fbpx

Sklep aptekapomocna24.pl

Baza informacji SEO/SEM o sklepach internetowych

aptekapomocna widok sklepu internetowego

O sklepie

Najważniejsze informacje:

 • adres www: aptekapomocna24.pl
 • Siedziba (miasto): Włodawa
 • Wiek domeny (pierwszy screen web archive): 2016
 • Sprzedane towary: leki, kosmetyki, witaminy, syropy

AptekaPomocna24.pl to apteka internetowa, która została założona w Lublinie. To apteka mieszcząca się na Deptaku z Krakowskiego Przedmieścia. AptekaPomocna24.pl to portal internetowy, w którym można kupić wysokiej jakości leki, suplementy diety, kosmetyki i sprzęt medyczny. Strona internetowa tej apteki zbudowana została w taki sposób, by można było się na niej z łatwością poruszać. Wszystkie produkty podzielone są na kategorie i podkategorie, dzięki temu klienci bez problemu mogą znaleźć w aptece to, czego potrzebują. To znacząco ułatwia robienie zakupów online i sprawia, że pacjenci nie muszą stać w kolejkach, spędzać wolnego czasu na dojazdy do apteki stacjonarnej. Dodatkowo AptekaPomocna24.pl dba o to, by klienci mogli robić komfortowe zakupy bez uczucia wstydu, gdy kupują leki i preparaty w przypadku wstydliwych dolegliwości. 

AptekaPomocna.pl i jej pracownicy zdają sobie sprawę z tego, że obecnie coraz więcej osób poszukuje łatwo dostępnych środków medycznych w atrakcyjnych cenach. To właśnie dlatego oferta apteki online ma tak atrakcyjną ofertę dla swoich klientów. Wszystkie produkty dostępne są w przystępnych cenach, a co więcej apteka często organizuje promocje. 

Czy wiesz, że:

 • AptekaPomocna24.pl ma swój punkt stacjonarny w Lulinie. W tym miejscu można odebrać zamówienia.
 • AptekaPomocna24.pl oferuje również tanią wysyłkę i dostawę zamówionych produktów do wybranego punktu odbioru lub pod adres zamieszkania pacjenta. 
 • W tej aptece pacjenci mają możliwość kontaktu z farmaceutą lub dermatologiem. Można napisać do specjalisty lub skontaktować się z nim telefonicznie. Dzięki temu pacjenci mogą liczyć na profesjonalną pomoc w wyborze leków, zamienników. Mogą również dowiedzieć się w jaki sposób dawkować leki, a także, czy dochodzi do jakiś interakcji leków z innymi wyrobami medycznymi.
 • AptekaPomocna24.pl prowadzi poradnię czytelniczą, w której na bieżąco umieszczane są nowe artykuły na temat zdrowia, urody, profilaktyki i niektórych leków oraz suplementów. 
 • AptekaPomocna24.pl dba o to, by wszystkie przesyłki były wysyłane błyskawicznie, ponieważ jej pracownicy zdają sobie sprawę z tego, że nie mogą długo czekać na swoje leki. 

Jakie produkty z AptekaPomocna24.pl cieszą się największą popularnością?

 • Leki na receptę – dużą popularnością cieszą się leki na receptę, które można kupić online. W aptece dostępne są leki na receptę od znanych producentów oraz te trudno dostępne. Oferowane są również ich tańsze zamienniki i leki bez recepty. 
 • Witaminy i minerały – popularnym wyborem klientów apteki są również witaminy i minerały różnego rodzaju. Można kupić pojedyncze witaminy i minerały, a także produkty kompleksowe.
 • Produkty na przeziębienie – w sezonie jesienno -zimowym klienci bardzo często sięgają po produkty na przeziębienie. To między innymi produkty wzmacniające odporność, a także do walki z objawami przeziębienia. 
 • Produkty dla mężczyzn i kobiet – to między innymi produkty zwiększające libido potencję, antykoncepcja, a także środki do planowania rodziny. 
 • Kosmetyki – często wybierane są kosmetyki do pielęgnacji ciała, skóry twarzy, włosów, oraz dermokosmetyki, które przeznaczone są dla osób z atopowym zapaleniem skóry, łuszczycą i ceną alergiczną. 
 • Produkty dla mamy i dziecka – przyszłe mamy sięgają po suplementy dla kobiet w ciąży, a także kosmetyki o bezpiecznym składzie. Rodzice szukają produktów wspomagających pielęgnację noworodka i niemowlaka. W aptece można znaleźć również preparaty przeznaczone dla najmłodszych pacjentów, które pomagają zwalczyć gorączkę, bóle brzucha, kolki, a także bóle pojawiające się przy ząbkowaniu.

Parametry SEO sklepu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze podsumowanie informacji dotyczących parametrów SEO sklepu.

Poniżej widoczność sklepu na podstawie danych z Semstorm.com:

800

TOP 1

Na pierwszych pozycjach jest 800 fraz.

2772

TOP 3

W top 3 jest 2772 fraz.

5903

TOP 5

W top 5 jest 5903 fraz.

16696

TOP 10

W top 10 jest 16696 fraz.

39844

TOP 20

W top 20 jest 39844 fraz.

110375

TOP 50

W top 50 jest 110375 fraz.

Najważniejsze parametry SEO domeny:

aptekapomocna informacje o domenie

Które podstrony ściągają największy ruch

Najważniejsze podstrony

10 najważniejszych podstron ściągających ruch, według narzędzia Ahrefs:

aptekapomocna najlepsze podstrony seo

które słowa kluczowe ściągają największy ruch

Najważniejsze słowa kluczowe

Poniżej zestawienie najważniejszych słów kluczowych ściągających największy ruch:

aptekapomocna najlepsze słowa kluczowe

czy sklep reklamuje się z pomocą FB, Insta

Reklamy FB, Insta

Sklep nie prowadzi reklamy w sieci reklamowej Meta, w ramach Instagram oraz Facebook.

aptekapomocna biblioteka reklam facebook

Czy sklep reklamuje się z pomocą Google

Reklamy Google

Sklep nie prowadzi reklamy w sieciach reklamowych Google.

aptekapomocna centrum reklam google

Dane widoczności top 1, top 3, top 5, top 10, top 20, top 50 aktualizowane są raz w miesiącu. Dane pochodzą z narzędzia Semstorm.com.

Parametry SEO domeny, najważniejsze podstrony i najważniejsze słowa kluczowe pochodzą z narzędzia Ahrefs.com. 

Informacje o prowadzonych kampaniach reklamowych Facebook oraz Google pochodzą z narzędzi Biblioteka Reklam Facebook oraz Centrum Przejrzystości Reklam Google. Aktualnie prowadzone kampanie można sprawdzić po przejściu na stronę narzędzia.

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt