fbpx

Pozycjonowanie sklepu Toruń

Kompleksowy marketing internetowy dla Twojego
sklepu e-commerce. W jednym miejscu.

Poznaj nas bliżej

Porozmawiajmy.
Wypełnij formularz kontaktowy, a my do Ciebie oddzwonimy.

Pozycjonowanie sklepów internetowych w Toruniu to niezwykle opłacalne rozwiązanie dla każdego właściciela e-commerce, który chce znacząco poprawić sprzedaż w Internecie. Właściwa optymalizacja SEO (ang. Serach Engine Optimization) wpływa również na budowę rozpoznawalności marki, możliwość wypracowania przewagi konkurencyjnej oraz generowanie wysokiego zwrotu z inwestycji.

e-commerce - sprzedaż

Pozycjonowanie sklepu Toruń – dlaczego warto zdecydować się na rozwiązania SEO?

Rozwiązania SEO wyróżniają się ponadprzeciętnym zwrotem z inwestycji. Należy jednak pamiętać, aby zdecydować się na współpracę ze specjalistami, którzy rzeczywiście znają się na wykonywanych obowiązkach. Dzięki pozycjonowaniu (SEO) możesz odnotować liczne korzyści. Spośród najważniejszych wymieniamy m.in.:

 • generowanie dodatkowych wizyt na stronie internetowej;
 • zamykanie większej liczby sprzedaży niż dotychczas;
 • przyciąganie wyłącznie zdecydowanych klientów;
 • osiągnięcie wysokiego zwrotu z inwestycji;
 • zbudowanie przewagi konkurencyjnej;
 • wypracowanie zaufania w stosunku do wszystkich odbiorców;
 • dawanie wartości swoim klientom.

Pozycjonowanie to możliwość stania się branżowym liderem w ciągu kilku lub kilkunastu miesięcy od rozpoczęcia właściwych działań pozycjonerskich. Jak to wygląda w praktyce? Zlecasz specjalistom SEO pozycjonowanie Twojego sklepu w Toruniu, a oni to robią, wykorzystując najnowsze techniki optymalizacyjne. Dzięki temu zwiększają się Twoje zyski, ale zmniejszeniu ulega wskaźnik odrzuceń (tzw. bounce rate) i maksymalizuje się wówczas wskaźnik konwersji odpowiadający za działania wykonywane przez internautów. W zależności od własnych preferencji oraz założeń, mogą to być m.in.:

 • zakup produktu,
 • skorzystanie z usługi,
 • zapisanie się do newslettera,
 • wypełnienie formularza kontaktowego,
 • udostępnienie treści w mediach społecznościowych.skorzystanie z usługi,

Dlatego, jeżeli cenisz sobie rentowność biznesu i chcesz, żeby Twoja marka odnotowywała regularne sukcesy – po prostu zainwestuj w pozycjonowanie. To nie oszustwo. To rozwiązanie wpływające na maksymalizację zysków w Twojej firmie. Rozpocznij współpracę z fachowcami już dziś. Daj sobie szansę. Zrób pierwszy krok w kierunku promocji swojego brandu w Internecie. W razie pytań, pozostajemy dyspozycyjni mailowo lub telefonicznie.

Dysponując dobrze zoptymalizowaną stroną internetową, klienci po wpisaniu dowolnej, branżowej frazy (np. sklep z meblami Toruń), zauważą Twoją stronę na szczycie wyników wyszukiwań. Co ciekawe – nie tylko w tekstowych wynikach, ale również w Mapach Google i katalogach.

pozycjonowanie-sklepow-torun

Pozycjonowanie sklepów Toruń – na czym polegają działania SEO?

workplace

Pozycjonowanie (SEO), nazywane inaczej optymalizacją stron pod kątem wyszukiwarek polega na umiejętnym wdrażaniu konkretnych rozwiązań pozycjonerskich, które przyczyniają się do zwiększenia autorytetu serwisu z punktu widzenia robotów Google (tzw. crawlerów). W tym przypadku specjaliści wdrażają rozwiązania z zakresu:

 • optymalizacji treści,
 • technicznego SEO,
 • link buildingu.

Są to główne filary pozycjonowania, natomiast rozwiązaniami „około pozycjonerskimi” są także:

 • audyt SEO,
 • stworzenie strategii pozycjonerskiej,
 • regularne konsultacje na linii klient → firma pozycjonerska.

Jeżeli zależy Ci na sprawnym i skutecznym pozycjonowaniu, powyższe rozwiązania są absolutnym must-have. Poniżej krótko je opisujemy.

Optymalizacja treści

Optymalizacja treści na stronie internetowej obejmuje przede wszystkim:

 • dobór właściwej struktury nagłówków (H1-H6);
 • wyselekcjonowanie odpowiednich słów wartościowych w Twoim przypadku pod kątem sprzedażowym;
 • urozmaicenie treści pod względem wizualnym (np. poprzez dodanie wypunktowań, wyboldowań oraz wyjustowań);
 • zwiększenie objętości contentu;
 • dodanie do tekstów grafik oraz wideo.

Istotna w tym przypadku jest również korekta treści pod względem merytorycznym i wzmocnienie linkowania wewnętrznego. Ponadto, oprócz standardowych fraz kluczowych ogólnych (jedno- lub dwuwyrazowych), stawiamy na frazy long tail SEO (bazujące na minimum 3-4 wyrazach). Według badań serwisu smartinsights.com, wyszukiwania long tail SEO mają o 3-5% wyższy wskaźnik klikalności od standardowych zapytań, składających się z mniej niż 3 słów.

Techniczne SEO

Techniczne SEO. Kolejny element, bez którego właściwe pozycjonowanie nie jest możliwe. Zajmują się tym przede wszystkim web developerzy oraz specjaliści ds. SEO. Dzięki temu Twoja strona jest wydajna, interaktywna oraz responsywna. Spośród najważniejszych działań, które dokonuje się w tym zakresie, możemy wymienić m.in.:

 • wdrożenie certyfikatu SSL na stronę,
 • minimalizacja rozmiarów obrazków,
 • kompresja kodu HTML,
 • zmniejszenie kodu CSS strony,
 • dostosowanie serwisu do urządzeń mobilnych,
 • wdrożenie poprawnej struktury linków,
 • dodanie odpowiednich przekierowań.

W tym przypadku istotne jest także skonsolidowanie skryptów Java oraz plików stylów.

Link building

Link building to jeden z najważniejszych filarów SEO. Dzięki niemu możemy w łatwy sposób uzyskać wysokie pozycje w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania. Są to działania skomplikowane, ale przynoszące ponadprzeciętne efekty. Aby realizować założenia i cele pozycjonerskie, najczęściej pozyskujemy linki na poniższe sposoby:

 • wymiana wpisów gościnnych,
 • korzystanie z ogólnopolskich portali pozycjonerskich,
 • relinkowanie (zdobywanie podobnych linków do konkurencji),
 • tworzenie viralowych treści,
 • udzielanie wypowiedzi eksperckich.

Jeżeli potrzebujesz pomocy z link buildingiem – po prostu napisz do nas maila lub zadzwoń. Chętnie pomożemy. Z naszymi poradami staniesz się liderem, którego nie sposób prześcignąć. Organiczne wyniki wyszukiwania będą Twoje!

Audyt SEO

Pozycjonowanie sklepu Toruń opiera się również o skrupulatny audyt SEO. W tym przypadku udzielamy wysokiej jakości porad odnośnie optymalizacji poprzez wskazanie wad i zalet Twojej witryny. Audyt wykonuje się najczęściej co 3-6 miesięcy.

Strategia pozycjonerska

Po przeprowadzeniu audytu SEO, planujemy strategiczne działania, na podstawie których będziemy pozycjonować Twoją stronę internetową. Dzięki temu nic nam nie umknie – wyskalujemy Twój biznes w odpowiednim czasie, za pomocą przemyślanych działań.

mierzenie-dzialan

Pozycjonowanie sklepu Toruń – ile kosztują właściwe działania SEO?

Ile kosztuje pozycjonowanie sklepu w Toruniu? To zależy, ponieważ w mało konkurencyjnych branżach, ceny mogą zaczynać się nawet od 1 000 zł netto miesięcznie. Zazwyczaj jednak należy liczyć się z kosztami rzędu od 2 000 do 3 500 zł netto miesięcznie. W tym przypadku będziemy mogli wdrożyć linkowanie z wartościowych źródeł oraz poświęcić kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt roboczogodzin miesięcznie na optymalizację Twojego serwisu internetowego. Pamiętaj natomiast, że finalny koszt działań SEO zależy od m.in.:

 • aktualnie zajmowanej pozycji w Google;
 • konkurencyjności Twojej branży (zazwyczaj najdroższe jest pozycjonowanie sklepów meblarskich, odzieżowych i farmaceutycznych);
 • zakresu działań;
 • obecnego stanu strony internetowej,
 • długości trwania umowy.

Jeżeli Twoja umowa zawiera okres od 12 do 24 miesięcy, pozycjonowanie będzie zdecydowanie tańszym rozwiązaniem. Pamiętaj natomiast, że istotny jest także stan strony internetowej. Dysponujesz dobrze zoptymalizowanym serwisem internetowym? W takim razie działania SEO będą zdecydowanie tańsze. W innym przypadku, specjaliści muszą poświęcić sporą liczbę roboczogodzin na optymalizację początkową, co zwiększa koszty inwestycji.

Pozycjonowanie sklepu internetowego Toruń – po jakim czasie zobaczę efekty SEO?

Efekty pozycjonowania zobaczysz zazwyczaj po mniej więcej 6-18 miesiącach od wdrożenia wstępnej strategii SEO. Nie jest to regułą, natomiast w tym czasie możesz uzyskać przewagę konkurencyjną i stać się liderem w branży. Jeżeli natomiast dysponujesz sklepem internetowym w branży meblarskiej lub odzieżowej, działania będą bardziej kosztowne, ale nadal można uzyskać satysfakcjonujące efekty w relatywnie krótkim czasie.

Pozycjonowanie sklepu Toruń – skorzystaj z oferty Carted już dziś

Interesują Cię wysokiej jakości usługi pozycjonerskie? Chcesz zwiększyć konkurencyjność swojej marki, zbudować przewagę konkurencyjną i co najważniejsze – zmaksymalizować zyski? W takim razie nie ma nic prostszego do zrealizowania! Wystarczy, że napiszesz maila do specjalistów Carted lub zadzwonisz. Chętnie porozmawiamy o sukcesie Twojej firmy w Internecie.

Uzyskaj wysoki zwrot z inwestycji. Zacznij współpracować z branżowym liderem i uzyskaj 1000% więcej ruchu na swojej stronie niż osoby korzystające z mediów społecznościowych. Skontaktuj się ze specjalistami Carted i rozwiąż odwieczny problem. Po prostu zainwestuj w dochodowe działania, które zwrócą się z ogromną nadwyżką! Pozostajemy dyspozycyjni.

często zadawane pytania

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi w tematyce pozycjonowania sklepu w Toruniu?

Czym jest pozycjonowanie sklepu w Toruniu?

Pozycjonowanie sklepu w Toruniu to rozwiązanie, które niesie za sobą liczne zalety związane m.in. z uzyskaniem przewagi konkurencyjnej, zbudowaniem wartościowej marki oraz wypracowaniem przewagi konkurencyjnej. SEO to proces optymalizacji stron pod kątem wyszukiwarek, który zwraca się zazwyczaj z nadwyżką.

Ile kosztuje pozycjonowanie sklepu w Toruniu?

Pozycjonowanie sklepu w Toruniu wiąże się zazwyczaj z kosztami rzędu od 1 000 do 3 500 zł netto miesięcznie. Wiele natomiast zależy od obecnej sytuacji Twojej strony, a także stosowanych rozwiązań SEO. Raczej powinieneś liczyć się z kosztami w granicach 2 000 – 3 000 zł netto miesięcznie.

Czy warto zdecydować się na pozycjonowanie sklepu w Toruniu?

Tak. Pozycjonowanie sklepu w Toruniu to rozwiązanie, które może przynieść Ci liczne korzyści związane z wypracowaniem przewagi konkurencyjnej, maksymalizacją zysków oraz przyciąganiu wyłącznie zdecydowanych klientów.

Jak długo trzeba czekać na efekty pozycjonowania sklepu w Toruniu?

Na efekty pozycjonowania sklepu w Toruniu trzeba czekać zazwyczaj od 3 miesięcy do nawet 18 miesięcy. Wiele natomiast zależy od obecnego stanu optymalizacyjnego Twojej strony internetowej oraz przeznaczonego budżetu. Zazwyczaj im więcej zapłacisz, tym lepsze efekty możesz osiągnąć w perspektywie długofalowej. Chcesz się przekonać? W takim razie napisz do specjalistów Carted lub zadzwoń. Chętnie pomożemy uzyskać ponadprzeciętną widoczność Twojej firmy w Internecie.

Kto powinien zainwestować w pozycjonowanie sklepów Toruń?

W pozycjonowanie sklepów Toruń powinni zainwestować przede wszystkim właściciele z szeroko pojętej branży e-commerce. Rozwiązania tego typu interesują również osoby, które prowadzą małe działalności (np. sklepy osiedlowe) i chcą pozyskać zainteresowanie wśród lokalnej społeczności. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pozycjonujemy też sklepy internetowe z miast jak:

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt