fbpx

Pozycjonowanie, reklamy – Cypr

Kompleksowy marketing internetowy dla Twojego
sklepu e-commerce. W jednym miejscu.

Poznaj nas bliżej

Porozmawiajmy.
Wypełnij formularz kontaktowy, a my do Ciebie oddzwonimy.

Przedstawiamy ofertę na pozycjonowanie i prowadzenie kampanii reklamowych za granicą. Coraz więcej firm poszerza teren swoich działań o zagraniczne kraje takie jak Cypr. To często atrakcyjne rynki, pozwalające dotrzeć do większej grupy potencjalnych klientów.

W odpowiedzi na coraz więcej zapytań polskich firm dotyczących reklamy usług i sklepów internetowych na Cyprze przygotowaliśmy ofertę kompleksowego marketingu za granicą. Pomożemy Twojej firmie rozwinąć sprzedaż za pomocą pozycjonowania oraz reklam. Mamy umiejętności i wypracowane sposoby i wiemy jak Tobie pomóc. Zapraszamy do kontaktu.

DLACZEGO WARTO PROWADZIĆ DZIAŁANIA NA CYPRZE

Skąpany w słońcu bogaty kulturowo Cypr jest regionem niezwykle sprzyjającym podejmowaniu szeregowi przedsiębiorczych działań. Jest to jeden z najlepszych wyborów jeśli chodzi o zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej. Jednymi z głównych aspektów dla których warto założyć tam własną firmę jest między innymi niskie opodatkowanie. Warto pamiętać, że stawka podatku od osób prywatnych CIT wynosi 10%.

biznes-cypr

Podatek WHT czyli inaczej podatek u źródła, który zostaje pobierany u pobierany przez płatników od niektórych dochodów na Cyprze nie istnieje. To wyspiarskie państwo obowiązuje status spółki Unii Europejskiej. Charakteryzuje je też wysoki poziom poufności gospodarczej.

Niskie koszty założenia spółki i funkcjonowania spółki to niezwykle atrakcyjny aspekt, który należy wziąć pod uwagę w przypadku rozważania jej zakładania. Cypryjska gospodarka należy do gospodarek na ogół stabilnych bez znaczących wahań rynkowych. Jak widzimy sytuacja gospodarcza na Cyprze daje nam szereg możliwości w przypadku rozwoju własnej firmy.

RÓŻNE DZIAŁANIA MARKETINGOWE DO WYBORU

Cypr to jeden z krajów o korzystnych podatkach. Można w nim założyć firmę szybko i łatwo. To piękny kraj. Założenie firmy wymaga starań i promocji. Najpierw należy założyć firmę. Kolejnym etapem jest promocja. Strona internetowa jest koniecznością. Po jej stworzeniu jest kolej na pozycjonowanie, czyli nadanie dobrej widzialności w wyszukiwarkach internetowych.

cypr-ulica

Dzięki temu można skorzystać z szybkiej i niedrogie promocji. Na Cyprze Internet daje promocję i sprawia, że klienci chętnie korzystają z usług danej firmy. Media społecznościowe pozwalają promować się szybko i efektywnie. Dzięki nim sprzedaż produktów jest błyskawiczna. Wystarczy strona internetowa oraz obecność w mediach społecznościowych.

Zarobki szybko poszybują w górę i to jest pewne. Cypr oferuje szybki Internet. W tym kraju wszyscy korzystają z Internetu i jego atrakcji. Jest to sprawa godna uwagi. Zdecydowanie Warto zainwestować w tym słonecznym kraju. Nie ma co do tego wątpliwości. Internet przyczynia się do promocji każdej firmy.

DOŚWIADCZENIE

Mamy doświadczenie w promocji średnich i dużych sklepów internetowych w wielu różnych krajach. To pozwoliło nam przygotować autorskie metody działań. W skrócie:

  • jakie linki działają, jak linkować nawet przy mniejszym budżecie,
  • które kanały reklamowe pozwalają dotrzeć do największej liczby potencjalnych klientów.

Do działań reklamowych skierowanych za granicę kierujemy naszych bezkonkurencyjnych specjalistów. Mają oni wiele lat doświadczenia w branży marketingu internetowego. To oni fachowo poprowadzą działania dla Twojej firmy.

ROZWÓJ FIRMY ZA GRANICĄ – CYPR

Cypr należy do Unii Europejskiej. Zakładanie firmy na Cyprze to dobry pomysł i działanie całkiem łatwe. Cypr to miejsce dla inwestorów z wizją oraz rozmachem. Cypr to jeden z rajów podatkowych. W tym kraju inwestuje się szybko oraz bardzo łatwo. Wystarczy przejść weryfikację, czyli okazać się dokumentem i życiorysem. Po tej prostej procedurze zakładanie firmy nie nastręcza już problemów. Jeśli mamy polską rezydencję to podatki musimy zapłacić w Polsce. Dobrze jest zatem zamieszkać na Cyprze i w ten sposób uniknąć problemów. Cypr to piękny kraj oraz doskonałe miejsce do inwestowania.

Polski Ład wprowadza nowe przepisy, zatem lepsze będzie założenie firmy w raju podatkowym, czyli na przykład na Cyprze. Wystarczy mieszkać na Cyprze 60 dni, mieć firmę lub pracować na etacie, a już dana osoba staje się rezydentem. Dzięki temu może mieszkać w pięknym kraju i nie ponosić wysokich polskich kosztów prowadzenia firmy. W słonecznym raju firmę prowadzi się łatwiej i efektywnie.

często zadawane pytania

Czy jest możliwość działań na kilka krajów? Czy mogę liczyć wtedy na lepszą ofertę?

Tak, postaramy się przedstawić zbiorczą ofertę na takie działania, która będzie korzystniejsza niż w przypadku osobnych wycen.

Jakie wytyczne SEO dostarczacie w ramach działań?

Pełny audyt techniczny, audyt do metatagów, audyt treści i wiele innych. W skrócie, dążymy do tego żeby zoptymalizować maksymalnie dużo elementów strony.

Czy raportujecie działania?

Tak, co miesiąc otrzymasz raport Data Studio zawierający najważniejsze metryki i informacje. Będzie uzupełniony o informacje o dodanych linkach oraz innych działaniach.

Skąd wiem na co przeznaczacie budżet?

Dokładne wykorzystanie budżetu rozpisujemy w ofercie. Zazwyczaj jednak jest to podział: ponad 60% przeznaczane w linkowanie, pozostały procent to koszt obsługi projektu. Dodatkowo wszystkie dodane linki i działania raportujemy więc masz pewność na co wydawane są budżety na marketing.

Czy macie doświadczenie w mojej niszy? Szukam agencji, która specjalizuje się w mojej branży.

W naszym zespole jest wielu specjalistów z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z klientami z bardzo różnych branż. Obecnie w Carted obsługujemy ponad 100 klientów. Jest duża szansa, że pracujemy lub pracowaliśmy również przy projekcie związanych z Twoją branżą.

Pozycjonujemy też firmy w innych krajach jak:

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt