fbpx

Sklep internetowy leroymerlin.pl

Baza informacji SEO/SEM o sklepach internetowych

leroymerlin widok sklepu internetowego

O sklepie

Najważniejsze informacje:

 • adres www: leroymerlin.pl
 • Siedziba (miasto): Warszawa
 • Start sklepu (pierwszy screen web archive): 2000
 • Sprzedane towary: budownictwo, dekoracje, rośliny, wyposażenie wnętrz

Leroy Merlin to międzynarodowa sieć sklepów specjalizujących się w sprzedaży artykułów do domu, ogrodu i remontów. Leroy Merlin został założony w 1923 roku we Francji przez Adolphe Leroy i Rose Merlin. Sklep początkowo specjalizował się w sprzedaży drewna i materiałów budowlanych. W ciągu kilku lat Leroy Merlin stał się jednym z głównych detalistów budowlanych w Europie. Firma stale się rozwija i  otwiera nowe sklepy w różnych krajach, zarówno w Europie, jak i na całym świecie.

Czemu ta sieć sklepów cieszy się tak dużą popularnością? Wszystko to za sprawą tego, że w asortymencie dostępny jest szeroki wybór produktów związanych z budownictwem, remontami, dekoracją wnętrz, ogrodem, elektronarzędziami i innymi artykułami, które są stosowane do tego, by poprawić jakość życia w domu. A to wszystko klienci mogą kupić w atrakcyjnych cenach! 

Sklepy Leroy Merlin oferują swoim klientom wysokiej jakości produkty z kategorii takich jak: materiały budowlane, narzędzia, oświetlenie, meble, sprzęty i meble ogrodnicze, a także wyposażenie domu. Leroy Merlin nie ogranicza się tylko do sprzedaży produktów. Firma oferuje również swoim klientom doradztwo w zakresie prac remontowych i budowlanych. W sklepach można znaleźć fachowców, którzy pomogą wybrać odpowiednie produkty, a co więcej odpowiedzą na pytania dotyczące budowy lub remontu.

Firma ta posiada nie tylko sklepy stacjonarne, ale również internetowe, dzięki czemu umożliwia swoim klientom robienie zakupów online i korzystanie z opcji dostawy do domu lub odbioru towaru osobiście. Firma nadal rozwija się na całym świecie i otwiera nowe sklepy w różnych krajach, dostosowując swoją ofertę do potrzeb klientów. 

Czy wiesz, że:

 • Leroy Merlin jest jednym z największych firm na świecie specjalizujących się w sprzedaży artykułów do budowy, remontu i urządzania domu. 
 • Firma działa na różnych kontynentach. Sklepy Leroy Merlin otwarte są między innymi we Francji, Hiszpanii, Polsce, Rosji i Chinach. 
 • Firma promuje ekologiczne działania mające chronić środowisko naturalne. 
 • Leroy Merlin ma w swojej ofercie produkty, które są bezpieczne dla środowiska naturalnego. 
 • W sklepach znajduje gdzie dział „Sklep dobrej rady”. w którym klienci mogą skorzystać z pomocy fachowców. 

Jakie produktu ze sklepów Leroy Merlin cieszą się największa popularnością w Polsce? 

 • Materiały budowlane — bloczki, cement, tynki, płytki ceramiczne, izolacja płyt fundamentowych, drewno konstrukcyjne oraz materiały do ​​wykańczania ścian i podłóg to produkty, które cieszą się duża popularnością wśród polskich klientów. 
 • Narzędzia — polscy klienci sięgają również po takie produkty, jak elektronarzędzia, narzędzia ręczne, wiertarki, piły, młotki i wiele innych narzędzi budowlanych i warsztatowych. 
 • Oświetlenie — często wybierane jest również oświetlenie LED, lampy, żarówki LED i dekoracyjne oświetlenie wnętrz, które także można znaleźć w ofercie sklepów Leroy Merlin.
 • Wyposażenie łazienki i kuchni — klienci tego sklepów często poszukują również takich produktów jak wanny, kabiny prysznicowe, baterie, blaty kuchenne, zlewozmywaki, meble łazienkowe, armatury i wiele innych produktów związanych z wyposażeniem łazienki lub kuchni. 
 • Meble ogrodowe i materiały ogrodnicze — w sezonie letnim dużą popularnością cieszą się fotele ogrodowe, stoły, parasole, grille, narzędzia ogrodowe, nawozy i inne produkty do pielęgnacji ogrodu. 
 • Artykuły dekoracyjne i wyposażenie wnętrz — dużą popularnością cieszą się również dywany, zasłony, firanki, doniczki, ramki do zdjęć i inne elementy dekoracyjne, które umożliwiają udekorowanie i urozmaicenie wnętrz. 

Parametry SEO sklepu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze podsumowanie informacji dotyczących parametrów SEO sklepu.

Poniżej widoczność sklepu na podstawie danych z Semstorm.com:

22906

TOP 1

Na pierwszych pozycjach jest 22906 fraz.

54472

TOP 3

W top 3 jest 54472 fraz.

91564

TOP 5

W top 5 jest 91564 fraz.

169928

TOP 10

W top 10 jest 169928 fraz.

289945

TOP 20

W top 20 jest 289945 fraz.

591702

TOP 50

W top 50 jest 591702 fraz.

Najważniejsze parametry SEO domeny:

leroymerlin informacje o domenie

Które podstrony ściągają największy ruch

Najważniejsze podstrony

10 najważniejszych podstron ściągających ruch, według narzędzia Ahrefs:

leroymerlin najlepsze podstrony seo

które słowa kluczowe ściągają największy ruch

Najważniejsze słowa kluczowe

Poniżej zestawienie najważniejszych słów kluczowych ściągających największy ruch:

leroymerlin najważniejsze słowa kluczowe

czy sklep reklamuje się z pomocą FB, Insta

Reklamy FB, Insta

Sklep prowadzi reklamy w sieci reklamowej Meta, w ramach Instagram oraz Facebook.

 • Link do podglądu w Bibliotece Reklam: link
leroymerlin biblioteka reklam facebook

czy sklep reklamuje się z pomocą google

Reklamy Google

Sklep prowadzi reklamy w sieciach reklamowych Google.

 • Link do podglądu w Centrum Przejrzystości Reklam Google: link
leroymerlin centrum reklam google

Dane widoczności top 1, top 3, top 5, top 10, top 20, top 50 aktualizowane są raz w miesiącu. Dane pochodzą z narzędzia Semstorm.com.

Parametry SEO domeny, najważniejsze podstrony i najważniejsze słowa kluczowe pochodzą z narzędzia Ahrefs.com. 

Informacje o prowadzonych kampaniach reklamowych Facebook oraz Google pochodzą z narzędzi Biblioteka Reklam Facebook oraz Centrum Przejrzystości Reklam Google. Aktualnie prowadzone kampanie można sprawdzić po przejściu na stronę narzędzia.

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt