fbpx

Sklep bimago.pl

Baza informacji SEO/SEM o sklepach internetowych

bimago widok sklepu internetowego

O sklepie

Najważniejsze informacje:

 • adres www: bimago.pl
 • Siedziba (miasto): Wrocław
 • Wiek domeny (pierwszy screen web archive): 2009
 • Sprzedane towary: Plakaty, tapety, obrazy, parawany

Bimago.pl to marka zajmująca się sprzedażą obrazów i dekoracji ściennych. Marka została tworzona w 2004 roku, a jej początki to malowanie obrazów przez trzech artystów, którzy mieli do dyspozycji tylko płótna, farby i własne ręce.  Firma na początku pracowała w małym mieszkaniu babci założyciela. Jednak zaraz po uruchomieniu sprzedaż na malowane własnoręcznie obrazy, wzrosło zainteresowanie i firma Bimago.pl zyskała na popularności. Zaczęły spływać liczne zamówienia. Było ich tak dużo, że zamówienia były zaplanowane na miesiące do przodu. Malarze musieli pracować dniami i nocami, by wyrabiać się ze wszystkimi zamówieniami.  Przy takim tempie konieczne było zainwestowanie w drukarki, dzięki czemu firma nie tylko mogła szybciej realizować zamówienia, ale co więcej poszerzać swoją ofertę o nowe wzory, a także obrazy cyfrowe. 

Czy wiesz, że:

 • Wszystkie obrazy ręcznie malowane lub stworzone są w specjalnej technice stworzonej przez firmę Bimago. To autorskie projekty o oryginalnym charakterze.
 • Wszystkie obrazy, plakaty i grafiki są przygotowane dla klientów tak by ich montaż w domu na ścianie był łatwy i nie zajmował dużo czasu. 
 • Pracownicy sklepy Bimago.pl posługują się aż dziewięcioma językami, dzięki czemu niemal każdy klient będzie w stanie się dogadać. 
 • Firma Bimago oferuje obrazy, plakaty i grafiki w różnorodnych rozmiarach i formach. Tak więc klient może wybrać taki produkt, który będzie idealnie pasował na ścianę do domu lub mieszkania. 
 • Klienci sklepu Bimago.pl mają  30 dni na zwrot, korzystać mogą z przesyłki sprawdzonym kurierem, a w trakcie zakupów chroni ich szyfrowanie SSL.  W ten sposób sklep dba o bezpieczeństwo swoich klientów.
 • Sklep Bimago.pl dociera do klientów z aż 52 krajów. Wszystko za sprawą tego, że oferuje wysyłkę do każdego kraju na świecie. 

Jakie produkty ze sklepu Bimago.pl cieszą się największą popularnością? 

 • Obrazy – klienci często wybierają obrazy w stylu boho, glamour, modernistycznym, nowoczesnym, sensacyjnym i skandynawskim. 
 • Fototapety – obecnie dużą popularnością cieszą się fototapety, dzięki którym można zupełnie odmienić wygląd każdego pomieszczenia. W ofercie sklepu dostępne są fototapety okrągłe, premium, samoprzylepne i wodoodporne.
 • Tapety – częstym wyborem klientów są również tapety wodoodporne, tapety premium w stylu boho, egzotycznym, elektrycznym, futurystycznym, glamour, klasycznym, minimalistycznym i nowoczesnym.
 • Plakaty – do domu wielu klientów wybiera obrazy abstrakcyjne i geometryczne, botaniczne, czarno-białe, filmowe, przedstawiające kobietę, mapę świata, miasta lub motoryzację. 
 • Obrazy do malowania po numerach – to produkty, które od pewnego czasu cieszą się dużym zainteresowaniem. Dostępne są obrazy do malowania po numerach dla dorosłych i dla dzieci. 
 • Parawany – klienci do domu wybierają również parawany japońskie, jednostronne, dwustronne, akustyczne. 
 • Tekstylia – popularnością cieszą się również bieżniki na stół, obrusy, poduszki dekoracyjne, plecaki, torby i zasłony. 

Parametry SEO sklepu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze podsumowanie informacji dotyczących parametrów SEO sklepu.

Poniżej widoczność sklepu na podstawie danych z Semstorm.com:

3836

TOP 1

Na pierwszych pozycjach jest 3836 fraz.

9659

TOP 3

W top 3 jest 9659 fraz.

15648

TOP 5

W top 5 jest 15648 fraz.

27207

TOP 10

W top 10 jest 27207 fraz.

77373

TOP 50

W top 50 jest 77373 fraz.

Najważniejsze parametry SEO domeny:

bimago informacje o domenie

Które podstrony ściągają największy ruch

Najważniejsze podstrony

10 najważniejszych podstron ściągających ruch, według narzędzia Ahrefs:

bimago najlepsze podstrony seo

które słowa kluczowe ściągają największy ruch

Najważniejsze słowa kluczowe

Poniżej zestawienie najważniejszych słów kluczowych ściągających największy ruch:

bimago najlepsze słowa kluczowe

czy sklep reklamuje się z pomocą FB, Insta

Reklamy FB, Insta

Sklep prowadzi reklamy w sieci reklamowej Meta, w ramach Instagram oraz Facebook.

 • Link do podglądu w Bibliotece Reklam: link
bimago biblioteka reklam facebook

Czy sklep reklamuje się z pomocą Google

Reklamy Google

Sklep prowadzi reklamy w sieciach reklamowych Google.

 • Link do podglądu w Centrum Przejrzystości Reklam Google: link
bimago centrum reklam goggle
prowadzenie kampanii reklamowych

Dane widoczności top 1, top 3, top 5, top 10, top 20, top 50 aktualizowane są raz w miesiącu. Dane pochodzą z narzędzia Semstorm.com.

Parametry SEO domeny, najważniejsze podstrony i najważniejsze słowa kluczowe pochodzą z narzędzia Ahrefs.com. 

Informacje o prowadzonych kampaniach reklamowych Facebook oraz Google pochodzą z narzędzi Biblioteka Reklam Facebook oraz Centrum Przejrzystości Reklam Google. Aktualnie prowadzone kampanie można sprawdzić po przejściu na stronę narzędzia.

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt