fbpx

Co robimy

Projektowanie sklepów internetowych Shoper

Projektowanie sklepów internetowych Shoper jest naszą bardzo mocno stroną. W Carted zajmujemy się kompleksowym dostosowywaniem e-commerce do aktualnie panujących standardów SXO (ang. Search Experience Optimization). Zwracamy uwagę przede wszystkim na użyteczność serwisów, ich responsywność, stabilność wizualną, wydajność oraz interaktywność. Spośród konkurencji wyróżniają nas projekty tworzone „na każdą kieszeń”, dla przedsiębiorców z mniej lub bardziej konkurencyjnych branż (np. odzieżowa, farmaceutyczna, beauty, sportowa, RTV, AGD).

shoper.pl-logo

Sklepy internetowe na Shoperze projektujemy również w taki sposób, aby można było je łatwo wypozycjonować na najwyższe miejsca w wyszukiwarkach. Kompleksowe serwisy oddajemy klientom do użytku maksymalnie w 21 dni. Przygotowane projekty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, co skutkuje obniżeniem wskaźnika odrzuceń (tzw. bounce rate) i zdecydowaną poprawą konwersji.

Nasza oferta jest bardzo atrakcyjna! Zadzwoń lub napisz. Skontaktuj się ze specjalistami Carted – porozmawiajmy o detalach Twojego sklepu internetowego na platformie Shoper.

Co to jest Shoper?

Shoper to platforma umożliwiająca zaprojektowanie sklepu internetowego. Oferuje liczne narzędzia do zarządzania produktami, przetwarzania płatności, integracji z systemami wysyłki, a także wiele innych opcji ułatwiających prowadzenie pełnoprawnego serwisu e-commerce.

Pomimo tego, że w oparciu o Shopera można samodzielnie „wyklikać” sklep internetowy, rekomendujemy zwrócić się o pomoc do specjalistów, którzy dołożą wszelkich starań, aby dostosować Twój serwis zgodnie z obecnie panującymi trendami web developerskimi.

Komu jest przeznaczona platforma Shoper?

Platformę Shoper dedykujemy dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą mieć własny sklep internetowy w przystępnej cenie. Z oferowanych funkcjonalności mogą skorzystać m.in.:

 • średnie i duże przedsiębiorstwa działające w sektorze e-commerce (posiadające w ofercie nawet do 50 000 produktów);
 • właściciele działalności w modelu dropshipping (Shoper udostępnia dziesiątki wbudowanych integracji z systemami płatności oraz integracji z systemami kurierskimi);
 • osoby prowadzące sklepy stacjonarne (które chcą zwiększyć sprzedaż lokalną poprzez wejście do strefy online).

System Shoper jest przyjazny użytkownikom i łatwy w zarządzaniu. Po inwestycji w kompleksowe zaprojektowanie sklepu, będziesz mógł bezproblemowo weryfikować najważniejsze kwestie (np. stan zamówień, liczbę konwersji, ruch na stronie), a dodatkowo edytować istotne elementy serwisu bez naruszania jego struktury.

Shoper – zalety

Shoper wyróżnia się licznymi zaletami, m.in.:

 • łatwe i intuicyjne zarządzanie sklepem – w tym przypadku trzeba wyróżnić bezawaryjny panel administracyjny pozwalający sprawnie edytować produkty, kategorie i inne elementy sklepu;
 • szeroki zakres funkcjonalności – platformę Shoper można łatwo wyposażyć w dodatkowe integracje oraz wdrożenia, a także wtyczki, które przykładowo ułatwiają pozycjonowanie lub optymalizację techniczną;
 • wydajność i skalowalność – sklep internetowy bazujący na Shoperze można rozszerzyć nawet do 50 000 produktów bez ingerencji w „fundamenty” strony;
 • bezpieczeństwo danych – platfoma Shoper gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa danych, chroniąc informacje o klientach, transakcjach oraz inne wrażliwe informacje;
 • wsparcie techniczne – system Shoper oferuje skuteczne i szybkie wsparcie techniczne (zarówno dla właścicieli, jak i klientów);
 • elastyczność – sklepy internetowe na Shoperze są wysoce konfigurowalne, dzięki czemu każdy aspekt można dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań;
 • atrakcyjne ceny – przystępne cenowo są nie tylko abonamenty na Shoperze, ale również koszty projektowe.

Ile kosztuje sklep internetowy Shoper?

Shoper jest popularną platformą sprzedażową bazującą na modelu abonamentowym. W tym przypadku należy płacić stałą, miesięczną kwotę za możliwość korzystania z oferowanych funkcjonalności i udogodnień. Do wyboru mamy kilka pakietów:

 • złoty,
 • platynowy,
 • diamentowy,
 • premium.

Ceny wahają się w granicach od 100 do 500 zł netto miesięcznie. Mniejsze i średniej wielkości e-commerce powinny zainwestować w pakiet złoty, platynowy lub diamentowy – to obecnie najkorzystniejsze opcje.

Warto również wspomnieć, iż platforma Shoper oferuje 14-dniowe triale, które są bezpłatne. To dobra opcja, aby przetestować platformę pod kątem indywidualnych założeń i preferencji.

Ile kosztuje projektowanie sklepów internetowych Shoper?

Płacenie miesięcznego abonamentu na Shoperze to „furtka” do licznych automatyzacji, bezproblemowych wdrożeń i integracji, a także wysokiej klasy pomocy technicznej. Należy jednak pamiętać, że zaprojektowanie pełnoprawnego sklepu internetowego w oparciu o wymienioną platformę jest dodatkowym, natomiast wyłącznie jednorazowym kosztem.

Biorąc pod uwagę aktualne standardy oraz trendy w branży web developerskiej, za projekt sklepu internetowego na Shoperze trzeba zapłacić w granicach 1 000 – 3 500 zł netto.

Ceny za sklep na Shoperze są zdecydowanie niższe niż przykładowo na WooCommerce, jednak musimy liczyć się z abonamentem miesięcznym płaconym dla właścicieli platformy.

Shoper jest rozwiązaniem wykorzystywanym najczęściej przez przedsiębiorstwa posiadające w ofercie nie więcej niż 50 000 produktów. Wówczas utrzymanie, edytowanie poszczególnych funkcjonalności i zaprojektowanie sklepu może być zdecydowanie tańsze niż przykładowo na WooCommerce czy też PrestaShop, chociaż nie stanowi to reguły.

Jakie są sklepy internetowe na Shoperze projektowane przez specjalistów Carted?

Sklepy internetowe na Shoperze, które projektują specjaliści Carted wyróżniają się licznymi zaletami. Nasi klienci doceniają przede wszystkim elementy tj.:

 • wysoka wydajność – nawet najbardziej złożone elementy ładują się na Shoperze ponadprzeciętnie szybko (w konsekwencji klienci chętnie korzystają z proponowanych rozwiązań);
 • bezpieczeństwo – sklepy internetowe na Shoperze są zabezpieczone certyfikatem SSL (protokół HTTPS umożliwia internautom robienie bezpiecznych zakupów bez ryzyka utraty danych poufnych);
 • responsywność – przygotowujemy projekty zgodne z zasadami mobile-first (dzięki temu zakupy w Twoim serwisie mogą bezproblemowo zrobić zarówno użytkownicy tzw. desktopów, jak i urządzeń mobilnych);
 • intuicyjność – projekty sklepów internetowych, które przygotowujemy w oparciu o platformę Shoper wyróżniają się przejrzystym i intuicyjnym interfejsem umożliwiającym odnaleźć klientom to, czego dokładnie szukają (maksymalnie w kilka sekund od wejścia na stronę);
 • stabilność wizualna – klienci po wejściu do Twojego sklepu internetowego będą mogli natychmiastowo rozpocząć zakupy (bez oczekiwania, aż domena się ustabilizuje).

Specjaliści Carted dbają również o prawidłowe zoptymalizowane ścieżki zakupowej. Dzięki temu klient po wejściu do Twojego sklepu internetowego i wybraniu produktu jest kierowany do finalizacji zakupu.

Projektowanie sklepów internetowych Shoper – skorzystaj z oferty Carted już dziś!

Oferta agencji marketingowej Carted jest bardzo kompleksowa. Proponujemy nie tylko projektowanie sklepów w oparciu o platformę Shoper, ale także fachowe doradztwo administracyjne i możliwość udzielenia profesjonalnych porad związanych z optymalizacją sklepów internetowych pod kątem SXO (SEO + UX).

Projekty opracowujemy zgodnie z najnowszymi standardami web developerskimi, dzięki czemu każdy sklep WWW będzie wydajny, bezpieczny, responsywny, intuicyjny oraz stabilny wizualnie. Zadbamy również o wdrożenie poprawnej ścieżki zakupowej, co pozwoli zmaksymalizować współczynnik konwersji i obniżyć wskaźnik odrzuceń (tzw. bounce rate).

Rozpocznij z nami współpracę już dziś. Napisz do specjalistów Carted wiadomość e-mail lub zadzwoń. Chętnie doradzimy, zaprojektujemy oraz wskażemy wady i zalety Twojej strony internetowej pod kątem SXO. W razie pytań pozostajemy dyspozycyjni. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

FAQ – najczęstsze pytania i odpowiedzi

Jakie są najczęstsze pytania i odpowiedzi na temat projektowania sklepów internetowych Shoper?

Jakie są główne funkcje i możliwości platformy Shoper?

Platforma Shoper oferuje szereg przydatnych narzędzi i funkcjonalności, które pomagają w zarządzaniu własnym sklepem internetowym. Są to m.in. zarządzanie produktami oraz zamówieniami, automatyzacja meta tagów (title oraz description), integracja z popularnymi systemami płatności i wysyłki, a także zaawansowane narzędzia analityczne.

Czy mogę samodzielnie dostosować wygląd sklepu internetowego na platformie Shoper?

Tak. Shoper oferuje szereg gotowych szablonów i narzędzi do dostosowywania wyglądu sklepu (np. edytor szablonów, narzędzia do tworzenia motywów). W celu opracowania kompleksowego projektu na Shoperze rekomendujemy zatrudnić agencję marketingową. Wówczas będziesz miał pewność, że Twój sklep internetowy zostanie dostosowany do najnowszych standardów SXO (SEO + UX).

Czy Shopera można skonfigurować z popularnymi platformami płatności i wysyłki?

Tak, Shoper oferuje integracje z różnymi firmami kurierskimi (np. DPD, DHL, Pocztex), a także z wieloma popularnymi systemami płatności tj. PayPal, Przelewy24 czy też HotPay.

Ile kosztuje korzystanie z platformy Shoper?

Platforma Shoper oferuje kilka planów cenowych – od 100 do 500 zł netto miesięcznie. Jeżeli dysponujesz sklepem internetowym z kilkoma tysiącami produktów, będziesz musiał zainwestować około 200 zł netto miesięcznie. W przypadku serwisów posiadających bardzo rozbudowaną ofertę (nawet do 50 000 produktów), ceny mogą być zdecydowanie wyższe (do 500 zł netto).

Czy Shoper oferuje pomoc techniczną?

System Shoper oferuje swoim klientom wysokiej jakości pomoc techniczną. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę kontaktową i zadzwonisz lub napiszesz maila do konsultantów. O doradztwo możesz zapytać także specjalistów Carted.

sprawdź też

Porozmawiajmy

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt