fbpx

Sklep archon.pl

Baza informacji SEO/SEM o sklepach internetowych

archon widok sklepu internetowego

O sklepie

Najważniejsze informacje:

 • adres www: archon.pl
 • Siedziba (miasto): Myślenice
 • Wiek domeny (pierwszy screen web archive): –
 • Sprzedane towary: Projekty domów, poradniki

Biuro Projektów Archon+ to firma, która ma ponad 32-letnie doświadczenie na rynku. To polska marka zajmująca się projektowaniem domów i budynków różnego rodzaju. W Archon+ pasują specjaliści i architekci z dużym doświadczeniem, którzy stworzyli mnóstwo oryginalnych projektów. Firma ta od lat wzbudza zaufanie i zainteresowanie klientów z całego kraju. To dzięki temu, że firma Archon+ podchodzi indywidualnie do każdego produktu i dba o każdy, nawet najmniejszy detal. Firma zapewnia, że zarówno projekty domów, jak i dokumentacja techniczna spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i standardów. Dzięki temu klienci nie będą mieli żadnych problemów podczas realizacji zakupionego produktu i tworzenia inwestycji. 

Oferta projektowa Archon+ składa się z ponad 2600 różnorodnych projektów domów.  Firma stawia na różnorodność, by z łatwością docierać do wielu klientów. To właśnie dlatego w ofercie tej firmy dostępne są projekty domów nowoczesne, tradycyjne, wielorodzinne, jednorodzinne, małe i tanie, a także większe rezydencje, a nawet wille. Wszystkie projekty dopracowane są pod najmniejszym szczegółem, dzięki czemu koszty realizacji są optymalne. Dodatkowo firma dba o to, by wszystkie projekty były zrobione w taki sposób, by domy były przestronne. Firma dba również o to, by klienci mogli liczyć na pomoc specjalistów podczas wyboru projektu domu, jak i w trakcie jego realizacji. Za stronie internetowej archon.pl klienci mają możliwość kontaktu ze specjalistami i wykfalifikowanym personelem, którym odpowie na wszystkie pytania. 

Czy wiesz, że:

 • Na stronie archon.pl dostępne są narzędziami dzięki którym możliwe jest wybranie najlepszego projektu. To narzędzia takie jak: aplikacja energooszczędna, kolornik, rzuty interaktywne, możliwość wirtualnego umiejscowienia domu na działce.
 • Do niektórych projektów dostępnych na stronie archon.pl dostępne są narzędzia, dzięki którym istnieje możliwość wizualizowania wnętrz, spaceru po domu, by klient mógł sobie wyobrazić, że przemieszcza się po budynku. To znacząco ułatwia wybranie projektu spełniającego wszystkie wymagania. 
 • Na stronie archon.pl dostępne są również różnego rodzaju galerie zdjęć, filmów, z realizacji domów. 
 • Firma Archon+ pracuje z takimi markami jak Velux, Adams, Termofol i wiele innych. 
 • Na stronie archon.pl dostępne są projekty domów i dla deweloperów. 
 • Archon+ to firma, która udostępnia nie tylko oryginalne projekty domów, ale również prowadzi poradnik i bloga na temat budowy i urządzania wnętrz.  
 • Na archon.pl dostępne jest forum,  na którym klienci mogą dzielić się przemyśleniami na temat zakupionych i realizowanych projektów. 

Jakie projekty domów cieszą się największą popularnością w firmie ARCHON+? 

 • Dom pod brzoskwinią (G2E) OZE – to dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym. Składa się z 5 pokoi, 1 kuchni, 3 łazienek, spiżarni, kotłowni, pralni i garderoby. 
 • Dom w lipiennikach 3 – dom jednorodzinny parterowy, który składa się z 4 pokoi, 1 kuchni, 1 łazienki, spiżarki, toalety, kotłowni, garderoby i kominka. 
 • Dom w malinówkach 11 – dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym składający się z 5 pokoi, 1 kuchni, 2 łazienek, spiżarni, kotłowni, pralni i kominka. 
 • Dom w malinówkach 14 – dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, w którym dostępnych jest 5 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, spiżarnia, kotłownia, pralnia i garderoba. 
 • Dom pod lipką 3 – dom jednorodzinny parterowy składający się z 3 pokoi, 1 kuchni, 1 łazienki, spiżarni, kotłowni i kominka.
 • Dom w malinówkach – dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, w którym dostępnych jest 5 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, spiżarnia, kotłownia, pralnia i kominek. 
 • Dom w wisteriach 15 – dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym składający się z 5 pokoi, 1 kuchni, 2 łazienek, spiżarni, kotłowni, garderoby i kominka.

Parametry SEO sklepu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze podsumowanie informacji dotyczących parametrów SEO sklepu.

Poniżej widoczność sklepu na podstawie danych z Semstorm.com:

7914

TOP 1

Na pierwszych pozycjach jest 7914 fraz.

13879

TOP 3

W top 3 jest 13879 fraz.

17673

TOP 5

W top 5 jest 17673 fraz.

25962

TOP 10

W top 10 jest 25962 fraz.

42629

TOP 20

W top 20 jest 42629 fraz.

90092

TOP 50

W top 50 jest 90092 fraz.

Najważniejsze parametry SEO domeny:

archon informacje o domenie

Które podstrony ściągają największy ruch

Najważniejsze podstrony

10 najważniejszych podstron ściągających ruch, według narzędzia Ahrefs:

archon najlepsze podstrony seo

które słowa kluczowe ściągają największy ruch

Najważniejsze słowa kluczowe

Poniżej zestawienie najważniejszych słów kluczowych ściągających największy ruch:

archon najlepsze słowa kluczowe

czy sklep reklamuje się z pomocą FB, Insta

Reklamy FB, Insta

Sklep prowadzi reklamy w sieci reklamowej Meta, w ramach Instagram oraz Facebook.

 • Link do podglądu w Bibliotece Reklam: link
archon biblioteka reklam facebook

Czy sklep reklamuje się z pomocą Google

Reklamy Google

Sklep prowadzi reklamy w sieciach reklamowych Google.

 • Link do podglądu w Centrum Przejrzystości Reklam Google: link
archon centrum reklam google

Dane widoczności top 1, top 3, top 5, top 10, top 20, top 50 aktualizowane są raz w miesiącu. Dane pochodzą z narzędzia Semstorm.com.

Parametry SEO domeny, najważniejsze podstrony i najważniejsze słowa kluczowe pochodzą z narzędzia Ahrefs.com. 

Informacje o prowadzonych kampaniach reklamowych Facebook oraz Google pochodzą z narzędzi Biblioteka Reklam Facebook oraz Centrum Przejrzystości Reklam Google. Aktualnie prowadzone kampanie można sprawdzić po przejściu na stronę narzędzia.

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt