fbpx

Sklep internetowy apteline.pl

Baza informacji SEO/SEM o sklepach internetowych

apteline widok sklepu internetowego

O sklepie

Najważniejsze informacje:

 • adres www: apteline.pl
 • Siedziba (miasto): Toruń
 • Start sklepu (pierwszy screen web archive): 2016
 • Sprzedane towary: leki, suplementy, sprzęt medyczny, witaminy

Apteline to portal rezerwacyjny, w którym pacjenci mają szansę zamówić leki i odebrać je w wybranej przez siebie aptece stacjonarnej. W tym portalu pacjenci mają dostęp do ponad 19 tysięcy produktów z różnych kategorii, dzięki czemu każdy jest w stanie znaleźć, to czego potrzebuje. Apteline oferuje produkty takie jak leki na receptę, wyroby medyczne, suplementy diety, witaminy, a także produkty dla dzieci. Portal stale poszerza swój asortyment dodając do niego takie produkty jak sprzęt ortopedyczny, testy diagnostyczne, a także kosmetyki i dermokosmetyki. Apteline realizuje zamówienia błyskawicznie i dba o to, by zamówione produkty były gotowe do odbioru w ciągu 24 godzin. Ważną informacją jest to, że Apteline współpracuje z 2 300 aptekami w całej Polsce. Tak więc pacjenci mogą zamówić produkty medyczne i leki do apteki stacjonarnej znajdującej się najbliżej swojego miejsca zamieszkania. 

Apteline należy do Grupy Neuca, czyli lidera handlowej dystrybucji leków w Polsce. Grupa ta działa na rynku polskim już od ponad trzydziestu lat i przez ten czas nieustannie dostarcza leki i produkty medyczne do aptek. Grupa Neuca ułatwia również dostęp do badań klinicznych.

Jakie produkty z oferty Apteline cieszą się największą popularnością? 

 • Leki i suplementy diety – dużą popularnością cieszą się leki i suplementy diety. Apteline posiada szeroki wybór tych produktów. Dzięki temu pacjenci mogą bez trudu znaleźć i dopasować leki lub suplementy do swoich dolegliwości lub choroby. 
 • Produkty dla dzieci – często wybierane są również akcesoria do pielęgnacji dzieci, pieluszki dla maluchów, żywność dla dzieci, a także produkty lecznicze i suplementy diety dla najmłodszych. 
 • Sprzęt ortopedyczny, opatrunki i testy diagnostyczne – klienci Apteline często decydują się na zamówienie opasek stosowanych przy rehabilitacji, środków opatrunkowych, testów diagnostycznych, dzięki którym można w domu zbadać krew, kał, mocz i ślinę. 
 • Kosmetyki i dermokosmetyki – bardzo częstym wyborem są również kosmetyki i dermokosmetyki do pielęgnacji włosów, skóry i paznokci. W Apteline można znaleźć wysokiej jakości produkty, które przeznaczone są do leczenia objawów łuszczycy, atopowego zapalenia skóry łupieżu, a także walki z wypadaniem włosów, trądzikiem. 
 • Produkty do dbania o zdrowie intymne – klienci często sięgają po środki antykoncepcyjne, a także produkty związane z seksualnością. Dużą popularnością cieszą się żele intymne i lubrykanty. 

Ciekawostki o Apteline:

 • Apteline to nie apteka. To portal rezerwacyjny. 
 • To miejsce, gdzie można jedynie zarezerwować, ale nie kupić produkty. Można zarezerwować produkt, a następnie odebrać go w aptece stacjonarnej. 
 • Na stronie Apteline dostępna jest baza wiedzy, na której udostępniane są artykuły poświęcone tematyce zdrowia, urody, leków i profilaktyce. 
 • W serwisie Apteline pacjenci mają dostęp do kontaktu i opieki farmaceutycznej. To oznacza, że farmaceuta dostępny jest na czacie internetowym, z którego korzystać może każdy pacjent. Dzięki temu pacjent może uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące leków, jak je stosować, a także z jakimi produktami można je łączyć.  

Parametry SEO sklepu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze podsumowanie informacji dotyczących parametrów SEO sklepu.

Poniżej widoczność sklepu na podstawie danych z Semstorm.com:

16819

TOP 1

Na pierwszych pozycjach jest 16819 fraz.

41482

TOP 3

W top 3 jest 41482 fraz.

74719

TOP 5

W top 5 jest 74719 fraz.

156278

TOP 10

W top 10 jest 156278 fraz.

295064

TOP 20

W top 20 jest 295064 fraz.

581048

TOP 50

W top 50 jest 581048 fraz.

Najważniejsze parametry SEO domeny:

apteline informacje o domenie

Które podstrony ściągają największy ruch

Najważniejsze podstrony

10 najważniejszych podstron ściągających ruch, według narzędzia Ahrefs:

apteline najlepsze podstrony seo
pozycjonowanie sklepów internetowych

które słowa kluczowe ściągają największy ruch

Najważniejsze słowa kluczowe

Poniżej zestawienie najważniejszych słów kluczowych ściągających największy ruch:

apteline najlepsze słowa kluczowe

czy sklep reklamuje się z pomocą FB, Insta

Reklamy FB, Insta

Sklep prowadzi reklamy w sieci reklamowej Meta, w ramach Instagram oraz Facebook.

 • Link do podglądu w Bibliotece Reklam: link
apteline biblioteka reklam facebook

Czy sklep reklamuje się z pomocą Google

Reklamy Google

Sklep nie prowadzi reklamy w sieciach reklamowych Google.

apteline centrum reklam google

Dane widoczności top 1, top 3, top 5, top 10, top 20, top 50 aktualizowane są raz w miesiącu. Dane pochodzą z narzędzia Semstorm.com.

Parametry SEO domeny, najważniejsze podstrony i najważniejsze słowa kluczowe pochodzą z narzędzia Ahrefs.com. 

Informacje o prowadzonych kampaniach reklamowych Facebook oraz Google pochodzą z narzędzi Biblioteka Reklam Facebook oraz Centrum Przejrzystości Reklam Google. Aktualnie prowadzone kampanie można sprawdzić po przejściu na stronę narzędzia.

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt