fbpx

Sklep amelia-wedding.pl

Baza informacji SEO/SEM o sklepach internetowych

ameliawedding widok sklepu internetowego

O sklepie

Najważniejsze informacje:

 • adres www: amelia-wedding.pl
 • Siedziba (miasto): Goleniów
 • Wiek domeny (pierwszy screen web archive): 2011
 • Sprzedane towary: zaproszenia na ślubie, winietki, zawieszki, przypinki

Amelia-Wedding.pl to sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży papeterii ślubnej. Firma i strona internetowa powstała w 2010 roku i od tamtego czasu cieszy się dużą popularnością i uznaniem wśród klientów. W ofercie Amelia-Wedding.pl dostępne są między innymi zaproszenia ślubne, winietki, pudełka na ciasto, podziękowania dla gości, podziękowania dla rodziców, tablice na stoły, księgi gości, menu weselne, zawieszki na alkohol, a także etykiety na alkohol i magnesy. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie Amelia-Wedding.pl są robione z wysokiej jakości papierów, dzięki czemu wyróżniają się estetyką, niepowtarzalnością i oryginalnością. W ofercie sklepy Amelia-Wedding.pl dostępna jest papeteria ślubna w różnych wzorach, stylach i kolorach, tak więc każda przyszła Para Młoda może wybrać zaproszenia i papeterię ślubną dopasowaną do stylistyki, w której zostanie zorganizowany ślub i wesele. 

Amelia-Wedding.pl stale się stale rozszerzać swoją dzielność, by dostarczać klientom nowe wzory i pomysły na zaproszenia ślubne. Firma stawia na nowoczesne rozwiązania, jednak nie zapomina o stylach, które są zawsze w modzie. To sprawia, że w ofercie Amelia-Wedding.pl można znaleźć coś nietuzinkowego i zupełnie nowego, a także ponadczasowe i tradycyjne wzory papeterii ślubnej. Firma zajmuje się również tworzeniem zaproszeń i papeterii ślubnej na potrzeby klientów. Amelia-Wedding.pl chętnie podejmuje wyzwania i tworzy papeterię ślubną na zamówienie, by dostarczyć klientom wszystko, co najlepsze. 

Czy wiesz, że Amelia-Wedding.pl:

 • To strona internetowa, na której akceptowane są różnorodne formy płatności. Można zdecydować się na opłacenie zamówienia za pobraniem, szybkim przelewem internetowym i tradycyjnym przelewem.
 • To sklep internetowy, gdzie klient może zdecydować się na wysłanie paczki kurierem UPS, dzięki czemu ma możliwość śledzenia paczki po jej wysłaniu.
 • Ma w swojej ofercie produkty w promocyjnych cenach, dzięki którym można naprawdę wiele zaoszczędzić.
 • To nie tylko sklep internetowy, ale również sklep stacjonarny, który mieści się w Szczecinie. 
 • Każde zamówienie w tym sklepie jest realizowane indywidualnie, by firma była w stanie sprostać oczekiwaniom każdego klienta. 

Jakie produkty z oferty Amelia-Wedding.pl cieszą się największą popularnością? 

 • Zaproszenia ślubne – bardzo częstym wyborem klientów są zaproszenia ślubne. W ofercie dostępne są zaproszenia ze złoceniami, ze wzorem w kwiaty, klasyczne, minimalistyczne. Z ornamentami, eleganckie, ze srebrnymi elementami, glamour, a także botaniczne i boho. Asortyment jest tak szeroki, że każdy może wybrać wymarzone zaproszenia, co przyciąga uwagę wielu klientów.
 • Winietki ślubne – to kolejne produkty z oferty sklepu, które przyciągają dużą uwagę klientów. W ofercie dostępne są klasyczne winietki, a także ozdobione kryształkami,  tasiemkami lub perłami. 
 • Pudełka na koperty – dużą popularnością cieszą się pudełka na koperty tworzone na zamówienie, które można dopasować do motywu ślubu. 
 • Księga gości – częsty wybór par młodych. Można wybrać przeróżne księgi gości, tak by były dopasowane do stylu, w którym organizowane jest wesele.
 • Podziękowania dla gości – dużą popularnością cieszą się również podziękowania dla gości, które można kupić w różnych formach. Częstym wyborem są nasiona, czekoladki, świeczki i miody. 
 • Pudełka na ciasto – to kolejne produkty, które są wybierane przez pary młode. Pudełka na ciasto dla gości pomieszczą babeczki, cukierki, kawałek tortu i wiele innych słodkości.
 • Podziękowania dla rodziców – w sklepie można również zamówić podziękowania dla rodziców. Przyszłe pary młode chętnie sięgają po naturalne produkty dopasowane stylistycznie i kolorystycznie do pozostałej papeterii ślubnej.

Parametry SEO sklepu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze podsumowanie informacji dotyczących parametrów SEO sklepu.

Poniżej widoczność sklepu na podstawie danych z Semstorm.com:

343

TOP 1

Na pierwszych pozycjach jest 343 fraz.

805

TOP 3

W top 3 jest 805 fraz.

1378

TOP 5

W top 5 jest 1378 fraz.

3128

TOP 10

W top 10 jest 3128 fraz.

5823

TOP 20

W top 20 jest 5823 fraz.

12139

TOP 50

W top 50 jest 12139 fraz.

Najważniejsze parametry SEO domeny:

ameliawedding informacje o domenie

Które podstrony ściągają największy ruch

Najważniejsze podstrony

10 najważniejszych podstron ściągających ruch, według narzędzia Ahrefs:

ameliawedding najlepsze podstrony seo

które słowa kluczowe ściągają największy ruch

Najważniejsze słowa kluczowe

Poniżej zestawienie najważniejszych słów kluczowych ściągających największy ruch:

ameliawedding najlepsze słowa kluczowe

czy sklep reklamuje się z pomocą FB, Insta

Reklamy FB, Insta

Sklep prowadzi reklamy w sieci reklamowej Meta, w ramach Instagram oraz Facebook.

 • Link do podglądu w Bibliotece Reklam: link
ameliawedding biblioteka reklam facebook

Czy sklep reklamuje się z pomocą Google

Reklamy Google

Sklep nie prowadzi reklamy w sieciach reklamowych Google.

 • Link do podglądu w Centrum Przejrzystości Reklam Google: link
ameliawedding centrum reklam google

Dane widoczności top 1, top 3, top 5, top 10, top 20, top 50 aktualizowane są raz w miesiącu. Dane pochodzą z narzędzia Semstorm.com.

Parametry SEO domeny, najważniejsze podstrony i najważniejsze słowa kluczowe pochodzą z narzędzia Ahrefs.com. 

Informacje o prowadzonych kampaniach reklamowych Facebook oraz Google pochodzą z narzędzi Biblioteka Reklam Facebook oraz Centrum Przejrzystości Reklam Google. Aktualnie prowadzone kampanie można sprawdzić po przejściu na stronę narzędzia.

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt