fbpx

Sklep aniakruk.pl

Baza informacji SEO/SEM o sklepach internetowych

aniakruk widok sklepu internetowego

O sklepie

Najważniejsze informacje:

 • adres www: aniakruk.pl
 • Siedziba (miasto): Poznań
 • Wiek domeny (pierwszy screen web archive): 2012
 • Sprzedane towary: kolczyki, naszyjniki, pierścionki, bransoletki

Ania Kruk to firma, które początki miały miejsce w 1840 roku, kiedy to został otwarty mały zakład złotniczy na terenie Poznania. Na początku marka ta zajmowała się więc tworzeniem przedmiotów liturgicznych na zamówienie kościoła. Pod koniec XIX wieku zakład został przejęty przez Władysława Kruka i przekształcony został w sklep, który miał szyld z wymienionym nazwiskiem. Pod koniec lat 90-tych firma miała już kilkadziesiąt salonów z biżuterią i zegarkami na terenie całego kraju. Biżuteria produkowana przez firmę W.Kruk była dla wielu Polaków synonimem elegancji i klasy. To były produkty luksusowe, które wzbudzały zachwyt i kojarzyły się jedynie z wysoką jakością. 

Firma z prawie 200- letnim doświadczeniem zmieniła się w nową markę biżuterii Ania Kruk. To marka prowadzona według rodzinnych tradycji. Nowa marka od początku łączy nowoczesne rozwiązania z długoletnią tradycją. W ofercie tej marki dostępna jest delikatna biżuteria ze srebra i złota. Oferowane są również biżuterie z subtelnymi brylantami i nie tylko. Duża popularnością cieszą się nowe kolekcje, które dopasowane są do trendów sezonowych. Marka Ania Kruk stale wprowadza na rynek nowe kolekcje, które wyróżniają się stylem klasycznym, awangardowym i nowoczesnym. Cały zespół pracujący dla marki Ania Kruk podchodzi z miłością i pasją do tego, co robi. Dzięki teki marka ta stale kojarzona jest z luksusową biżuterią. 

Czy wiesz, że:

 • Na stronie sklepu aniakruk.pl dostępna jest nie tylko biżuteria, ale również prowadzony jest blog, na którym poruszane są tematy o nowych trendach, o tym jak dbać o biżuterię i jak dopasować biżuterię do kreacji. 
 • Sklep aniakruk.pl posiada nie tylko stronę internetową, ale również salony stacjonarne, dzięki czemu klienci mogą ocenić biżuterię na żywo i mieć kontakt z doradcami w trakcie zakupów. 
 • Na stronie aniakruk.pl jest opcja wyszukania butki z biżuterią w okolicy zamieszkania klienta. Tak więc każdy jest w stanie sprawdzić, gdzie znajduje się sklep stacjonarny Ania Kruk najbliżej swojego miejsca zamieszkania.
 • Klienci mogą dołączyć do programu „Klub Ania Kruk”, dzięki któremu zyskuje się dostęp do specjalnych zniżek, prezentów i promocji. Warto wiedzieć, że za każdą wydaną złotówkę można otrzymać jeden punkt, a po uzbieraniu przynajmniej 150 punktów, można skorzystać z dodatkowego 5% rabatu. 
 • Firma Ania Kruk stara się na bieżąco wysyłać zamówione produkty, tak by docierały do klientów w 2-5 dni roboczych od złożenia zamówienia. 
 • Na stronie aniakruk.pl dostępny jest szczegółowy poradnik o pielęgnacji biżuterii. 
 • Na stronie anuakruk.pl dostępna jest szczegółowa instrukcja na temat tego jak mierzyć i jak wybrać odpowiedni rozmiar pierścionka. 

Jakie produkty ze stronu aniakruk.pl są najczęściej wybierane?

 • Kolczyki – częstym wyborem są kolczyki, które można kupić w różnych wzorach i formach. Dużą popularnością cieszą się kolczyki z białego złota, srebra i złota. 
 • Bransoletki – popularnym wyborem są bransoletki sznurkowe, sztywne i celebrytki. Kobiety bardzo często wybierają dla siebie bransoletki z kamieniami i zawieszkami. 
 • Naszyjniki –  na prezent bardzo częstym wyborem są naszyjniki takie jak celebrytki, chokery, dwustronne, podwójne, potrójne, pozłacane. 
 • Bestsellery – klienci sklepu aniakruk.pl bardzo często sięgają po produkty z kategorii bestsellery, ponieważ są tam dostępne bransoletki, kolczyki, naszyjniki i łańcuszki, które można kupić w naprawdę przystępnych i promocyjnych cenach.

Parametry SEO sklepu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze podsumowanie informacji dotyczących parametrów SEO sklepu.

Poniżej widoczność sklepu na podstawie danych z Semstorm.com:

2464

TOP 1

Na pierwszych pozycjach jest 2464 fraz.

5832

TOP 3

W top 3 jest 5832 fraz.

8470

TOP 5

W top 5 jest 8470 fraz.

13083

TOP 10

W top 10 jest 13083 fraz.

19563

TOP 20

W top 20 jest 19563 fraz.

41331

TOP 50

W top 50 jest 41331 fraz.

Najważniejsze parametry SEO domeny:

aniakruk informacje o domenie

Które podstrony ściągają największy ruch

Najważniejsze podstrony

10 najważniejszych podstron ściągających ruch, według narzędzia Ahrefs:

aniakruk najlepsze słowa kluczowe

które słowa kluczowe ściągają największy ruch

Najważniejsze słowa kluczowe

Poniżej zestawienie najważniejszych słów kluczowych ściągających największy ruch:

aniakruk najlepsze słowa kluczowe

czy sklep reklamuje się z pomocą FB, Insta

Reklamy FB, Insta

Sklep prowadzi reklamy w sieci reklamowej Meta, w ramach Instagram oraz Facebook.

 • Link do podglądu w Bibliotece Reklam: link
aniakruk biblioteka reklam facebook

Czy sklep reklamuje się z pomocą Google

Reklamy Google

Sklep nie prowadzi reklamy w sieciach reklamowych Google.

 • Link do podglądu w Centrum Przejrzystości Reklam Google: link
aniakruk centrum reklam google

Dane widoczności top 1, top 3, top 5, top 10, top 20, top 50 aktualizowane są raz w miesiącu. Dane pochodzą z narzędzia Semstorm.com.

Parametry SEO domeny, najważniejsze podstrony i najważniejsze słowa kluczowe pochodzą z narzędzia Ahrefs.com. 

Informacje o prowadzonych kampaniach reklamowych Facebook oraz Google pochodzą z narzędzi Biblioteka Reklam Facebook oraz Centrum Przejrzystości Reklam Google. Aktualnie prowadzone kampanie można sprawdzić po przejściu na stronę narzędzia.

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt