fbpx

Sklep internetowy apteka-melissa.pl

Baza informacji SEO/SEM o sklepach internetowych

apteka-melisa widok sklepu internetowego

O sklepie

Najważniejsze informacje:

 • adres www: apteka-melisa.pl
 • Siedziba (miasto): Łódź
 • Start sklepu (pierwszy screen web archive): 2009
 • Sprzedane towary: leki, kosmetyki, chemia gospodarcza, kosmetyki

Apteka Melissa to internetowa apteka, w której każdy pacjent ma dostęp do szerokiego wyboru produktów takich jak leki, kosmetyki, suplementy diety, sprzęt medyczny i wiele innych. Apteka Melissa w trosce o zdrowie swoich klientów łączy wiedzę i zaangażowanie, by tworzyć miejsce, w którym każdy pacjent będzie miał dostęp do opieki i produktów oraz wsparcia na najwyższym poziomie. Jest to więc apteka online, która zapewnia wysoki standard obsługi oraz profesjonalne porady z zakresu zdrowia, medycyny oraz farmacji. Misją Apteki Melissa jest dostarczanie wysokiej jakości produktów farmaceutycznych do pacjentów. To właśnie dlatego w ofercie tej internetowej apteki, dostępne są jedynie takie produkty, które opracowane zostały na podstawie badań i stworzone są z przebadanych składników. 

Apteka Melissa umożliwia pacjentom robienie zakupów online, a także daje szansę na złożenie zamówienia z opcją dostawy pod wybrany adres. Jest to więc wygoda i wysoki komfort, który cenią sobie wszyscy klienci apteki online. W aptece internetowej każdy z produktów, leków i wyrobów medycznych ma zdjęcie i dokładny opis, by pacjenci bez trudu mogli znaleźć produkt, który jest im potrzebny. Dzięki temu, że na stronie internetowej pacjent ma dostęp do szczegółowych informacji każdy może dopasować ofertę do własnych potrzeb.

Jakie produkty znajdziesz w ofercie Apteka Melissa? 

 • Dermokosmetyki — w ofercie tej apteki online znajdziesz między innymi preparaty do pielęgnacji ciała, stóp, twarzy, włosów i skóry głowy. To produkty dedykowane osobom, które mają skórę delikatną i skłonną do podrażnień, a także dla pacjentów, którzy mają problem z chorobami skórnymi. 
 • Preparaty i akcesoria dla dzieci i niemowląt — apteka przygotowała specjalne kosmetyki i akcesoria, dzięki którym pielęgnacja i dbanie o zdrowie oraz komfort maluszka było łatwiejsze. Dostępne są nie tylko akcesoria, które potrzebne są w domu, ale również elementy wyprawki dla noworodka do szpitala. 
 • Produkty dla mam i kobiet w ciąży — w ofercie apteki internetowej dostępne są również suplementy diety, kosmetyki i akcesoria dla kobiet w ciąży. To bezpieczne kosmetyki i suplementy, które rekomendowane są przez ginekologów i położników. 
 • Kosmetyki do pielęgnacji intymnej — w aptece online można również znaleźć kosmetyki do higieny intymnej, a także preparaty zwiększające popęd seksualny. Oferowane są suplementy diety na pobudzenie libido u kobiet i zwiększenie popędu u mężczyzn. 
 • Preparaty do żywienia medycznego — apteka oferuje również preparaty przeznaczone do żywienia medycznego. Stosowane są one głównie dla seniorów, a także osób ciężko chorych lub przechodzących leczenie nowotworowe. 
 • Sprzęt medyczny — dostępne są między innymi testy diagnostyczne ciśnieniomierze, inhalatory, irygatory, pulsoksymetry, termometry. 

Co zapewnia Apteka Melissa? 

 • Fachową pomoc z zakresu wyboru leków i preparatów, które dostępne są na stronie. 
 • Fachowe porady z zakresu leków, suplementów diety, kosmetyków. 
 • Dostęp do apteki 24/7
 • Dostęp do atrakcyjnych ofert. Apteka stworzyła kategorię produktów z krótkim terminem ważności, które można kupić w atrakcyjnych cenach. 
 • Dostarczenie zamówienia pod wskazany adres. To więc oznacza, że pacjent może zrobić bezpieczne i szybkie zakupy online i mieć pewność, że jego zamówienie błyskawicznie zostanie dostarczone do domu. 
 • Realizację wygodne płatności za pośrednictwem bezpiecznych systemów płatności mobilnych. 

Parametry SEO sklepu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze podsumowanie informacji dotyczących parametrów SEO sklepu.

Poniżej widoczność sklepu na podstawie danych z Semstorm.com:

11722

TOP 1

Na pierwszych pozycjach jest 11722 fraz.

38191

TOP 3

W top 3 jest 38191 fraz.

68000

TOP 5

W top 5 jest 68000 fraz.

132595

TOP 10

W top 10 jest 132595 fraz.

214614

TOP 20

W top 20 jest 214614 fraz.

372371

TOP 50

W top 50 jest 372371 fraz.

Najważniejsze parametry SEO domeny:

apteka-melisa informacje o domenie

Które podstrony ściągają największy ruch

Najważniejsze podstrony

10 najważniejszych podstron ściągających ruch, według narzędzia Ahrefs:

apteka - melisa najlepsze słowa kluczowe

które słowa kluczowe ściągają największy ruch

Najważniejsze słowa kluczowe

Poniżej zestawienie najważniejszych słów kluczowych ściągających największy ruch:

apteka - melisa najlepsze słowa kluczowe

czy sklep reklamuje się z pomocą FB, Insta

Reklamy FB, Insta

Sklep prowadzi reklamy w sieci reklamowej Meta, w ramach Instagram oraz Facebook.

 • Link do podglądu w Bibliotece Reklam: link
apteka-melisa biblioteka reklam facebook

Czy sklep reklamuje się z pomocą Google

Reklamy Google

Sklep prowadzi reklamy w sieciach reklamowych Google.

 • Link do podglądu w Centrum Przejrzystości Reklam Google: link
apteka-melisa centrum reklam google

Dane widoczności top 1, top 3, top 5, top 10, top 20, top 50 aktualizowane są raz w miesiącu. Dane pochodzą z narzędzia Semstorm.com.

Parametry SEO domeny, najważniejsze podstrony i najważniejsze słowa kluczowe pochodzą z narzędzia Ahrefs.com. 

Informacje o prowadzonych kampaniach reklamowych Facebook oraz Google pochodzą z narzędzi Biblioteka Reklam Facebook oraz Centrum Przejrzystości Reklam Google. Aktualnie prowadzone kampanie można sprawdzić po przejściu na stronę narzędzia.

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt