fbpx

seo dla e-commerce

Pozycjonowanie Sellfy

Kompleksowy marketing internetowy dla Twojego
sklepu e-commerce opartego na CMS Sellfy. W jednym miejscu.

Poznaj nas bliżej

Porozmawiajmy.
Wypełnij formularz kontaktowy, a my do Ciebie oddzwonimy.

Pozycjonowanie sellfy

Pozycjonowanie Sellfy to dobre rozwiązanie dla biznesów, które potrzebują wypromować się w Internecie, a nigdy tego nie robiły. Dzięki właściwie zaplanowanym działaniom SEO osiągniesz ponadprzeciętny sukces – wyprzedzisz konkurencję, zbudujesz przewagę na rynku i wykreujesz świadomość marki, co poskutkuje dodatkowym zaufaniem.

Pozycjonowanie Sellfy – kto na tym skorzysta?

Pozycjonowanie Sellfy to doskonała opcja dla przedsiębiorców, którym marzą się ogromne zyski. Spośród najpopularniejszych branż doceniających wartość optymalizacji pod kątem SEO możemy wymienić m.in.:

 1. branża meblarska – sklepy internetowe i producenci mebli, oferujący różnego rodzaju meble do domu i biura;
 2. branża spożywcza – sklepy internetowe i producenci żywności, oferujący artykuły spożywcze, napoje, przekąski i suplementy diety;
 3. branża odzieżowa – sklepy internetowe i producenci odzieży, oferujący różnego rodzaju ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci;
 4. branża kosmetyczna – sklepy internetowe i producenci kosmetyków, oferujący produkty do pielęgnacji skóry, włosów i ciała;
 5. branża sportowa – sklepy internetowe i producenci sprzętu sportowego, oferujący produkty dla aktywnych osób, takie jak buty, odzież i akcesoria sportowe;
 6. branża turystyczna – agencje turystyczne i sklepy internetowe, oferujące bilety lotnicze, wycieczki, hotele i inne usługi związane z podróżami;
 7. branża DIY – sklepy internetowe i producenci materiałów do majsterkowania, oferujący narzędzia, materiały budowlane i akcesoria do domu i ogrodu;
 8. branża zdrowotna – sklepy internetowe i producenci produktów zdrowotnych, tj. suplementy diety, leki, sprzęt medyczny i artykuły higieniczne;
 9. branża motoryzacyjna – sklepy internetowe i producenci części samochodowych, akcesoriów i wyposażenia, oferujący produkty dla motoryzacji;
 10. branża technologiczna – sklepy internetowe i producenci sprzętu elektronicznego, tj. smartfony, laptopy, tablety, kable i akcesoria komputerowe.
Pozycjonowanie Sellfy – kto na tym skorzysta?

Biorąc pod uwagę aktualne standardy, pozycjonowanie Sellfy może być właściwym wyborem dla każdego sklepu internetowego. Bez znaczenia, czy działasz w wysoce- czy nisko konkurencyjnej branży, powinieneś przynajmniej przeanalizować korzyści związane z pozycjonowaniem, które może okazać się przysłowiowym ratunkiem dla Twojego biznesu. Pamiętaj, że Sellfy to platforma stworzona głównie w celu sprzedaży produktów i usług cyfrowych. Można natomiast o nią oprzeć każdy rodzaj biznesu.

Pozycjonowanie Sellfy – zalety i wady

Pozycjonowanie Sellfy wiąże się nie tylko z zaletami, ale również pewnymi minusami. Należy jednak wspomnieć, że korzyści SEO zdecydowanie przewyższają wady. Poniżej omawiamy szczegóły.

Pozycjonowanie Sellfy – zalety

Zalety pozycjonowania Sellfy:

 • Mierzalność rezultatów – decydując się na pozycjonowanie Sellfy, możesz liczyć na dokładne oszacowanie zwrotu z inwestycji. W zależności od wyboru dostępnych opcji, rekomendujemy zweryfikować poszczególne rozwiązania w Google Analytics 4 („Zdarzenia” lub „Cele”) oraz Google Search Console. Za pomocą powyższych instrumentów analitycznych można dokładnie analizować każdy aspekt, a w konsekwencji dokładnie przeliczyć opłacalność SEO.
 • Budowa wiarygodności marki – im wyżej znajdujesz się w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania, tym bardziej wiarygodnym partnerem biznesowym jesteś dla swoich klientów. Ważne okazuje się w tym przypadku osiągnięcie TOP 5 lub TOP 10.
 • wypracowanie przewagi konkurencyjnej – decydując się na minimum 12-miesięczny okres zobowiązania jesteś w stanie osiągnąć przewagę nad rywalami w branży. Potrwa to prawdopodobnie od kilku do kilkunastu miesięcy, natomiast współpraca z odpowiednią agencją SEO doprowadzi Cię do sukcesu i „zrywania kuponów” już po roku od wdrożenia właściwej strategii pozycjonerskiej.

Warto również wspomnieć, iż pozycjonowanie Sellfy ze względu na swoją formę pozwala odnotowywać regularne rezultaty nawet po zakończeniu współpracy ze specjalistami SEO. Dla porównania – Google Ads (dawniej AdWords) jest rozwiązaniem, w którym efekty znikają natychmiast po zakończeniu płatności.

Pozycjonowanie Sellfy – wady

Wady pozycjonowania:

 • brak gwarancji wyników – nawet najbardziej wykwalifikowani specjaliści SEO nie zagwarantują efektów. Mogą je bardzo dokładnie przewidzieć, jeżeli podejmiesz współpracę z właściwą agencją.
 • SEO może być kosztowne – ceny za pozycjonowanie zaczynają się od 1 000 zł netto miesięcznie. Wiele natomiast zależy od Twoich oczekiwań, konkurencyjności branży, jej specyfiki oraz wielu innych aspektów dot. rodzaju fraz, oraz ich liczby. Często ceny w branży meblarskiej, farmaceutycznej czy też odzieżowej mogą oscylować nawet do 5 000 zł netto miesięcznie.

Powyżej podane ceny za pozycjonowanie nie stanowią reguły. Aby poznać konkretne kwoty – po prostu skontaktuj się ze specjalistami Carted mailowo lub telefonicznie.

Na czym polega pozycjonowanie Sellfy?

Na czym polega pozycjonowanie Sellfy?

W przypadku pozycjonowania Sellfy możemy wyróżnić m.in.:

 • optymalizację techniczną (tzw. techniczne SEO),
 • optymalizację treści (w jej skład wchodzi również content marketing),
 • link building (czyli pozyskiwanie linków zewnętrznych).

Wiele osób pyta się nas, na czym dokładnie polega pozycjonowanie Sellfy. To bardzo skomplikowany proces, który dąży do pogodzenia oczekiwań robotów Google (tzw. crawlerów) z intencjami użytkowników (potencjalnych klientów). Podczas realizacji strategii SEO dbamy o to, aby serwisy klientów były intuicyjne, interaktywne oraz responsywne. W tym celu optymalizujemy kod HTML i CSS, wdrażamy właściwą strukturę nagłówków oraz dokonujemy wielu zmian programistycznych.

Jeżeli natomiast mielibyśmy opisać proces SEO w 5 krokach, wyglądałoby to mniej więcej tak:

 • przeprowadzenie skrupulatnego audytu SEO,
 • opracowanie strategii SEO na bazie wcześniejszych wniosków z audytu,
 • dokonanie optymalizacji technicznej,
 • wdrożenie zmian związanych z optymalizacją treści,
 • pozyskiwanie linków.

Jeżeli chcesz poznać tajniki pozycjonowania, a przy okazji dowiedzieć się wielu merytorycznych rzeczy na temat reklamy w Internecie (nie tylko za pomocą SEO), koniecznie napisz do nas maila lub zadzwoń. Chętnie porozmawiamy. Możesz także odwiedzić naszego bloga.

Pozycjonowanie Sellfy – sprawdź ofertę Carted już dziś!

Jesteś zainteresowany pozycjonowaniem sklepu internetowego bazującego na platformie Sellfy? Bardzo dobry wybór! Pozytywna decyzja o podjęciu współpracy z renomowaną agencją może doprowadzić Cię na sam szczyt w każdej branży. Marketing w wyszukiwarkach (a w szczególności SEO) to doskonałe rozwiązanie, ponieważ na bezpłatnych (naturalnych) wynikach wyszukiwania skupia się ponad 70% internautów. Co ciekawe – tylko 20-30% korzysta z płatnych wyników (źródło: medium.com).

Pozycjonowanie Sellfy - oferta carted

Zdecyduj się na profesjonalne działania SEO już dziś! Zwiększ wiarygodność swojej marki, gwarantując sobie również długofalowe rezultaty w postaci większej konwersji! Napisz do nas lub zadzwoń! Chętnie pomożemy!

często zadawane pytania

Ile kosztuje pozycjonowanie Sellfy?

Pozycjonowanie Sellfy to koszt rzędu 1 000 – 3 500 zł netto miesięcznie. Kwoty mogą się różnić, zależnie od konkurencyjności Twojej branży, rodzaju pozycjonowanych fraz kluczowych oraz długości obowiązywania umowy SEO. Biorąc pod uwagę aktualne standardy, najbardziej konkurencyjne branże (np. farmaceutyczna, odzieżowa lub meblarska) muszą liczyć się z inwestycją nawet powyżej 3 500 zł netto miesięcznie.

Dlaczego warto zdecydować się na pozycjonowanie Sellfy?

Pozycjonowanie Sellfy to doskonałe rozwiązanie, żeby wypromować usługi lub produkty w formie cyfrowej. Wiąże się przede wszystkim ze zwiększeniem widoczności w wyszukiwarkach, wypracowaniem przewagi konkurencyjnej i uplasowaniem się jako lider na rynku. Głównym celem pozycjonowania jest zwiększenie dochodów – właśnie o to dbają specjaliści Carted. Jeżeli chcesz z nami współpracować – napisz maila lub zadzwoń. Gwarantujemy bezpłatną oraz zupełnie niezobowiązującą konsultację!

Jak długo trzeba czekać na efekty związane z pozycjonowaniem Sellfy?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ czas oczekiwania na efekty związane z pozycjonowaniem Sellfy zależy od wielu czynników. Niektóre z nich to m.in. konkurencyjność branży, ilość i jakość treści tworzonych przez branżowych rywali oraz sprawność pozysyskiwania linków. Biorąc pod uwagę obecne standardy, możemy stwierdzić, że czas oczekiwania na efekty (np. w postaci dodatkowej konwersji) wiąże się z minimum sześcioma miesiącami skrupulatnych działań specjalistów.

Na czym polega pozycjonowanie Sellfy?

Pozycjonowanie Sellfy to bardzo zaawansowany proces, który obejmuje m.in. przeprowadzenie audytu SEO, zaplanowanie i wdrożenie strategii pozycjonerskiej oraz działania optymalizacyjne (np. optymalizacja treści, optymalizacja techniczna). To również rozwiązanie obejmujące link building.

Pozycjonowanie Sellfy czy Google Ads?

Pozycjonowanie Sellfy powinno być fundamentalnym elementem promocji Twojej firmy w Internecie. Dopiero, gdy będziesz inwestował w regularne działania SEO, możesz wybrać Google Ads – jako dodatek. Dzięki temu jeszcze bardziej zmaksymalizujesz sprzedaż i staniesz się widoczny na zdecydowanie więcej fraz kluczowych. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Jesteśmy ekspertami od marketingu w wyszukiwarkach. Obsługujemy sklepy internetowe z każdej branży. Zaufaj nam i zwiększ zyski w swojej firmie!

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt