fbpx

Sklep bee.pl

Baza informacji SEO/SEM o sklepach internetowych

bee widok strony internetowej

O sklepie

Najważniejsze informacje:

 • adres www: bee.pl
 • Siedziba (miasto): Białystok
 • Wiek domeny (pierwszy screen web archive): 2001
 • Sprzedane towary: kosmetyki, zdrowa żywność, chemia gospodarcza, książki

Bee.pl to sklep internetowy, w którym klienci mają dostęp do wysokiej jakości produktów spożywczych i nie tylko. Sklep starannie dobiera wszystkie produkty do swojego asortymentu, wybierając jedynie artykułu pochodzące od marek, do których założyciele i pracownicy Bee.pl mają zaufanie.  Ten sklep to nie tylko miejsce, w którym można zrobić zakupy spożywcze online bez wychodzenia z domu i kolejek. To również sklep, w którym dostępne są między innymi artykuły dziecięce, zabawki, produkty do domu, środki czystości, a także akcesoria dla zwierząt domowych. W Bee.pl dostępne są produkty o zdrowym, naturalnym i sprawdzonym składzie. To produkty, które trudno jest znaleźć w popularnych marketach i supermarketach. Dzięki temu sklep Bee.pl stawia na zadowolenie i zdrowie swoich klientów, wybierając dla nich produkty z wyższej półki. 

W sklepie Bee.pl zakupy może zrobić każdy. Sklep stale poszerza swój asortyment dodając nie niego nie tylko nowe produkty, ale również zupełnie nowe kategorie produktów. Tak więc Bee.pl to nie tylko mały sklep internetowy ze zdrową żywnością. To niemal centrum handlowe online, w którym można zrobić szybkie i bezpieczne zakupy. 

Czy wiesz, że:

 • W sklepie Bee.pl dostępne są nie tylko zdrowe produkty spożywcze, ale również produkty codziennego użytku, takie jak kosmetyki, zabawki, czy artykuły dla zwierząt. 
 • Sklep Bee.pl często organizuje promocje i wyprzedaże, dzięki czemu klienci bez trudu mogą znaleźć wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Dostępna jest również zakładka „Okazje miesiąca”, w której dostępne są produkty w najbardziej okazyjnych cenach. 
 • W sklepie Bee.pl dostępne są produkty spożywcze dla każdego. Oprócz zdrowej żywności są również produkty bezglutenowe, czy pochodzące z różnych regionów świata. Tak różnorodna oferta sprawia, że każdy klient jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

Jakie produkty ze sklepu Bee.pl cieszą się największą popularnością?

 • Suplementy diety  – takie jak algi, antyoksydanty, błonniki, CBD, suplementy dla dzieci i niemowląt, dla kobiet, dla mężczyzn, suplementy na lepszy wzrok, kolagen, probiotyki oraz suplementu na spokojny sen.
 • Kosmetyki, perfumy i artykuły higieniczne – dużą popularnością cieszą się kosmetyki dla dzieci, kobiet w ciąży, mężczyzn. Często wybierane są kosmetyki do ciała, kąpieli, makijażu, opalania, twarzy, włosów, paznokci, depilacji, higieny intymnej, higieny jamy ustnej.
 • Produkty dla mamy i dziecka – przyszli rodzice wybierają artykuły do karmienia piersią, foteliki samochodowe, produkty niezbędne do kąpieli, kosmetyki dla dziecka, pieluchy, kremy i chusteczki do przewijania.
 • Zabawki dla dzieci – dużą popularnością cieszą się również klocki, gry planszowe, zabawki kreatywne, puzzle, lalki, pluszaki, pojazdy, figurki, zabawki antystresowe. 
 • Chemia gospodarcza – to między innymi produkty do zmywania, prania, sprzątania.
 • Produkty do domu – to akcesoria kuchenne, akcesoria do gotowania, artykuły łazienkowe, wyposażenie do apteczki domowej, worki na śmieci. 
 • Artykuły do ogrodu – w czasie sezonu letniego dużą popularnością cieszą się grille, narzędzia ogrodnicze, nasiona, nawozy do roślin.
 • Produkty dla zwierząt domowych – to żywność i artykuły do pielęgnacji ora zabawki dla psów, kotów i małych zwierząt.  
 • Książki – miłośnicy książek często sięgają po bestsellery, które można kupić w zadziwiająco niskich cenach. 
 • Zdrowa żywność – klienci chętnie sięgają po produkty wegańskie, żywność dla dzieci, produkty bez glutenu, bez cukru.
 • Produkty dla noworodka – w sklepie dostępne są również artykuły do wyprawki dla mamy i dziecka. Dużą popularnością cieszą się kosmetyki od pierwszego dnia życia, akcesoria do pielęgnacji, kosmetyki do kąpieli, kocyki i pieluszki, artykuły do karmienia piersią, butelki, smoczki, zabawki dla noworodków.

Parametry SEO sklepu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze podsumowanie informacji dotyczących parametrów SEO sklepu.

Poniżej widoczność sklepu na podstawie danych z Semstorm.com:

1056

TOP 1

Na pierwszych pozycjach jest 1056 fraz.

2675

TOP 3

W top 3 jest 2675 fraz.

5792

TOP 5

W top 5 jest 5792 fraz.

24484

TOP 10

W top 10 jest 24484 fraz.

156626

TOP 20

W top 20 jest 156626 fraz.

596350

TOP 50

W top 50 jest 596350 fraz.

Najważniejsze parametry SEO domeny:

bee informacje o domenie

Które podstrony ściągają największy ruch

Najważniejsze podstrony

10 najważniejszych podstron ściągających ruch, według narzędzia Ahrefs:

bee najlepsze podstrony seo

które słowa kluczowe ściągają największy ruch

Najważniejsze słowa kluczowe

Poniżej zestawienie najważniejszych słów kluczowych ściągających największy ruch:

bee najlepsze słowa kluczowe

czy sklep reklamuje się z pomocą FB, Insta

Reklamy FB, Insta

Sklep nie prowadzi reklamy w sieci reklamowej Meta, w ramach Instagram oraz Facebook.

bee biblioteka reklam facebook

Czy sklep reklamuje się z pomocą Google

Reklamy Google

Sklep prowadzi reklamy w sieciach reklamowych Google.

 • Link do podglądu w Centrum Przejrzystości Reklam Google: link
bee centrum reklam google

Dane widoczności top 1, top 3, top 5, top 10, top 20, top 50 aktualizowane są raz w miesiącu. Dane pochodzą z narzędzia Semstorm.com.

Parametry SEO domeny, najważniejsze podstrony i najważniejsze słowa kluczowe pochodzą z narzędzia Ahrefs.com. 

Informacje o prowadzonych kampaniach reklamowych Facebook oraz Google pochodzą z narzędzi Biblioteka Reklam Facebook oraz Centrum Przejrzystości Reklam Google. Aktualnie prowadzone kampanie można sprawdzić po przejściu na stronę narzędzia.

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt