fbpx

Sklep 4toys.pl

Baza informacji SEO/SEM o sklepach internetowych

4toys widok sklepu internetowego

O sklepie

Najważniejsze informacje:

 • adres www: 4toys.pl
 • Siedziba (miasto): Skarżysko-Kamienna
 • Wiek domeny (pierwszy screen web archive): 2009
 • Sprzedane towary: Akcesoria dla dzieci, zabawki, rowerki biegowe, foteliki samochodowe

Sklep internetowy 4toys.pl to miejsce, gdzie można kupić zabawki i akcesoria dla dzieci. To sklep internetowy, w którym rodzice mogą znaleźć artykuły niezbędne dla malucha już od pierwszego dnia życia. Celem firmy jest dostarczenie klientom wysokiej jakości i bezpiecznych produktów, które wspomogą opiekę nad dzieckiem. To właśnie dlatego w ofercie dostępne są produkty zrobione z bezpiecznych materiałów. W asortymencie dostępne są liczne akcesoria dziecięce i pielęgnacyjne. Firma ma w swojej ofercie nie tylko artykuły niezbędne do opieki nad maluchem, ale również meble dziecięce i foteliki dla dzieci. 

Sklep 4toys.pl stara się profesjonalnie i indywidualnie podejść do każdego klienta. Stale poszerza swoją ofertę, by dostarczać klientom nowości pojawiające się na rynku. W sklepie 4toys.pl rodzice mogą skorzystać z wielu promocji i kodów rabatowych, dzięki którym możliwe jest zrobienie tanich i szybkich zakupów bez wychodzenia z domu. 

Czy wiesz, że:

 • Założyciel sklepu 4toys.pl posiada również inne sklepy online takie jak akumulatorwce.pl oraz techsat.24.pl. 
 • Sklep 4topys.pl to miejsce, gdzie rodzice mogą znaleźć zabawki i akcesoria dla dzieci, ale również zapoznać się z poradami. Założyciel firmy prowadzi bloga, na którym poruszane są tematy z kategorii: Ciąża i poród, niemowlaki, dzieci w domu, dziecko na spacerze, dziecko w podroży, poradniki zakupowe, pomysły na prezent i wiele innych. 
 • Na stronie sklepu 4toys.pl dostępna jest kategoria „Gorący Strzał”, w którym można znaleźć artykuły w promocyjnych cenach. 

Jakie produkty ze sklepy 4topys.pl cieszą się największą popularnością? 

 • Pojazdy dla dzieci – w tej kategorii dostępne są samochodziki elektryczne i mechaniczne dla dzieci. Dużą popularnością cieszą się również rowerki i hulajnogi dla dzieci. Można znaleźć również różnego rodzaju sanki dziecięce. W sklepie oferowane są także auta na akumulatory dla dzieci. Sklep prowadzi własny serwis atu dziecięcych na akumulator. 
 • Produkty z kategorii bezpieczeństwo – to między innymi elektroniczne nianie  maty monitorujące oddech dziecka, zabezpieczenia na szafki, kontakty, barierki do domu i na schody. 
 • Akcesoria do pokoju dziecięcego – dużą popularnością cieszą się również krzesełka do karmienia, bujaczki dziecięce, łóżeczka turystyczne i dostawki do łóżek. Częstym wyborem klientów są również kojce dziecięce i kołyski dla dzieci. 
 • Foteliki – klienci sklepu 4toys.pl często sięgają również po foteliki. Sklep ma szeroką ofertę fotelików dziecięcych samochodowych podzielonych na kategorie według wagi i wieku.
 • Wózki – sklep 4toys.pl oferuje różnorodne wózki dziecięce. W ofercie można znaleźć spacerówki, wózki wielofunkcyjne i dla bliźniaków. W asortymencie dostępne są również akcesoria do wózków.
 • Zabawki dla dzieci – duża popularnością cieszą się również zabawki dla dzieci takie jak klocki i układanki, zabawki interaktywne, zabawki do nauki i rozwoju, pluszaki, lalki i figurki.

Parametry SEO sklepu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze podsumowanie informacji dotyczących parametrów SEO sklepu.

Poniżej widoczność sklepu na podstawie danych z Semstorm.com:

95

TOP 1

Na pierwszych pozycjach jest 95 fraz.

501

TOP 3

W top 3 jest 501 fraz.

1621

TOP 5

W top 5 jest 1621 fraz.

5122

TOP 10

W top 10 jest 5122 fraz.

10325

TOP 20

W top 20 jest 10325 fraz.

26426

TOP 50

W top 50 jest 26426 fraz.

Najważniejsze parametry SEO domeny:

4toys-informacje-o-domenie

Które podstrony ściągają największy ruch

Najważniejsze podstrony

10 najważniejszych podstron ściągających ruch, według narzędzia Ahrefs:

4toys-najlepsze-podstrony-seo

które słowa kluczowe ściągają największy ruch

Najważniejsze słowa kluczowe

Poniżej zestawienie najważniejszych słów kluczowych ściągających największy ruch:

4toys-najlepsze-słowa-kluczowe

czy sklep reklamuje się z pomocą FB, Insta

Reklamy FB, Insta

Sklep nie prowadzi reklamy w sieci reklamowej Meta, w ramach Instagram oraz Facebook.

4toys-biblioteka-reklam-facebook

Czy sklep reklamuje się z pomocą Google

Reklamy Google

Sklep prowadzi reklamy w sieciach reklamowych Google.

 • Link do podglądu w Centrum Przejrzystości Reklam Google: link
4toys-centrum-reklam-google
doradztwo e-commerce

Dane widoczności top 1, top 3, top 5, top 10, top 20, top 50 aktualizowane są raz w miesiącu. Dane pochodzą z narzędzia Semstorm.com.

Parametry SEO domeny, najważniejsze podstrony i najważniejsze słowa kluczowe pochodzą z narzędzia Ahrefs.com. 

Informacje o prowadzonych kampaniach reklamowych Facebook oraz Google pochodzą z narzędzi Biblioteka Reklam Facebook oraz Centrum Przejrzystości Reklam Google. Aktualnie prowadzone kampanie można sprawdzić po przejściu na stronę narzędzia.

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt