fbpx

Pozycjonowanie, reklamy – Austria

Kompleksowy marketing internetowy dla Twojego
sklepu e-commerce. W jednym miejscu.

Poznaj nas bliżej

Porozmawiajmy.
Wypełnij formularz kontaktowy, a my do Ciebie oddzwonimy.

Przedstawiamy ofertę na optymalizację i prowadzenie kampanii reklamowych za granicą. Coraz więcej firm poszerza teren swoich działań o zagraniczne kraje takie jak Austria. To często atrakcyjne rynki, pozwalające dotrzeć do większej grupy potencjalnych klientów.

W odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie polskich firm promowaniem usług i sklepów e-commerce w Austrii przygotowaliśmy ofertę kompleksowego marketingu za granicą. Pomożemy Twojej firmie rozwinąć sprzedaż za pomocą pozycjonowania oraz reklam. Mamy doświadczenie i wypracowane sposoby i wiemy jak Tobie pomóc. Zapraszamy do kontaktu.

DLACZEGO WARTO PROWADZIĆ DZIAŁANIA W AUSTRII

Coraz więcej przedsiębiorców poszukuje nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym możliwe będzie zaoszczędzenie jeszcze więcej środków finansowych. Możliwe jest to między innymi dzięki obniżeniu kosztów produkcji, ale także zminimalizowaniu kosztów stałych jak i kosztów zmiennych. Inną możliwością, coraz bardziej popularną jest zaś przeniesienie całej działalności gospodarczej za granicę.

office

Austria jest krajem, w którym znajduje się coraz wyższa liczba nowych przedsiębiorstw zagranicznych. Zagraniczni inwestorzy przyciągani są do Austrii przede wszystkim atrakcyjnymi możliwościami w obszarze opodatkowania działalności gospodarczej.

Niższe podatki za granicą już w skali miesiąca mogą okazać się dużą oszczędnością. Tym samym stanowią one ogromną oszczędność w skali roku. Dodatkowo Austria charakteryzuje się także wieloma innego rodzaju przywilejami skierowanymi do przedsiębiorstw, zachęcając do rozwoju oraz dalszych inwestycji w tym kraju.

RÓŻNE DZIAŁANIA MARKETINGOWE DO WYBORU

Poszukując skutecznych działań reklamowych warto w dużym stopniu skupić się na prowadzeniu działań w Internecie. W Austrii zdecydowana większość mieszkańców korzysta z Internetu lub posiada konta w mediach społecznościowych. To zaś sprawia, że reklama prowadzona za pośrednictwem mediów społecznościowych może być bardzo wysoce skuteczna i przede wszystkim stosunkowo tania. Warto zacząć od zbudowania swojej strony internetowej.

salzburg

Chcąc jednak, aby przekaz był wystarczająco widoczny dla potencjalnych klientów należy skoncentrować się na pozycjonowaniu swojej strony internetowej. Pozycjonowanie pozwala na znaczne zwiększenie widoczności naszych treści, a co za tym idzie zwiększenie grupy jej odbiorców. Dzięki pozycjonowaniu stron internetowych nasze treści pojawić się mogą już na pierwszych pozycjach na stronie wyszukiwarki. Dodatkowo wzmocnić przekaz warto na przykład przez kampanię reklamową na Facebooku lub innym komunikatorze.

DOŚWIADCZENIE

Mamy doświadczenie w reklamie średnich i dużych sklepów internetowych w wielu różnych krajach. To pozwoliło nam wypracować autorskie metody działań. W skrócie:

  • jakie linki działają, jak linkować nawet przy mniejszym budżecie,
  • które kanały reklamowe pozwalają dotrzeć do największej liczby potencjalnych klientów.

Do działań marketingowych skierowanych za granicę przydzielamy naszych najlepszych pracowników. Mają oni wiele lat doświadczenia w branży marketingu internetowego. To oni fachowo poprowadzą działania dla Twojej firmy.

ROZWÓJ FIRMY ZA GRANICĄ – AUSTRIA

Austria jest dobrym krajem dla firm. Jest to kraj zamożny, duży, efektowny. W tym kraju inwestuje coraz więcej osób, ponieważ warunki do zakładania i prowadzenia firmy są bardzo przyjazne. W Austrii jest wysoka kwota wolna od podatku – wynosi aż 11 000 euro. To jeden z ważnych czynników. Kraj jest czysty, zielony, ekologiczny. Nowoczesny i niezbyt zbiurokratyzowany system podatkowy przekłada się na korzyści wielu osób. Austria to ciekawy kraj dla osób lubiących język niemiecki, ceniących ład oraz porządku.

W Austrii cenione są usługi takie, jak: budownictwo, sprzątanie, nauczanie, pomoc seniorom. Założenie małej firmy z jednej z tych branż to dobry pomysł na zarabianie pieniędzy. Nawet osoba nie mająca doświadczeń w przedsiębiorczości zarobi całkiem niezłe pieniądze. I to jest największy plus tej sytuacji. Warto wybrać Austrię jako kraj do rozwijania działalności gospodarczej, ponieważ warunki są przyjazne, podatki niewysokie, a biurokracja praktycznie nie istnieje.

Często zadawane pytania

Czy mogę wybrać tylko pozycjonowanie albo reklamy?

Tak. Zawsze sugerujemy połączenie działań SEO + prowadzenie reklam jako najlepszą możliwą opcję, ale jeśli chcesz wybrać tylko jedną z nich, to jest taka możliwość.

Czy macie doświadczenie przy prowadzeniu większych kampanii reklamowych?

Tak. Jesteśmy Partnerem Google co oznacza, że spełniamy wymogi jeśli chodzi o minimalną wielkość budżetów koniecznych by otrzymać ten status. Prowadzimy kampanie reklamowe o większych budżetach zarówno w ramach Facebook jak i Instagram.

Czy będę miał kontakt z fachowcem odpowiedzialnym za marketing?

Tak. W każdym momencie będziesz mógł kontaktować się z osobą prowadzącą projekt – zarówno ze specjalistą SEO, jak i specjalistą od reklam. Możliwe są również videokonferencje.

Kiedy pojawią się efekty pozycjonowania za granicą?

W przypadku tematów zagranicznych trzeba pamiętać, że uzyskanie większych efektów może trochę potrwać. Najczęściej jednak pierwsze widoczne efekty wzrostu ruchu i widoczności widzimy po 4-5 miesiącach.

Kto będzie odpowiedzialny za pracę dla mojej strony?

Do działań marketingowych kierujemy najlepszych fachowców z minimum 3-letnim doświadczeniem. Większość naszych specjalistów SEO pracujących przy zagranicznych projektach ma ponad 10 lat doświadczenia w branży, a specjalistów od reklam 5 lat doświadczenia.

Pozycjonujemy też firmy w innych krajach jak:

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt