fbpx

Sklep internetowy eobuwie.com.pl

Baza informacji SEO/SEM o sklepach internetowych

eobuwie widok sklepu internetowego

O sklepie

Najważniejsze informacje:

Sklep eobuwie.pl należy do spółki MODIVO S.A.. To polskie przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą obuwia, odzieży i torebek. Eobuwie.pl zostało założone w 2006 roku w Zielonej Górze. W skład spółki MODIVO należy nie tylko sklep eobuwie.pl, ale również wiele innych takich jak: eobuv.cz, ebuv.sk, ecipo.hu, eschuhe.de, epantofi.ro, efootwear.eu, eobuv.com.ua, eobuv.com, obuvki.bg, eavalyne.lt, epapoutsia.gr, zapatos.es, escarpe.it, eskor.se.

Pierwotnie eobuwie.pl powstało jako sieć sklepów obuwniczych. Jednak firma ta bardzo szybko rozwinęła swoje działanie i już po kilku latach zatrudniała ponad 500 pracowników. Warto wiedzieć, że firma ta stworzyła specjalne narzędzia do sprawdzania rozmiaru obuwia, dzięki czemu klienci mają możliwość dobrania odpowiedniego rozmiaru butów. Sklepy eobuwie.pl sprzedaje nie tylko popularne produkty od znanych i cenionych producentów i marek, ale stworzyły również marki własne takie jak Badura czy Jenny Fairy. Dzięki temu są w stanie oferować swoim klientom najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. W ciągu kilku lat firma ta stała się jednym z głównych sklepów obuwniczych online w Europie. Niedługo potem marka zaczęła docierać do klientów z innych krajów — Niemiec, Czech, Słowacji i wielu innych. 

Czy wiesz, że:

 • Eobuwie.pl oferuje swoje własne ekskluzywne kolekcje obuwia.
 • Eobuwie.pl ma już ponad dekadę doświadczenia na rynku obuwniczym. Dzięki czemu jest to miejsce, gdzie klienci mają dostęp nie tylko do wysokiej jakości produktów, ale również informacji na temat doboru obuwia. 
 • Sklepy Eobuwie.pl zapewniają dostęp do różnorodnych butów od sportowych, po wyjściowe i zarezerwowane na specjalne okazje. Tak więc klienci mogą wybierać z różnorodnych marek i stylów. 
 • Eobuwie.pl nie ogranicza się tylko do Polski. Rozszerzyli swoją dostawę na wiele krajów w Europie Środkowej, co sprawia, że z łatwością docierają do klientów z różnej części Europy. 
 • Eobuwie.pl posiada program oszczędnościowy dla stałych klientów. Można zbierać punkty i zamieniać je na promocje lub produkty. 
 • Eobuwie.pl otrzymało wiele nagród i wyróżnień, m.in. tytuł „Sklep Roku”. 
 • Eobuwie.pl jest sklepem internetowym jednak ma także sklep stacjonarny w Poznaniu, który pozwala użytkownikom na bezpośrednie zakupy i przymierzenie butów.
 • Firma znana jest z szybkiej dostawy i prostego procesu zwrotów, co sprawia, że ​​zakupy online są wygodne i bezpieczne.

Jakie produkty z oferty sklepu eobuwie.pl cieszą się największą popularnością? 

 • Buty sportowe — dużą popularnością cieszą się buty sportowe takie jak buty do biegania fitnessu, koszykówki i innych zajęć fizycznych.
 • Buty casualowe — trampki, sneakersy, czy slip-on’y, są bardzo często wybierane przez klientów, ponieważ są wygodne i doskonale pasują do wielu stylizacji. 
 • Buty eleganckie — obuwie na specjalne okazje takie jak szpilki, mokasyny, sandałki są często poszukiwane przez klientów sklepu eobuwie.pl. 
 • Buty markowe — w ofercie sklepu eobuwie.pl dostępne są buty markowe takie jak Nike, Adidas, Puma, New Balance i wiele innych. To produkty cieszące się bardzo dużą popularnością. 
 • Buty damskie i męskie — w sklepach eobuwie.pl dostępne są buty dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Ze względu na różnorodność asortymentu klienci bardzo często poszukują w tym sklepie butów na co dzień, do pracy, na specjalne okazje, a nawet do biegania. 
 • Obuwie dziecięce — rodzice często decydują się na wybranie butów dziecięcych ze sklepu eobuwie.pl, ponieważ wyróżniają się wysoką jakością i trwałością.  
 • Buty marek własnych — obuwie takie jak Badura czy Jenny Fairy cieszą się dużą popularnością, a to przez to, że wyróżniają się wysoką jakością i trwałością, a można je kupić w przystępnych cenach. 

Parametry SEO sklepu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze podsumowanie informacji dotyczących parametrów SEO sklepu.

Poniżej widoczność sklepu na podstawie danych z Semstorm.com:

6121

TOP 1

Na pierwszych pozycjach jest 6121 fraz.

24461

TOP 3

W top 3 jest 24461 fraz.

42712

TOP 5

W top 5 jest 42712 fraz.

77570

TOP 10

W top 10 jest 77570 fraz.

124307

TOP 20

W top 20 jest 124307 fraz.

227157

TOP 50

W top 50 jest 227157 fraz.

Najważniejsze parametry SEO domeny:

eobuwie informacje o domenie

Które podstrony ściągają największy ruch

Najważniejsze podstrony

10 najważniejszych podstron ściągających ruch, według narzędzia Ahrefs:

eobuwie najlepsze podstrony seo

które słowa kluczowe ściągają największy ruch

Najważniejsze słowa kluczowe

Poniżej zestawienie najważniejszych słów kluczowych ściągających największy ruch:

eobuwie najważniejsze słowa kluczowe

czy sklep reklamuje się z pomocą FB, Insta

Reklamy FB, Insta

Sklep prowadzi reklamy w sieci reklamowej Meta, w ramach Instagram oraz Facebook.

 • Link do podglądu w Bibliotece Reklam: link
eobuwie biblioteka reklam facebook

czy sklep reklamuje się z pomocą google

Reklamy Google

Sklep prowadzi reklamy w sieciach reklamowych Google.

 • Link do podglądu w Centrum Przejrzystości Reklam Google: link
eobuwie centrum reklam google

Dane widoczności top 1, top 3, top 5, top 10, top 20, top 50 aktualizowane są raz w miesiącu. Dane pochodzą z narzędzia Semstorm.com.

Parametry SEO domeny, najważniejsze podstrony i najważniejsze słowa kluczowe pochodzą z narzędzia Ahrefs.com. 

Informacje o prowadzonych kampaniach reklamowych Facebook oraz Google pochodzą z narzędzi Biblioteka Reklam Facebook oraz Centrum Przejrzystości Reklam Google. Aktualnie prowadzone kampanie można sprawdzić po przejściu na stronę narzędzia.

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt