LOADING

Pozycjonowanie stron – Wieluń

Jesteś z Wielunia lub okolic i potrzebujesz pozycjonowania? Pomożemy.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Wieluniu. Współpracujemy z wieloma firmami z całego kraju, ale najchętniej pomagamy lokalnemu biznesowi w rozwoju.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Możemy zaoferować bardzo szeroką, kompleksową usługę łączącą pozycjonowanie z kampaniami reklamowymi czy social media. Zawsze staramy się dobrać usługę tak, by udało się zrealizować cele postawione przez Klienta.

Carted

Blisko Ciebie

Carted ma siedzibę w województwie łódzkim, w Wieluniu. Mamy doświadczenie w pozycjonowaniu klientów zarówno lokalnie jak i na całą Polskę. Pomagaliśmy małym firmom usługowym jak i dużym sklepom internetowym.

Jeśli chcesz się spotkać, by omówić ewentualną współpracę, zapraszamy do kontaktu.

Skuteczny

Marketing internetowy

biurko-seoDobry marketing internetowy to nie tylko wysokie pozycje dla kilku fraz. To ułożenie celów, jakie ma spełniać strona oraz ich realizacja. Liczy się dywersyfikacja źródeł ruchu, skupienie się na długim ogonie tak samo jak i na głównych frazach. To również podpięcie celów, założenie zdarzeń tak by śledzić jakie efekty przynosi ruch.

W carted oferujemy kompleksowe połączenie wszystkich tych obszarów. Jeśli potrzebujesz samego pozycjonowania to możemy przedstawić ofertę tylko na to. Natomiast zawsze zachęcamy do łączenia pozycjonowania z innymi usługami tak by nasze działania mogły przynieść jak najlepszy efekt.

4 filary

Dobre pozycjonowanie strony

  • Dobrze przygotowane treści zachęcające do zakupu lub kontaktu.
  • Wartościowe linkowanie, dzięki któremu storna jest wysoko w wynikach.
  • Dopracowana wersja mobilna – już ponad połowa użytkowników wchodzi na stronę przez urządzenia mobilne.
  • Ściąganie ruchu z różnych kanałów – wyszukiwarka, reklamy, Facebook i inne.
Jak wygląda

pozycjonowanie różnych branż w Wieluniu

Czy pozycjonowanie się w Wieluniu ma sens? Jak najbardziej. Poniżej przedstawiamy tabelę z popularnymi frazami związanymi z Wieluniem, liczba wyszukań pochodzi z narzędzia Google Keyword Tool. Frazy przedstawione niżej dotyczą różnych biznesów co daje pogląd na możliwy ruch:

sektor fraza średnia miesięczna liczba wyszukań
usługi mechanik wieluń 70
lekarz urolog wieluń 140
lekarz dermatolog wieluń 390
handel nieruchomości wieluń 390
ogłoszenia praca wieluń 6600
usługi fryzjer wieluń 390
gastronomia pizzeria wieluń 320

Pomimo, że Wieluń nie jest dużym miastem to można zauważyć, że mieszkańcy dość licznie szukają informacji o usługach, lekarzach i wielu innych. Widać tutaj, że wiele firm mogłoby się rozwinąć dużo bardziej dzięki lepszej widoczności na pierwszych stronach lokalnych zapytań.

asas

Często

Zadawane pytania

Ile będę czekał na efekty?

W dużych miastach konkurencja jest zazwyczaj liczniejsza i prowadzi bardziej intensywne działania przy promocji strony. Wszystko to wpływa na czas potrzebny na osiągnięcie efektów.
Zazwyczaj trzeba liczyć minimum 3 miesiące, ale przy konkurencyjnych branżach osiągnięcie efektów może zająć nawet 6-12 miesięcy.
Zalecamy łączyć działania pozycjonowania z kampaniami Adwords i innymi reklamami, tak by zdobywać ruch już od początku z różnych źródeł.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Pozycjonowanie lokalne wyceniamy indywidualnie na podstawie konkurencji w top 10, stanu domeny i wielu innych czynników.
Staramy się zawsze dopasować ofertę do budżetu klienta.

Czy analityka jest w pakiecie?

Tak, choć jest to analityka w podstawowym zakresie. Mówiąc krótko – dbamy o to by mierzyć co się dzieje i by było to mierzone poprawnie.
Jeśli klient chce comiesięczne rozbudowane raporty analityczne oraz chce na bieżąco pracować nad poprawkami przy stronie przy użyciu analityki wtedy proponujemy analitykę rozszerzoną. W pakiecie z pozycjonowaniem lokalnym jest to niewielka, dodatkowa opłata.

Czemu nie rozliczacie się na efekt?

To decyzja, która bierze się z naszych doświadczeń. Wiemy jak pozycjonować lokalnie, ale do tego potrzebne są odpowiednie środki, tak by linkować nie ze spamowych źródeł, a żeby realnie wzmacniać domenę.
Poza tym zawsze w raportach Klient otrzymuje informację o tym, jak i skąd jest linkowana jego strona. Jesteśmy transparentni, dzięki czemu Klient wie, jak wykorzystywane są jego pieniądze.

Chcę zdominować lokalny rynek. Jak jeszcze możecie pomóc?

Pozycjonowanie lokalne to tylko jeden ze sposobów na ściągnięcie ruchu. Z naszego doświadczenia wynika, że najlepiej łączyć pozycjonowanie z kampanią Adwords oraz reklamami na Facebooku. Czasem dla niektórych branż sprawdzają się też inne źródła.
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i układamy dedykowany plan działania zależny od postawionych nam celów.

Czy mogę pozycjonować się na Wieluń i inne okoliczne miasta z województwa?

Jeśli Twoja firma działa na lokalnym rynku, nie tylko w Wieluniu, ale np. też w okolicznych miastach to jak najbardziej możemy uwzględnić je przy pozycjonowaniu lokalnym. Wymaga to przeważnie małej rozbudowy strony i przygotowanie landingów pod ważniejsze miejscowości, gdzie są oddziały lub świadczona jest usługa.

Zapytaj o ofertę