LOADING

Opakowania przy wysyłce w sklepie internetowym

Gdy sprzedajemy w sklepie internetowym fizyczny towar to oczywiście ważną sprawą jest odpowiednie zabezpieczenie i przygotowanie do wysyłki.

Można szukać odpowiednich opakowań w sklepach internetowych czy na Allegro.

W przypadku naszego sklepu najlepsze doświadczenia mieliśmy przy ze sklepem kartony24.eu a testowaliśmy łącznie kilka różnych sklepów.

Przede wszystkim dużą zaletą jest łatwa nawigacja, gdzie karton możemy wyszukać po różnej charakterystyce:

kartony-menu

Na przykład po wyborze wg. najdłuższego boku mamy menu z rozmiarami po długości:

kartony-filtrowanie

A w ramach każdej długości dostępnych jest wiele wariantów rozmiarowych.

Niby trywialna sprawa, ale każdy kto szukał kartonów w danych rozmiarach wie, że nie jest to łatwe i wiele sklepów ma to słabo rozwiązane. Tu nawigacja jest całkiem prosta.

Same opakowania są solidne i do jakości nie można mieć uwag. Co ciekawe, w ofercie dany rozmiar często występuje w dwóch wersjach – podstawowej oraz wzmacnianej (5-wartstwowej). Różnią się oczywiście cenami, ale jest to ciekawa opcja, którą możemy wykorzystać zależnie od rodzaju wysyłanego towaru.

Poza kartonami w kartony24.eu możemy kupić w zasadzie wszystkie pozostałe akcesoria do wysyłki jak np. folie stretch, taśmy, folie bąbelkowe, ostrza itd.

Dużym plusem jest szybkość wysyłki. Zawsze otrzymywaliśmy przesyłkę następnego dnia roboczego, nawet jeśli zamówienie składaliśmy po południu. Praktycznie od złożenia zamówienia do jego wysyłki mijało maksymalnie kilka godzin (oczywiście w ciągu dnia 🙂 ).

To duże ułatwienie przy prowadzeniu sklepu internetowego. Nie trzeba robić wielkich zapasów. Jak się coś skończy to można dokupić, by otrzymać następnego dnia.

menu poradnika