fbpx

Sklep avans.pl

Baza informacji SEO/SEM o sklepach internetowych

widok sklepu internetowego avans

O sklepie

Najważniejsze informacje:

 • adres www: avans.pl
 • Siedziba (miasto): Złotów
 • Wiek domeny (pierwszy screen web archive): 2000
 • Sprzedane towary: pralki, lodówki, lego, zabawki, rowery, telefony

Avans to sklep internetowy, który został założony w 2000 roku. Początkowo była to sieć elektromarketów, która posiadała ponad 250 sklepów własnych oraz kilkaset działających na zasadzie franczyzy. Jednak w 2015 roku doszło do zamknięcia sklepów stacjonarnych i rozbudowano istniejącą już stronę internetową.  Rok 2015  okazał się przełomowym dla marki Avans. To właśnie wtedy marka zamknęła sklepy stacjonarne i na dobre rozpoczęła sprzedaż internetową. Po latach istnienia na Polskim rynku marka ta zyskała zaufanie klientów z całego kraju. Obecnie jest to jeden ze sklepów internetowych oferujących produkty w atrakcyjnych cenach i ma bardzo szeroką ofertę. Dobrze czytelna strona, tysiące produktów, a także podział na kategorie i podkategorie sprawia, że klienci mogą zrobić wygodne zakupy bez wychodzenia z domu. 

Czy wiesz, że:

 • Sklep Avans gwarantuje najniższe ceny, tak więc jeśli klient znalazł produkt w niższej cenie u innego dostawcy, to avans.pl zaoferuje ją w jeszcze niższej cenie.
 • Firma Avans dba o bezpieczeństwo w trakcie zakupów online. Wszystkie produkty dostępne w ofercie sklepu wysyłane są z Polski, a co więcej posiadają gwarancję producenta. Dodatkowo produkty są ubezpieczone i szybko dostarczane do klienta pod wskazany przez niego adres. 
 • W sklepach avans.pl darmowa dostawa jest dostępna już przy zakupach o wartości 99 złotych.
 • Sklep avans.pl stara się, by wszystkie zamówienia były realizowane błyskawicznie.
 • Profesjonalna infolinia, na której klienci mogą porozmawiać i poprosić o pomoc wykwalifikowany personel jest dostępna 7 dni w tygodniu. Tak więc klienci mogą liczyć na pomoc w zakupach każdego dnia.

Jakie produkty z oferty sklepu avans.pl cieszą się największą popularnością?

 • Telewizory, sprzęty audio i RTV – to między innymi telewizory o dużej rozdzielczości, które obecnie w Polsce cieszą się rosnąca popularnością. Chętnie wybierane są również słuchawki, Soundbary, kina domowe, projektory i sprzęty muzyczne. 
 • AGD – często wybierane są również lodówki, zamrażarki, pralki i suszarki, kuchenki mikrofalowe, kuchenki wolnostojące, zmywaki i akcesoria, okapy. 
 • AGD do zabudowy – coraz więcej klientów sięga po piekarniki do zabudowy, pralki do zabudowy, zmywaki do zabudowy, płyty indukcyjne, płyty gazowe. 
 • AGD małe – często wybierane są również małe AGD do kuchni, domu, klimatyzatory, kuchenki mikrofalowe. 
 • Komputery i tablety – klienci sklepu avans.pl chętnie sięgają po laptopy, tablety, monitory, drukarki, a także kamery komputerowe oraz słuchawki i mikrofony komputerowe. 
 • Smartfony i tablety – popularne są również smartfony, smartwatche, zegarki, słuchawki do telefonów, akcesoria do telefonów, nawigacje. 
 • Aparaty i kamery – w ofercie sklepu avans.pl popularne są aparaty fotograficzne, kamery, drony, akcesoria do aparatów i kamer, a także akcesoria do studia fotograficznego. 
 • Konsole i gry – młodzież i rodzice z dziećmi wybierają PlayStation 4, 5 i 3. Częstym wyborem są również XBOX seria X i S. W tej kategorii dużą popularnością cieszą się również konsole do gry i gry. 
 • Rowery – miłośnicy wycieczek rowerowych wybierają rowery miejskie, MTB górskie, elektryczne, trekkingowe, dziecięce, miejskie damskie i męskie. 
 • Akcesoria sportowe – obecnie częstym wyborem klientów są również sprzęty fitness, akcesoria na siłownię, suplementy dla sportowców, rolki i wrotki, piłki nożne, piłki do siatkówki i koszykówki. 
 • Produkty do domu i ogrodu – w sezonie letnim dużą popularnością cieszą się kosiarki i roboty koszące, a także narzędzia ogrodnicze, systemy nawadniania i grille ogrodowe. 
 • Zabawki – dla najmłodszych najbardziej interesujące są klocki LEGO, gry planszowe i puzzle, lalki i figurki, pluszaki, kolejki i samochody zabawkowe, szumisie, grzechotki oraz zabawki kreatywne. 

Parametry SEO sklepu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze podsumowanie informacji dotyczących parametrów SEO sklepu.

Poniżej widoczność sklepu na podstawie danych z Semstorm.com:

1097

TOP 1

Na pierwszych pozycjach jest 1097 fraz.

3163

TOP 3

W top 3 jest 3163 fraz.

6628

TOP 5

W top 5 jest 6628 fraz.

23325

TOP 10

W top 10 jest 23325 fraz.

77046

TOP 20

W top 20 jest 77046 fraz.

248198

TOP 50

W top 50 jest 248198 fraz.

Najważniejsze parametry SEO domeny:

avans informacje o domenie

Które podstrony ściągają największy ruch

Najważniejsze podstrony

10 najważniejszych podstron ściągających ruch, według narzędzia Ahrefs:

avans najlepsze podstrony seo

które słowa kluczowe ściągają największy ruch

Najważniejsze słowa kluczowe

Poniżej zestawienie najważniejszych słów kluczowych ściągających największy ruch:

avans najlepsze słowa kluczowe

czy sklep reklamuje się z pomocą FB, Insta

Reklamy FB, Insta

Sklep nie prowadzi reklamy w sieci reklamowej Meta, w ramach Instagram oraz Facebook.

avans biblioteka reklam facebook

Czy sklep reklamuje się z pomocą Google

Reklamy Google

Sklep prowadzi reklamy w sieciach reklamowych Google.

 • Link do podglądu w Centrum Przejrzystości Reklam Google: link
avans centrum reklam google

Dane widoczności top 1, top 3, top 5, top 10, top 20, top 50 aktualizowane są raz w miesiącu. Dane pochodzą z narzędzia Semstorm.com.

Parametry SEO domeny, najważniejsze podstrony i najważniejsze słowa kluczowe pochodzą z narzędzia Ahrefs.com. 

Informacje o prowadzonych kampaniach reklamowych Facebook oraz Google pochodzą z narzędzi Biblioteka Reklam Facebook oraz Centrum Przejrzystości Reklam Google. Aktualnie prowadzone kampanie można sprawdzić po przejściu na stronę narzędzia.

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt