class="page-template-default page page-id-3751 page-child parent-pageid-4145 mega-menu-primary-menu default default-layout theme-accent wpb-js-composer js-comp-ver-5.1 vc_responsive"
LOADING

Pozycjonowanie stron – Wrocław

Skutecznie pozycjonujemy firmy z Wrocławia i Dolnego Śląska.

Chcesz zwiększyć ruch i sprzedaż? Jesteś z Dolnego Śląska i szukasz agencji do pomocy przy pozycjonowaniu i marketingu internetowym? Jesteśmy tu aby Ci pomóc.

Mamy duże doświadczenie w pozycjonowaniu lokalnych firm, z różnych rejonów Polski. Wiemy jak skutecznie promować Twoją firmę w regionie.

Najpierw

Treści i optymalizacja strony

Chcesz mieć wypozycjonowaną stronę we Wrocławiu? Musisz zacząć od strony – optymalizacja i treści to podstawowe kwestie. Pomagamy na każdym etapie. Zaczynamy od przygotowania zaleceń dla serwisu. Pomagamy w ich wdrożeniu.

Nie zapominamy o treściach. Dostajesz dokładne wytyczne co i jak warto dodatkowo opisać na stronie. Jeśli nie masz czasu – sami się tym zajmiemy.

Skuteczne

Linkowanie

biurko-seoLinki mają duży wpływ na pozycję Twojej strony. Z drugiej strony mamy Google i kary algorytmiczne i manualne za spamowe linki. Dlatego tak ważne jest, by działać z głową i bezpiecznie. Zawsze staramy się, by przede wszystkim wzmocnić domenę Twojej strony dobrymi linkami.

6 powodów dlaczego

Warto z nami współpracować

  • Mamy duże doświadczenie w pozycjonowaniu lokalnym, w trudnych branżach, z największych miast.
  • Poza ruchem, pomagamy zwiększyć konwersję (wysłane formularze, telefony, sprzedaż).
  • Wyznaczamy cele i je realizujemy. Skupiamy się na głównych frazach jak i frazach ogonowych.
  • Działania podpieramy analityką internetową, dzięki temu wiesz co się dzieje z ruchem.
  • W Carted pracują doświadczeni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.
  • Co miesiąc otrzymujesz dokładny raport, który zawiera nie tylko pozycje, ale też dodane linki, widoczność, ruch oraz plany na najbliższe miesiące.
Przede wszystkim

Efekty

Pozycjonowanie lokalne, szczególnie przy dużej konkurencji, wymaga czasu. Można jednak osiągnąć efekty nawet w bardzo konkurencyjnych branżach jak prawnicza czy lekarska. Przykład niżej to wykres ruchu organicznego dla centrum kardiologicznego pozycjonowanego lokalnie od podstaw:

kardiolog-ruch

Jak widać, większy wzrost pojawił się dopiero po dłuższym czasie. Jednak od tej pory domena już na stałe weszła do top 10, a po dalszych działaniach do top 5.

Często

Zadawane pytania

Ile będę czekał na efekty?

Bardzo dużo zależy od konkurencji czy też samej miejscowości (czy skupiamy się na Wrocławiu czy może mniejszej miejscowości z dolnego śląska). W dużych miastach konkurencja jest zazwyczaj liczniejsza i prowadzi bardziej intensywne działania przy promocji strony. Wszystko to wpływa na czas potrzebny na osiągnięcie efektów.
Zazwyczaj trzeba liczyć minimum 6 miesięcy, ale przy konkurencyjnych branżach osiągnięcie efektów może zająć nawet 9-12 miesięcy lub dłużej.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Pozycjonowanie lokalne wyceniamy indywidualnie na podstawie konkurencji w top 10, stanu domeny i wielu innych czynników.
Ceny pozycjonowania lokalnego zaczynają się od 500zł netto / miesiąc.

Czy analityka jest w pakiecie?

Tak, choć jest to analityka w podstawowym zakresie. Mówiąc krótko – dbamy o to by mierzyć co się dzieje i by było to mierzone poprawnie.
Jeśli klient chce comiesięczne rozbudowane raporty analityczne oraz chce na bieżąco pracować nad poprawkami przy stronie przy użyciu analityki wtedy proponujemy analitykę rozszerzoną. W pakiecie z pozycjonowaniem lokalnym jest to niewielka, dodatkowa opłata.

Czemu nie rozliczacie się na efekt?

To decyzja, która bierze się z naszych doświadczeń. Wiemy jak pozycjonować lokalnie, ale do tego potrzebne są odpowiednie środki, tak by linkować nie ze spamowych źródeł, a żeby realnie wzmacniać domenę.
Poza tym zawsze w raportach Klient otrzymuje informację o tym, jak i skąd jest linkowana jego strona. Jesteśmy transparentni, dzięki czemu Klient wie, jak wykorzystywane są jego pieniądze.

Chcę zdominować lokalny rynek. Jak jeszcze możecie pomóc?

Pozycjonowanie lokalne to tylko jeden ze sposobów na ściągnięcie ruchu. Z naszego doświadczenia wynika, że najlepiej łączyć pozycjonowanie z kampanią Adwords oraz reklamami na Facebooku. Czasem dla niektórych branż sprawdzają się też inne źródła.
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i układamy dedykowany plan działania zależny od postawionych nam celów.

Czy mogę pozycjonować się na Wrocław i inne okoliczne miasta?

Jeśli Twoja firma działa na lokalnym rynku, nie tylko we Wrocławiu ale np. też w okolicznych miastach to jak najbardziej możemy uwzględnić je przy pozycjonowaniu lokalnym.

Zapytaj o ofertę