fbpx

Sklep artbud.pl

Baza informacji SEO/SEM o sklepach internetowych

artbud widok sklepu internetowego

O sklepie

Najważniejsze informacje:

 • adres www: artbud.pl
 • Siedziba (miasto): Bydgoszcz
 • Wiek domeny (pierwszy screen web archive): 2001
 • Sprzedane towary: artykuły budowlane, płyta tarasowa, kompostownik, piwniczki ogrodowe

Firma ART-BUD działa na rynku już od 1991 roku. Przedsiębiorstwo wielobranżowe cieszy się zaufaniem klientów nie tylko na polskim rynku, ale i w innych krajach europejskich. ART-BUD to jeden z najczęściej wybieranych dostawców maszyn i urządzeń budowlanych. Sklepy ART-BUD oferują produkty, które przyciągają jednostki budżetowe, inwestorów intencjonalnych, firmy budowlane, hurtownie i sklepy, a także inwestorów i klientów indywidualnych. Firma ART-BUD stara się, by klienci mogli liczyć na profesjonalną i miłą obsługę. Wykwalifikowany personel może odbyć konsultacje na tematy techniczne. Dzięki temu specjaliści mogą pomóc klientowi w wyborze odpowiednich materiałów spełniających potrzeby konsumenta. Firma współpracuje z wieloma wykonawcami, dzięki czemu służy pomocą w wyborze dobrej i zaufanej ekipy budowlanej. 

Firma ART-BUD z powodzeniem konkuruje z przedsiębiorstwami i sieciami handlowymi typy „Zrób to sam”. Założyciele i pracownicy firmy ART-BUD dbają o rozwój i podchodzą do swojej pracy z pasją, co wyczuwalne jest przez klientów. Firma stale poszukuje nowych rozwiązań, dzięki którym możliwe będzie usprawnienie pracy i pozyskiwanie nowych i lepszych produktów. Podstawowym zadaniem firmy jest wysłuchanie tego o mówią klienci, by móc dopasować swoją ofertę do ich wymagań. Firma przykłada się również do realizacji zgłoszonych przez klientów potrze. ART-BUD dodaje na bieżąco nowe artykuły do swojej oferty, by oferować swoim klientom wszystko, co najlepsze.

Czy wiesz, że:

 • Firma ART-BUD stale się rozwija dla swoich klientów. 
 • Zgrany zespół pracowników i wykwalifikowany personel sprawia, że klienci mogą liczyć na wysoki komfort zakupów. 
 • Sklep ART-BUD działa również w Internecie, dzięki czemu materiały i sprzęty budowlane dostępne są dla każdego. 
 • Firma ART-BUD prowadzi bloga oraz tworzy nowe artykuły na temat budowy, doboru odpowiednich maszyn i materiałów budowlanych. 

Jakie produkty z firmy ART-BUD są najczęściej kupowane? 

 • Produkty do budowy, remontu i prac wykończeniowych – częstym wyborem klientów są takie produkty jak cement, kleje i zaprawy. Popularne są również materiały budowlane potrzebne do położenia dachu. W ofercie dostępne są również ściany, styropiany, płyty konstrukcyjne, tynki. 
 • Instalacje budowlane – takie jak instalacje wodno-kanalizacyjne, oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę, systemy kominowe oraz wentylacje i klimatyzacje. 
 • Narzędzia i maszyny – w tej kategorii produktów dużą popularnością cieszą się podnośniki remontowo-magazynowe, drabiny i podesty, rusztowania elewacyjne, elektronarzędzia, maszyny budowlane, maszyny brukarskie i drogowe, narzędzia brukarskie, maszyny stolarskie, agregaty malarskie, pistolety malarskie, pojemniki ciśnieniowe, narzędzia pomiarowe, podnośniki do płyt. 
 • Produkty do przestrzeni publicznej – takie jak ławki i stoły parkowe, produkty do tworzenia miejsc związanych ze sportem i rekreacją, zdroje i kurtyny wodne, kosze na odpady, kosze do segregacji śmieci.
 • Systemy grzewcze – kotły, pojemniki, piece, grzejniki, ogrzewanie podłogowe, nagrzewacze, kurtyn powietrzne i parasole grzewcze cieszą się dużą popularnością. 
 • Akcesoria do ogrodu – to grille ogrodowe, kompostowniki ogrodowe, płytki i kostki, meble ogrodowe, rzeźby i figurki ogrodowe, parasole ogrodowe, namioty, szklarnie ogrodowe, lampy do ogrodu. 
 • Wyposażenie wnętrz – klienci często sięgają również po meble do domu, odkurzacze, kosze na śmieci, wyposażenie łazienkowe, suszarki basenowe, suszarki do rąk, oświetlenie wnętrz. 
 • Chemia gospodarcza – częstym wyborem są również środki bakteriobójcze i wirusobójcze, środki grzybobójcze, maseczki ochronne, okulary i rękawiczki. 
 • Wyprzedaże – klienci najczęściej sięgają po produkty z wyprzedaży, które można kupić w zaskakująco niskich cenach. 

Parametry SEO sklepu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze podsumowanie informacji dotyczących parametrów SEO sklepu.

Poniżej widoczność sklepu na podstawie danych z Semstorm.com:

807

TOP 1

Na pierwszych pozycjach jest 807 fraz.

3870

TOP 3

W top 3 jest 3870 fraz.

7842

TOP 5

W top 5 jest 7842 fraz.

18112

TOP 10

W top 10 jest 18112 fraz.

34353

TOP 20

W top 20 jest 34353 fraz.

81703

TOP 50

W top 50 jest 81703 fraz.

Najważniejsze parametry SEO domeny:

artbud informacje o domenie

Które podstrony ściągają największy ruch

Najważniejsze podstrony

10 najważniejszych podstron ściągających ruch, według narzędzia Ahrefs:

artbud najlepsze podstrony seo

które słowa kluczowe ściągają największy ruch

Najważniejsze słowa kluczowe

Poniżej zestawienie najważniejszych słów kluczowych ściągających największy ruch:

artbud najlepsze słowa kluczowe

czy sklep reklamuje się z pomocą FB, Insta

Reklamy FB, Insta

Sklep nie prowadzi reklamy w sieci reklamowej Meta, w ramach Instagram oraz Facebook.

artbud biblioteka reklam facebook

Czy sklep reklamuje się z pomocą Google

Reklamy Google

Sklep nie prowadzi reklamy w sieciach reklamowych Google.

artbud centrum reklam google

Dane widoczności top 1, top 3, top 5, top 10, top 20, top 50 aktualizowane są raz w miesiącu. Dane pochodzą z narzędzia Semstorm.com.

Parametry SEO domeny, najważniejsze podstrony i najważniejsze słowa kluczowe pochodzą z narzędzia Ahrefs.com. 

Informacje o prowadzonych kampaniach reklamowych Facebook oraz Google pochodzą z narzędzi Biblioteka Reklam Facebook oraz Centrum Przejrzystości Reklam Google. Aktualnie prowadzone kampanie można sprawdzić po przejściu na stronę narzędzia.

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt