fbpx

Sklep aptelia.pl

Baza informacji SEO/SEM o sklepach internetowych

aptelia widok sklepu internetowego

O sklepie

Najważniejsze informacje:

 • adres www: aptelia.pl
 • Siedziba (miasto): Łódź
 • Wiek domeny (pierwszy screen web archive): 2021
 • Sprzedane towary: leki przeciwbólowe, balsamy do ust, bielizna lecznicza, plastry

Aptelia.pl to apteka internetowa, w której dostępne są leki, produkty dla dzieci, kosmetyki, produkty do higieny, sprzęt medyczny, a także zestawy witamin i minerałów. Oferta apteki Aptelia.pl stale się poszerza, dzięki czemu jest to miejsce, w którym każdy bez trudu jest w stanie znaleźć potrzebne produkty farmaceutyczne i kosmetyczne. Apteka internetowa Aptelia.pl gwarantuje bezpieczne i wygodne zakupy z każdego miejsca. Umożliwia również dostawę zamówienia prosto do domu, dzięki czemu pacjenci mogą zakupić niezbędne leki bez wychodzenia z domu. Wszystkie produktu dostępne są w atrakcyjnych cenach, co sprawia, że jest to miejsce dostępne na kieszeń każdego klienta. 

Apteka internetowa Aptelia.pl ma bardzo prostą stronę online, którą z łatwością obsłużyć mogą nawet osoby, które nie często decydują się na robienie zakupów przez Internet. W ofercie dostępnych jest wiele produktów podzielonych na poszczególne kategorie i podkategorie. To sprawia, że znalezienie leków, suplementów diety lub kosmetyków nie jest trudne. Oferta składa się z ponad 15 tysięcy produktów od znanych producentów i marek. Dodatkowo asortyment jest stale poszerzany, by pacjenci mogli znaleźć suplementy, leki bez recepty i dermokosmetyki oraz wiele innych w jednym miejscu. 

Czy wiesz, że:

 • Apteka internetowa aptelia.pl dba o szybką wysyłkę zamówionych produktów. Dostawa produktów zazwyczaj szacowana jest na 1-2 dni robocze.
 • Po zalogowaniu się na konto na stronie aptelia.pl klient może sprawdzić jaki jest status zamówienia, a po jego wysłaniu może również dowiedzieć się na jakim etapie wysłania jest paczka u wybranego dostawcy przewozowego.
 • W aptece aptelia.pl dostępne są leki bez recepty.
 • Pacjenci mogą zdecydować się na zwrot zakupionych produktów w terminie do 14 dni od otrzymania zamówienia.
 • W aptece aptelia.pl można dokonać szybkich zakupów bez konieczności zakładania konta. Przy składaniu zamówienia należy wybrać opcję „Zakupy bez rejestracji”.
 • Na stronie apteki aptelia.pl dostępne są nie tylko leki, suplementy i kosmetyki. To nie tylko miejsce, w którym można kupić produkty związane ze zdrowiem i urodą, ale także zapoznać cię z blogiem. Na blogu regularnie publikowane są nowe artykuły dotyczące zdrowia, urody i profilaktyki. 

Jakie produkty z aptelia.pl cieszą się największą popularnością?

 • Artykuły dla dzieci – dużą popularnością cieszą się produkty ułatwiające opiekę nad dziećmi. To między innymi artykuły pomagające w karmieniu piersią, suplementy diety dla dzieci, pieluchy i chusteczki do przewijania, kosmetyki dla najmłodszych, a także leki przeciwbólowe lub preparaty na różne dolegliwości przeznaczone dla dzieci. 
 • Witaminy i minerały – częstym wyborem klientów są również witaminy, minerały, a także elektrolity i suplementy diety o naturalnym składzie.
 • Suplementy dla sportowców – osoby aktywne fizycznie często sięgają po spalacze tłuszczu, produkty wspomagające budowę masy mięśniowej i produkty spożywane przed treningiem. 
 • Produkty dla kobiet w ciąży – panie spodziewające się dziecka bardzo często poszukują w aptece suplementów diety dla przyszłych mam, a także kosmetyków bezpiecznych dla kobiet w ciąży. 
 • Kosmetyki – popularnym wyborem są kosmetyki dla kobiet i mężczyzn. To między innymi dermokosmetyki do pielęgnacji skóry wrażliwej, alergicznej, atopowej, lub dla osób z łuszczycą. W ofercie apteki dostępne są kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy, włosów, całego ciała, do kąpieli, stóp, a także oczu i ust. 
 • Sprzęt medyczny – to między innymi inhalatory, termofory, termometry, laktatory i wiele innych które cieszą się dużą popularnością. 

Parametry SEO sklepu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze podsumowanie informacji dotyczących parametrów SEO sklepu.

Poniżej widoczność sklepu na podstawie danych z Semstorm.com:

8113

TOP 1

Na pierwszych pozycjach jest 8113 fraz.

18409

TOP 3

W top 3 jest 18409 fraz.

33869

TOP 5

W top 5 jest 33869 fraz.

71031

TOP 10

W top 10 jest 71031 fraz.

136337

TOP 20

W top 20 jest 136337 fraz.

298177

TOP 50

W top 50 jest 298177 fraz.

Najważniejsze parametry SEO domeny:

aptelia informacje o domenie

Które podstrony ściągają największy ruch

Najważniejsze podstrony

10 najważniejszych podstron ściągających ruch, według narzędzia Ahrefs:

aptelia najlepsze podstrony seo

które słowa kluczowe ściągają największy ruch

Najważniejsze słowa kluczowe

Poniżej zestawienie najważniejszych słów kluczowych ściągających największy ruch:

aptelia najlepsze słowa kluczowe

czy sklep reklamuje się z pomocą FB, Insta

Reklamy FB, Insta

Sklep nie prowadzi reklamy w sieci reklamowej Meta, w ramach Instagram oraz Facebook.

aptelia biblioteka reklam facebook

Czy sklep reklamuje się z pomocą Google

Reklamy Google

Sklep nie prowadzi reklamy w sieciach reklamowych Google.

 • Link do podglądu w Centrum Przejrzystości Reklam Google: link
aptelia centrum reklam google

Prowadzisz swój sklep i jesteś zainteresowany prowadzeniem kampanii reklamowych google? Zapraszamy do kontaktu.

Dane widoczności top 1, top 3, top 5, top 10, top 20, top 50 aktualizowane są raz w miesiącu. Dane pochodzą z narzędzia Semstorm.com.

Parametry SEO domeny, najważniejsze podstrony i najważniejsze słowa kluczowe pochodzą z narzędzia Ahrefs.com. 

Informacje o prowadzonych kampaniach reklamowych Facebook oraz Google pochodzą z narzędzi Biblioteka Reklam Facebook oraz Centrum Przejrzystości Reklam Google. Aktualnie prowadzone kampanie można sprawdzić po przejściu na stronę narzędzia.

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt