fbpx

Sklep aptekarosa.pl

Baza informacji SEO/SEM o sklepach internetowych

aptekarosa widok sklepu internetowego

O sklepie

Najważniejsze informacje:

 • adres www: aptekarosa.pl
 • Siedziba (miasto): Łódź
 • Wiek domeny (pierwszy screen web archive): 2009
 • Sprzedane towary: witaminy, sprzęt medyczny, akcesoria dla dzieci, gazy, wata

Apteka Rosa to apteka internetowa, w której można zrobić szybkie zakupy online. W jej ofercie dostępne są produkty medyczne, farmaceutyczne, kosmetyki oraz kosmetyki dermatologiczne. Apteka Rosa  posiada szeroki asortyment, który jest stale poszerzany i wzbogacany o produkty najwyższej jakości. Tak szeroka i różnorodna oferta sprawia, że klienci tej apteki internetowej mogą zrobić wygodne zakupy bez wychodzenia z domu i znajdą produkty,  które spełniają ich potrzeby, a to wszystko w atrakcyjnych cenach. Warto wiedzieć, że Apteka Rosa posiada certyfikaty i wyróżnienia, które świadczą o tym, że jest to miejsce godne zaufania, gdzie można zrobić bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu. 

W ofercie internetowej Apteki Rosa dostępne są suplementy diety, leki, a także wiele innych wyrobów medycznych, artykułów higienicznych i sprzętu medycznego. Oferta bogata jest w pojedyncze produkty, a także gotowe zestawy, które można kupić w atrakcyjnych cenach. Wszystkie produkty są starannie opisane, dzięki czemu klienci mogą poznać skład i działanie leków i suplementów. Dodatkowo dokładny opis sprawia, że klienci poznają wskazania do stosowania. Przeciwwskazania i zalecone przez producenta dawkowanie jeszcze przed zamówieniem produktu. Klienci mają możliwość złożenia zamówienia przez internet, odebrania paczki w paczkomacie, w domu lub bezpośrednio w stacjonarnej aptece. 

Czy wiesz, że:

 • Apteka Rosa to nie tylko miejsce, w którym możesz kupić leki i suplementy diety oraz kosmetyki, ale również skorzystać z poradnika przygotowanego przez specjalistów? Na stronie apteki dostępny jest poradnik o zdrowiu, na którym regularnie pojawiają się nowe artykuły. 
 • Apteka Rosa ma zbiór wszystkich producentów i marek produktów dostępnych w ofercie. Dzięki temu klienci mogą bez trudu znaleźć produkty ulubionych marek. 
 • W aptece Rosa można zarezerwować leki na receptę do odebrania w aptece stacjonarnym. 
 • Apteka Rosa oferuje bezpieczne formy płatności. Klienci mogą zdecydować się na złożenie zamówienia z płatnością za pobraniem. Mogą również zrobić szybki przelew online lub BLIK, a także wykonać tradycyjny przelew bankowy. 
 • Apteka Rosa zapewnia bezpieczne formy dostawy zamówień i stara się, by wszystkie zamówienia były realizowane i docierały do klientów błyskawicznie. 

Jakie produkty z Apteki Rosa cieszą się największą popularnością? 

 • Witaminy i minerały – dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju suplementy diety, kompleksowe zestawy witamin i minerałów. 
 • Produkty dla kobiet w ciąży – częstym wyborem są również suplementy diety dla przyszłych mam i kosmetyki oraz akcesoria dla kobiet w ciąży. Panie bardzo często decydują się również na akcesoria do karmienia piersią oraz akcesoria porodowe i bieliznę poporodową. 
 • Produkty dla dzieci – rodzice często sięgają po leki, suplementy diety i odżywki dla dzieci. Popularnym wyborem są również kosmetyki dla dzieci i produkty do prania dla dzieci.
 • Akcesoria higieniczne – takie jak patyczki do uszu, żele do higieny intymnej, produkty do dezynfekcji, a także pasty do zębów i nici dentystyczne, to kolejne produkty często wybierane przez klientów apteki. 
 • Kosmetyki – to produkty takie jak kosmetyki do twarzy, ciała, rąk i paznokci. Klienci często wybierają również kosmetyki do ust, stóp i włosów. 
 • Produkt dla mężczyzn – w aptece mężczyźni często poszukują suplementów diety przeznaczonych dla panów, a także męskich kosmetyków. 
 • Sprzęt medyczny – dużą popularnością cieszą się ciśnieniomierze, termofory, testy diagnostyczne, aparaty do masażu stóp. Inhalatory, a także glukometry.
 • Zestawy i wielopaki – to leki, suplementy diety i wyroby medyczne w wielopakach, które można kupić w atrakcyjnych cenach. 

Parametry SEO sklepu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze podsumowanie informacji dotyczących parametrów SEO sklepu.

Poniżej widoczność sklepu na podstawie danych z Semstorm.com:

7216

TOP 1

Na pierwszych pozycjach jest 7216 fraz.

15904

TOP 3

W top 3 jest 15904 fraz.

30220

TOP 5

W top 5 jest 30220 fraz.

67235

TOP 10

W top 10 jest 67235 fraz.

135274

TOP 20

W top 20 jest 135274 fraz.

280591

TOP 50

W top 50 jest 280591 fraz.

Najważniejsze parametry SEO domeny:

aptekarosa informacje o domenie

Które podstrony ściągają największy ruch

Najważniejsze podstrony

10 najważniejszych podstron ściągających ruch, według narzędzia Ahrefs:

aptekarosa najlepsza podstrony seo

Prowadzisz swój sklep i jesteś zainteresowany pozycjonowaniem sklepów internetowych? Zapraszamy do kontaktu.

które słowa kluczowe ściągają największy ruch

Najważniejsze słowa kluczowe

Poniżej zestawienie najważniejszych słów kluczowych ściągających największy ruch:

aptekarosa najlepsze słowa kluczowe

czy sklep reklamuje się z pomocą FB, Insta

Reklamy FB, Insta

Sklep nie prowadzi reklamy w sieci reklamowej Meta, w ramach Instagram oraz Facebook.

aptekarosa biblioteka reklam facebook

Czy sklep reklamuje się z pomocą Google

Reklamy Google

Sklep nie prowadzi reklamy w sieciach reklamowych Google.

aptekarosa centrum reklam google

Dane widoczności top 1, top 3, top 5, top 10, top 20, top 50 aktualizowane są raz w miesiącu. Dane pochodzą z narzędzia Semstorm.com.

Parametry SEO domeny, najważniejsze podstrony i najważniejsze słowa kluczowe pochodzą z narzędzia Ahrefs.com. 

Informacje o prowadzonych kampaniach reklamowych Facebook oraz Google pochodzą z narzędzi Biblioteka Reklam Facebook oraz Centrum Przejrzystości Reklam Google. Aktualnie prowadzone kampanie można sprawdzić po przejściu na stronę narzędzia.

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt