fbpx

Sklep bikester.pl

Baza informacji SEO/SEM o sklepach internetowych

bikester widok sklepu internetowego

O sklepie

Najważniejsze informacje:

 • adres www: bikester.pl
 • Siedziba (miasto): Stuttgart
 • Wiek domeny (pierwszy screen web archive): 2013
 • Sprzedane towary: Jeansy, obuwie, kurtki, swetry, koszulki, torby, czapki

Bikester to sklep internetowy, który dostępny jest nie tylko dla polskich klientów, ale otwarty jest również na klientów z innych krajów europejskich. Założeniem firmy jest dostarczanie wysokiej jakości rowerów, ubrań akcesoriów dla rowerzystów. Sklep Bikester to miejsce, gdzie z łatwością można znaleźć poszukiwany produkt. Sklep zbudowany jest w taki sposób, by klient mógł z łatwością się odnaleźć. Co więcej klienci mają możliwość skorzystania z inteligentnego wyszukiwania, co pozwala na znalezienie konkretnego produktu. Bikester to nie tylko sklep internetowy dla rowerzystów. To również pomoc konsultantów oraz wiele instrukcji dostępnych na stronie, dzięki czemu klienci bez trudu dowiedzą się jaki rower, jakie koła i akcesoria rowerowe najlepiej wybrać, by zadbać o komfort i bezpieczeństwo w trakcie jazdy. 

Zespół prowadzący Bikester to miłośnicy jazdy na jednośladach. To doświadczony zespół z pasją, który nie tylko wzbogaca asortyment sklepu o wysokiej jakości produkty, ale co więcej, dokłada wszelkich starań, by klienci wybrali dla siebie rower, który sprosta im oczekiwaniom. Sklep Bikester poszerza swój asortyment dodając do niego nowości pojawiające się na rynku i wybierając produkty jedynie od zaufanych marek. W ten sposób dba o to, by sklep podążał z duchem czasu, a co więcej, by sprostał oczekiwaniom wszystkich klientów. 

Czy wiesz, że:

 • Bikester starannie podchodzi do każdego klienta i zamówienia. Wszystkie zamówienia są oferowane w ciągu 24h od złożenia w sklepie. Dzięki temu klienci otrzymują swoje paczki tak szybko, jak to możliwe. 
 • W ofercie Bikester dostępne są wszystkie rodzaje rowerów począwszy od tych elektrycznych, przez trekkingowe, MTB, rodzinne, a kończąc na rowerach dla dzieci. 
 • W sklepie Bikester dostępnych jest ponad 500 najlepszych marek, dzięki czemu klienci mają w czym wybierać. 
 • Sklep Bikester oferuje serwis i profesjonalną obsługę. Dzięki temu klienci mogą liczyć na pomoc w trakcie zakupów, podczas montażu kół.
 • Bikester prowadzi poradnik, w którym poruszane są takie tematy jak to jakie są rowery górskie, dziecięce, szosowe i miejskie i które najlepiej wybrać. 

Jakie produkty w Bikester cieszą się największą popularnością?

 • Rowery – takie jak rowery górskie, szosowe, elektryczne, trekkingowe, miejskie, a także dla dzieci i młodzieży.
 • Części rowerowe – dużą popularnością cieszą się również napędy rowerowe, hamulce rowerowe, części do rowerów elektrycznych, koła i piasty, mierniki mocy, pedały, rami i widelce rowerowe, opony rowerowe, siodełka, sztyce rowerowe, przerzutki, dętki, systemy bezdętkowe. 
 • Akcesoria dla rowerzystów – często wybierane są również przyczepki rowerowe, oświetlenie rowerowe, stopki rowerowe, bidony i uchwyty do bidonów, bagażniki, akcesoria rowerowe dla dzieci, dzwonki, pompki rowerowe, foteliki rowerowe dla dzieci, plecaki i torby rowerowe, błotniki, światła boczne i odblaski, lusterka rowerowe. 
 • Odzież dla rowerzystów – klienci bardzo często decydują się na kupienie spodni rowerowych, koszulki rowerowej, kurtki rowerowej, kasków, butów dla rowerzystów, odzieży dziecięcej rowerowej, bielizny dla rowerzystów, skarpetek.
 • Produkty z wyprzedaży –  klienci bardzo chętnie sięgają po produkty z wyprzedaży, ponieważ można je kupić w naprawdę atrakcyjnych cenach. 

Parametry SEO sklepu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze podsumowanie informacji dotyczących parametrów SEO sklepu.

Poniżej widoczność sklepu na podstawie danych z Semstorm.com:

1164

TOP 1

Na pierwszych pozycjach jest 1164 fraz.

4310

TOP 3

W top 3 jest 4310 fraz.

7960

TOP 5

W top 5 jest 7960 fraz.

16062

TOP 10

W top 10 jest 16062 fraz.

28091

TOP 20

W top 20 jest 28091 fraz.

56277

TOP 50

W top 50 jest 56277 fraz.

Najważniejsze parametry SEO domeny:

bikester informacje o domenie

Które podstrony ściągają największy ruch

Najważniejsze podstrony

10 najważniejszych podstron ściągających ruch, według narzędzia Ahrefs:

bikester najlepsze podstrony seo

które słowa kluczowe ściągają największy ruch

Najważniejsze słowa kluczowe

Poniżej zestawienie najważniejszych słów kluczowych ściągających największy ruch:

bikester najlepsze słowa kluczowe

czy sklep reklamuje się z pomocą FB, Insta

Reklamy FB, Insta

Sklep prowadzi reklamy w sieci reklamowej Meta, w ramach Instagram oraz Facebook.

bikester biblioteka reklam facebook
prowadzenie kampanii reklamowych instagram

Czy sklep reklamuje się z pomocą Google

Reklamy Google

Sklep prowadzi reklamy w sieciach reklamowych Google.

 • Link do podglądu w Centrum Przejrzystości Reklam Google: link
bikester centrum reklam google

Dane widoczności top 1, top 3, top 5, top 10, top 20, top 50 aktualizowane są raz w miesiącu. Dane pochodzą z narzędzia Semstorm.com.

Parametry SEO domeny, najważniejsze podstrony i najważniejsze słowa kluczowe pochodzą z narzędzia Ahrefs.com. 

Informacje o prowadzonych kampaniach reklamowych Facebook oraz Google pochodzą z narzędzi Biblioteka Reklam Facebook oraz Centrum Przejrzystości Reklam Google. Aktualnie prowadzone kampanie można sprawdzić po przejściu na stronę narzędzia.

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt