fbpx

Sklep babyland.pl

Baza informacji SEO/SEM o sklepach internetowych

babyland widok sklepu internetowego

O sklepie

Najważniejsze informacje:

 • adres www: babyland.pl
 • Siedziba (miasto): Zabrze
 • Wiek domeny (pierwszy screen web archive): 2001
 • Sprzedane towary: wózki dziecięce, mebelki, laktatory, zabawki

Babyland.pl to sklep internetowy dla dzieci i rodziców. W wyposażeniu sklepu znajdują się akcesoria, które potrzebne są do opieki nad dzieckiem już od pierwszych chwil jego życia, a także w późniejszych latach. Sklep oferuje również wyposażenie i akcesoria potrzebne kobietom w ciąży. Celem sklepy Babyland.pl jest trwanie przy rodzicach i dzieciach przez długie lata i dostarczanie najwyższej jakości produktów potrzebnych na każdym etapie rozwoju i życia dziecka. Sklep Babyland.pl jest dystrybutorem produktów dla dzieci i rodziców. Specjalnie w trosce o swoich klientów stale rozszerza swój asortyment, by dostarczać nawet najmłodszym klientom, wszystko co niezbędne i najlepsze. 

Babyland.pl działa na rynku już od ponad 20 lat, dzięki czemu zyskał zaufanie tysięcy rodziców na terenie całego kraju. W sklepie internetowym dostępnych jest ponad siedem tysięcy produktów dostępnych od ręki, a do tego ponad cztery tysiące dostępnych na zamówienie. Dzięki temu w sklepie internetowy Babyland.pl każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Sklep stara się stale rozwijać i zmieniać dla swoich klientów, by dopasować się do zmieniających się trendów i potrzeb zarówno rodziców, jak i najmłodszych klientów. Do dyspozycji klientów dostępni są konsultanci, który mają szeroką wiedzę na tematy specyfikacji i funkcjonalności wszystkich produktach dostępnych w ofercie sklepy, dzięki czemu mogą niezawodnie pomóc w trakcie zakupów.

Czy wiesz, że:

 • W sklepie Babyland.pl dostępny jest czat na żywo, dzięki któremu klienci mogą poprosić o radę w trakcie zakupów. 
 • Specjaliści są dostępni na infolinii i również chętnie pomogą w wyborze najlepszych produktów.
 • Sklep Babyland.pl przygotował wyszukiwarkę atrybutowe, które pozwolą łatwo i szybko produkty o konkretnych funkcjach. Jest to doskonała opcja dla każdego, kto szuka konkretnych produktów z określonymi parametrami. 
 • Babyland.pl to miejsce, w którym stworzona została „Strefa Rodzica”. To miejsce, gdzie dostępne są różnego rodzaju poradniki i artykuły specjalistyczne na temat ciąży, porodu, opieki nad noworodkiem i dzieckiem. 
 • Babyland.pl to nie tylko sklep internetowy. To również sklepy stacjonarne umieszczone w Krakowie, Olsztynie i Zabrzu. 

Jakie produkty z oferty sklepu Babyland.pl cieszą się największą popularnością?

 • Wózki dziecięce – duża popularnością cieszą się wózki dziecięce, które w tym sklepie można kupić w przystępnych cenach. W sklepie dostępne są wózki wielofunkcyjne, wózki 3w1, wózki dla bliźniaków, spacerówki, wózki rok po roku, a także akcesoria do wózków. 
 • Foteliki dziecięce – kolejnym produktem, po który chętnie sięgają rodzice jest fotelik. Dostępne są takie foteliki jak w przedziale od 0 do 13 kilogramów, 0-18 kg, 0-25 kg, 9-18 kg, 9-25 kg, foteliki w zestawach modułowych, bazy fotelików, akcesoria do fotelików, a także adaptery do pasów dla kobiet w ciąży. 
 • Meble dziecięce – częstym wyborem są również mebelki do pokoju dziecięcego, materace do łóżka, leżaki i huśtawki, łóżeczka dziecięce, a także łóżeczka dostawki.
 • Pościel dziecięca – Popularnym wytworem są również pościele dla dzieci. Dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach i wzorach.
 • Artykuły dla niemowląt – przyszli rodzice często wybierają akcesoria do karmienia piersią, smoczki i gryzaki, akcesoria do kąpieli, kosmetyki do pielęgnacji i higieny, nianie elektroniczne, monitory oddechu, oczyszczacze powietrza, nawilżacze powietrza, a także zabezpieczenia do domu. 
 • Zabawki – w okresie świątecznym popularność zyskują zabawki takie jak klocki, laki i pojazdy, a także zabawki elektroniczne, edukacyjne, drewniane, interaktywne, kreatywne i gry.
 • Wyprawka dla noworodka – kobiety w ciąży najczęściej wybierają wyprawki dla noworodka, które są wyposażone we wszystkie niezbędne elementy do domu i szpitala. 

Parametry SEO sklepu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze podsumowanie informacji dotyczących parametrów SEO sklepu.

Poniżej widoczność sklepu na podstawie danych z Semstorm.com:

969

TOP 1

Na pierwszych pozycjach jest 969 fraz.

3585

TOP 3

W top 3 jest 3585 fraz.

6785

TOP 5

W top 5 jest 6785 fraz.

14883

TOP 10

W top 10 jest 14883 fraz.

29982

TOP 20

W top 20 jest 29982 fraz.

67348

TOP 50

W top 50 jest 67348 fraz.

Najważniejsze parametry SEO domeny:

babyland informacje o 
 domenie

Które podstrony ściągają największy ruch

Najważniejsze podstrony

10 najważniejszych podstron ściągających ruch, według narzędzia Ahrefs:

babyland najlepsze podstrony seo

które słowa kluczowe ściągają największy ruch

Najważniejsze słowa kluczowe

Poniżej zestawienie najważniejszych słów kluczowych ściągających największy ruch:

babyland najlepsze słowa kluczowe

czy sklep reklamuje się z pomocą FB, Insta

Reklamy FB, Insta

Sklep prowadzi reklamy w sieci reklamowej Meta, w ramach Instagram oraz Facebook.

 • Link do podglądu w Bibliotece Reklam: link
babyland biblioteka reklam facebook

Czy sklep reklamuje się z pomocą Google

Reklamy Google

Sklep prowadzi reklamy w sieciach reklamowych Google.

 • Link do podglądu w Centrum Przejrzystości Reklam Google: link
babyland centrum reklam google

Dane widoczności top 1, top 3, top 5, top 10, top 20, top 50 aktualizowane są raz w miesiącu. Dane pochodzą z narzędzia Semstorm.com.

Parametry SEO domeny, najważniejsze podstrony i najważniejsze słowa kluczowe pochodzą z narzędzia Ahrefs.com. 

Informacje o prowadzonych kampaniach reklamowych Facebook oraz Google pochodzą z narzędzi Biblioteka Reklam Facebook oraz Centrum Przejrzystości Reklam Google. Aktualnie prowadzone kampanie można sprawdzić po przejściu na stronę narzędzia.

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt