5 miesiącach.

Czy prowadzicie raporty przeprowadzanych działań?

Tak, co miesiąc udostępnimy Ci raport Data Studio, w którym znajdziesz najważniejsze metryki i informacje. Będzie uzupełniony o informacje o dodanych linkach oraz innych działaniach – reklamowych i tych dotyczących pozycjonowania.

Pozycjonujemy też firmy w innych krajach jak:

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt