fbpx

Sklep internetowy lg.com

Baza informacji SEO/SEM o sklepach internetowych

lg widok sklepu internetowego

O sklepie

Najważniejsze informacje:

 • adres www: lg.com
 • Siedziba (miasto): Warszawa
 • Start sklepu (pierwszy screen web archive): 1998
 • Sprzedane towary: AGD, elektronika, RTV

LG Electronics została założona w 1958 roku. Już rok później marka wyprodukowała pierwsze radio w Korei. W 1978 roku marka LG Electronics osiągnęła powalający wynik w eksporcie wznosząc jego wartość na 100 milionów dolarów. W 1982 roku doszło do założenia pierwszej zagranicznej bazy produkcyjnej LG Electronics w USA.

Marka LG Electronics zajmuje się projektowaniem i produkowaniem nowych urządzeń, które mają zastosowanie w elektronice konsumenckiej. Producent ten znajduje nowe rozwiązania przy produkcji sprzętu AGD, telekomunikacyjnego i wielu innych produktach. Stale działa w nowych zastosowaniach w energii odnawialnej, a nawet elektronice samochodowej.

Marka znana jest jednak przede wszystkim z produkcji telewizorów, monitorów, tabletów, zestawów kina domowego, a także wielu innych produktów elektronicznych. Warto wiedzieć, że jest to jeden z producentów telewizorów OLED.

W asortymencie tego producenta dostępne są również nowoczesne sprzęty AGD, takie jak lodówki, pralki, suszarki, kuchenki mikrofalowe i odkurzacze. 

LG Electronics stale angażuje się w rozwijanie technologii związanych z energią odnawialną, takich jak baterie słoneczne i zarządzanie energią. Marka działa również w elektronice samochodowej i pomaga w rozwoju przemysłu motoryzacyjnego, wprowadzając na rynek nowoczesne systemy nawigacji, audio i bezpieczeństwa. Marka ta ma ogromne wpływy i fabryki na całym świecie i uznawana jest za jednego z globalnych liderów w Ameryce.

Ciekawostki o LG Electronics:

 • Marka LG Electronics początkowo była znana pod nazwą GolsStar. 
 • LG to lider w rozwinięciu technologii OLED i produkowania telewizorów OLED. 
 • Marka LG Electronics doskonale radzi sobie z rozwijaniem popularnych rozwiązań przy produkcji sprzętu AGD. Na swoim koncie ma między innymi lodówkę „Door-in-Door”, któ®a umożliwia szybki dostęp do najczęściej używanych produktów. 
 • W swojej ofercie marka LG Electronics ma telewizory 8K, które pozwalają na cieszenie się niesamowicie wyrazistymi obrazami podczas oglądania ulubionych produkcji filmowych. Warto wiedzieć, że LG jest głównym producentem telewizorów 8K. 
 • Marka stara się wspierać środowisko naturalne i dbać o planetę. Zobowiązała się do redukcji emisji dwutlenku węgla do 2030 roku i intensywnie promuje produkty energooszczędne. 
 • Firma LG Electronics nawiązała współpracę z Walt Disney Company, dzięki czemu umożliwia korzystanie z treści z Disney+. 

Jakie produkty od LG Electronics najczęściej kupują Polacy? 

 • Telewizory – w Polsce telewizory LG cieszą się bardzo dużą popularnością ze względu na jakość obrazu. Najczęściej wybierane to modele OLED oraz 4K.
 • Klimatyzatory – wybierane są najczęściej przez Polaków, ponieważ dają możliwość zapewnienia komfortu cieplnego w miesiącach letnich i zimowych. 
 • Pralki i suszarki –  cieszą się dużą popularnością wśród polskich klientów, ponieważ LG Electronics oferuje pralki i suszarki o różnej pojemności i wielu nowoczesnych funkcjach. 
 • Lodówki – firma LG Electronics ma w swojej ofercie nowoczesne lodówki, dzięki którym produkty na dłużej zachowują świeżość, a co więcej domownicy z łatwością mogą monitorować stan wyposażenia lodówki, a to umożliwia szybkie uzupełnienie zapasów. 

Parametry SEO sklepu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze podsumowanie informacji dotyczących parametrów SEO sklepu.

Poniżej widoczność sklepu na podstawie danych z Semstorm.com:

11147

TOP 1

Na pierwszych pozycjach jest 11147 fraz.

16687

TOP 3

W top 3 jest 16687 fraz.

20177

TOP 5

W top 5 jest 20177 fraz.

24940

TOP 10

W top 10 jest 24940 fraz.

32432

TOP 20

W top 20 jest 32432 fraz.

58424

TOP 50

W top 50 jest 58424 fraz.

Najważniejsze parametry SEO domeny:

lg informacje o domenie

Które podstrony ściągają największy ruch

Najważniejsze podstrony

10 najważniejszych podstron ściągających ruch, według narzędzia Ahrefs:

lg najlepsze podstrony seo

które słowa kluczowe ściągają największy ruch

Najważniejsze słowa kluczowe

Poniżej zestawienie najważniejszych słów kluczowych ściągających największy ruch:

lg najważniejsze słowa kluczowe

czy sklep reklamuje się z pomocą FB, Insta

Reklamy FB, Insta

Sklep prowadzi reklamy w sieci reklamowej Meta, w ramach Instagram oraz Facebook.

 • Link do podglądu w Bibliotece Reklam: link
lg biblioteka reklam facebook

Prowadzisz swój sklep i jesteś zainteresowany prowadzeniem kampanii reklamowych instagram? Zapraszamy do kontaktu.

czy sklep reklamuje się z pomocą google

Reklamy Google

Sklep prowadzi reklamy w sieciach reklamowych Google.

 • Link do podglądu w Centrum Przejrzystości Reklam Google: link
lg centrum reklam google

Dane widoczności top 1, top 3, top 5, top 10, top 20, top 50 aktualizowane są raz w miesiącu. Dane pochodzą z narzędzia Semstorm.com.

Parametry SEO domeny, najważniejsze podstrony i najważniejsze słowa kluczowe pochodzą z narzędzia Ahrefs.com. 

Informacje o prowadzonych kampaniach reklamowych Facebook oraz Google pochodzą z narzędzi Biblioteka Reklam Facebook oraz Centrum Przejrzystości Reklam Google. Aktualnie prowadzone kampanie można sprawdzić po przejściu na stronę narzędzia.

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt