fbpx

Sklep internetowy rossmann.pl

Baza informacji SEO/SEM o sklepach internetowych

rossmann widok sklepu internetowego

O sklepie

Najważniejsze informacje:

 • adres www: rossmann.pl
 • Siedziba (miasto): Łódź
 • Start sklepu (pierwszy screen web archive): 2002
 • Sprzedane towary: kosmetyki, odzież, żywność

Rossmann to niemiecka firma specjalizująca się w branży drogeryjnej i farmaceutycznej. Marka ta została założona przez Hugona Rossmanna w 1972 roku. Firma została założona w niemieckim miasteczku Burgwedel w 1972 roku. Pierwotnie była to niewielka drogeria z małym asortymentem produktów. Firma jednak zaczęła bardzo szybko zyskiwać popularność i doszło do otwarcia kolejnych sklepów na terenie Niemiec. W 1997 roku Rossmann rozpoczął swoją karierę na rynku międzynarodowym, otwierając sklepy w Polsce.

Rossmann oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów kosmetycznych, artykułów higienicznych oraz suplementów diety. Firma stale wprowadza nowości na rynek. Dba również o swoich klientów tworząc programy, dzięki którym klienci mają dostęp do promocji. Rossmann stał się jednym z największych graczy w branży drogeryjnej w Europie. Firma otwiera sklepy nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach, takich jak Niemcy, Węgry, Czechy, Turcja. Firma ta aktywnie śledzi rozwój wydarzeń na świecie i dba o ekologię. Dowodem tego jest to, że ma w sprzedaży produkty ekologiczne. Firma angażuje się również w akcje charytatywne i społeczne.

Czy wiesz, że:

 • To firma rodzinna, która mimo sukcesu  osiągniętego na rynku międzynarodowym nadal pozostaje wierna swoim założeniom i nadal jest prowadzona przez rodzinę. 
 •  „Piękno za kwotę” to hasło  jest integralną częścią wizerunku marki Rossmann. Firma od początku swojej działalności dokłada wszelkich starań, by dostarczać swoim klientom wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. 
 • W Polsce obecnie znajduje się najwięcej sklepów stacjonarnych Rossmann. Jest to również miejsce, gdzie prowadzone są centra logistyczne tej marki. 
 • Rossmann aktywnie promuje produkty ekologiczne. Firma oferuje szeroki wybór produktów ekologicznych i naturalnych oraz prowadzi działania na rzecz ograniczania zużycia tworzyw sztucznych.
 • Firma stworzyła program „Drogerie Rossmann Club”, które umożliwiają klientom korzystanie z rabatów i akcji specjalnych. 
 • Rossmann aktywnie inwestuje w technologie cyfrowe. Rossmann ma sklepy online, które umożliwiają robienie zakupów przez internet. Dodatkowo firma prowadzi aplikację mobilną, by umożliwiać klientom robienie zakupów online w każdych warunkach. 
 • Rossmann angażuje się w projekty charytatywne. Przykładem jest coroczna kampania „Kilometry Dla Zdrowia”, która wspiera lecznictwo w Polsce.
 • Rossmann oferuje wiele produktów pod swoimi markami. Marki własne Rossmanna to między innymi Isana, Alterra, czy enerBio.
 • Firma Rossmann inwestuje w badania i rozwój produktów, dzięki czemu dostarcza klientom produkty wysokiej jakości o udoskonalonym składzie. 

Jakie produkty z oferty sklepów Rossmann cieszą się największą popularnością w Polsce? 

 • Kosmetyki do pielęgnacji skóry — kremy nawilżające, kremy przeciwzmarszczkowe,  balsamy do ciała, a także rodzaje żele do twarzy i toniki, to produkty z Rossmanna, które cieszą się bardzo dużą popularnością. 
 • Kosmetyki do makijażu — tusze do rzęs, cienie do powiek, pomadki, błyszczyki czy różne akcesoria do makijażu bardzo często wybierane są przez klientki tej drogerii. 
 • Produkty higieniczne — chusteczki nawilżane, produkty do higieny intymnej, podpaski, tampony, a także artykuły dla niemowląt, takie jak pieluchy, to kolejne produkty, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów sklepów Rossmann. 
 • Suplementy diety i zdrowa żywność — częstym wyborem klientów drogerii są również suplementy diety, witaminy, zdrowa żywność, produkty ekologiczne i bezglutenowe. 
 • Perfumy i woda toaletowa — dużą popularnością cieszą się również markowe perfumy i wody toaletowe. 
 • Artykuły dla dzieci — rodzice bardzo często poszukują w drogerii kosmetyków dla dzieci, pieluch, chusteczek, a także zabawek i ubranek dla najmłodszych/ 
 • Produkty ekologiczne — popularnym wyborem są naturalne kosmetyki, ekologiczne artykuły gospodarstwa domowego, a także żywność ekologiczna
 • Chemia gospodarcza — detergenty, środki do sprzątania to również częsty wybór klientów drogerii Rossmann. 

Parametry SEO sklepu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze podsumowanie informacji dotyczących parametrów SEO sklepu.

Poniżej widoczność sklepu na podstawie danych z Semstorm.com:

41165

TOP 1

Na pierwszych pozycjach jest 41165 fraz.

69671

TOP 3

W top 3 jest 69671 fraz.

93043

TOP 5

W top 5 jest 93043 fraz.

130383

TOP 10

W top 10 jest 130383 fraz.

376784

TOP 50

W top 50 jest 376784 fraz.

Najważniejsze parametry SEO domeny:

rossmann informacje o domenie

Które podstrony ściągają największy ruch

Najważniejsze podstrony

10 najważniejszych podstron ściągających ruch, według narzędzia Ahrefs:

najlepsze podstrony rossmann

które słowa kluczowe ściągają największy ruch

Najważniejsze słowa kluczowe

Poniżej zestawienie najważniejszych słów kluczowych ściągających największy ruch:

rossmann najlepsze słowa kluczowe

czy sklep reklamuje się z pomocą FB, Insta

Reklamy FB, Insta

Sklep prowadzi reklamy w sieci reklamowej Meta, w ramach Instagram oraz Facebook.

 • Link do podglądu w Bibliotece Reklam: link
rossman biblioteka reklam facebook

Prowadzisz swój sklep i jesteś zainteresowany prowadzeniem kampanii reklamowych facebook? Zapraszamy do kontaktu.

Czy sklep reklamuje się z pomocą Google

Reklamy Google

Sklep prowadzi reklamy w sieciach reklamowych Google.

 • Link do podglądu w Centrum Przejrzystości Reklam Google: link
rossman centrum reklam google

Dane widoczności top 1, top 3, top 5, top 10, top 20, top 50 aktualizowane są raz w miesiącu. Dane pochodzą z narzędzia Semstorm.com.

Parametry SEO domeny, najważniejsze podstrony i najważniejsze słowa kluczowe pochodzą z narzędzia Ahrefs.com. 

Informacje o prowadzonych kampaniach reklamowych Facebook oraz Google pochodzą z narzędzi Biblioteka Reklam Facebook oraz Centrum Przejrzystości Reklam Google. Aktualnie prowadzone kampanie można sprawdzić po przejściu na stronę narzędzia.

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt