fbpx

Sklep allecco.pl

Baza informacji SEO/SEM o sklepach internetowych

allecco widok sklepu internetowego

O sklepie

Najważniejsze informacje:

 • adres www: allecco.pl
 • Siedziba (miasto): Tychy
 • Wiek domeny (pierwszy screen web archive): 2008
 • Sprzedane towary: leki, kosmetyki, witaminy

Allecco.pl to portal internetowy rezerwacyjny. To nie tylko apteka online, ale również drogeria i sklep. Warto jednak wiedzieć, że na Allecco.pl dostępna jest także baza wiedzy o leczeniu i pielęgnacji. Firma Allecco.pl działa na rynku już od 2008 roku, dzięki czemu wyróżnia się dużym doświadczeniem. Firma wchodzi w skład polskiej Grupy Farmaceutycznej Investcare. Firma ta powstała z pasji do zdrowia i opieki zdrowotnej. Początki tej firmy sięgają do 1991 roku. To właśnie w tym roku w Jaworznie została otwarta hurtownia Medicare. Obecnie jednak firma ta zmieniła się w sklep internetowy i jest jedną z największych hurtowni z tej grupy branżowej w Polsce. Dzięki temu Allecco.pl to miejsce z dostępem do certyfikowanych produktów najwyższej jakości. 

W sklepie internetowym Allecco.pl dostępnych jest ponad 20 tysięcy podrzutków z różnych kategorii. To między innymi lekarstwa, suplementy diety, kosmetyki naturalne, ziołowe produkty, a także akcesoria dla mam i dzieci. Oferta Allecoo.pl bogata jest również w produkty dla rodziców, sportowców i seniorów. Firma ta zaopatrza także gabinety kosmetyczne, laboratoria i domy opieki. Firma ta jasno określa swoje cele – chce dostarczać wysokiej jakości usługi dla wszystkich klientów.

Czy wiesz, że:

 • Allecco.pl od lat wspiera różne akcje i instytucje charytatywne, takie jak PCK, Hospicjum, Szlachetna Paczka, schronisko dla bezdomnych zwierząt. 
 • Firma Allecco.pl wspiera finansowo renowację zabytków polskiej kultury oraz remont starego Domu Polskiego. 
 • Firma Allecco.pl dba o szybką realizację zamówień. 
 • Klienci sklepu Allecco.pl mogą zdecydować się na płatność kartą płatniczą lub gotówką przy odbiorze. Możliwe jest również zapłacenie przelewem tradycyjnym  lub zrealizowanie szybkiej płatności online. 

Jakie produkty z oferty Allecco.pl cieszą się największą popularnością?

 • Leki – dużą popularnością cieszą się leki na receptę i te bez recepty, które można kupić w atrakcyjnych cenach. 
 • Produkty ziołowe – częstym wyborem klientów są również produkty do aromaterapii, herbatki ziołowe, a także produkty vege. 
 • Kosmetyki –  klienci często sięgają również po kosmetyki do ciała, dla mężczyzn i kosmetyki do higieny intymnej. Popularne są również kosmetyki do higieny jamy ustnej i zębów, stóp, włosów, twarzy i ust. 
 • Produkty dla mamy i dziecka – kobiety często sięgają po akcesoria dla dzieci, akcesoria wspomagające karmienie piersią, a także suplementy i kosmetyki dla kobiet w ciąży. W sklepie Allecco.pl można znaleźć również wszystkie niezbędne akcesoria do wyprawki dla mamy i noworodka. 
 • Produkty na odchudzanie – dużą popularnością cieszą się produkty z błonnikiem, hamujące apetyt, a także kosmetyki wyszczuplające i preparaty do osaczania organizmu.
 • Produkty dla sportowców – osoby aktywne fizycznie często sięgają po aminokwasy, odżywki białkowe, odżywki na masę, odżywki przed treningiem, a także spalacze tłuszczu. 
 • Produkty na pobudzenie potencji – popularnym wyborem są również preparaty wspomagające libido u kobiet i potencję u mężczyzn. Dużą popularnością są również prezerwatywy i wkładki domaciczne.
 • Sprzęt medyczny – klienci sięgają również po apteczki, ciśnieniomierze, inhalatory, opaski elastyczne, strzykawki, termometry, a także testy diagnostyczne.
 • Witaminy i minerały – często wybierane są także suplementy diety dla kobiet, mężczyzn, dzieci, kobiet w ciąży i seniorów. 

Parametry SEO sklepu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze podsumowanie informacji dotyczących parametrów SEO sklepu.

Poniżej widoczność sklepu na podstawie danych z Semstorm.com:

21195

TOP 1

Na pierwszych pozycjach jest 21195 fraz.

46364

TOP 3

W top 3 jest 46364 fraz.

76344

TOP 5

W top 5 jest 76344 fraz.

143651

TOP 10

W top 10 jest 143651 fraz.

255399

TOP 20

W top 20 jest 255399 fraz.

467901

TOP 50

W top 50 jest 467901 fraz.

Najważniejsze parametry SEO domeny:

allecco informacje o domenie

Które podstrony ściągają największy ruch

Najważniejsze podstrony

10 najważniejszych podstron ściągających ruch, według narzędzia Ahrefs:

allecco najlepsze podstrony seo

Szukasz doradztwa e-commerce? Odezwij się do nas.

które słowa kluczowe ściągają największy ruch

Najważniejsze słowa kluczowe

Poniżej zestawienie najważniejszych słów kluczowych ściągających największy ruch:

allecco najlepsze słowa kluczowe

czy sklep reklamuje się z pomocą FB, Insta

Reklamy FB, Insta

Sklep nie prowadzi reklamy w sieci reklamowej Meta, w ramach Instagram oraz Facebook.

allecco biblioteka reklam facebook

Czy sklep reklamuje się z pomocą Google

Reklamy Google

Sklep nie prowadzi reklamy w sieciach reklamowych Google.

allecco centrum reklam google

Dane widoczności top 1, top 3, top 5, top 10, top 20, top 50 aktualizowane są raz w miesiącu. Dane pochodzą z narzędzia Semstorm.com.

Parametry SEO domeny, najważniejsze podstrony i najważniejsze słowa kluczowe pochodzą z narzędzia Ahrefs.com. 

Informacje o prowadzonych kampaniach reklamowych Facebook oraz Google pochodzą z narzędzi Biblioteka Reklam Facebook oraz Centrum Przejrzystości Reklam Google. Aktualnie prowadzone kampanie można sprawdzić po przejściu na stronę narzędzia.

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt