LOADING

Pozycjonowanie stron – Wejherowo

Wejherowo jest niewielkim miastem położonym  w bliskiej odległości od Gdyni, Rewy i Pucka, jednak należącym do aglomeracji Gdańskiej w województwie pomorskim. Miasto to nie leży bezpośrednio nad morzem, jednak dzięki swojemu klimatowi wciąż przyciąga chętnych na wypoczynek turystów. Miasto to posiada wiele ciekawych i wartych zobaczenia zabytków oraz pomników przyrody. Jeśli zatem mieszkasz i pracujesz w Wejherowie i chcesz, aby Twój biznes stał się znany i rozpoznawany na całym wybrzeżu, jesteś w dobrym miejscu, ponieważ my wiemy, jak Ci pomóc.

DLACZEGO MY?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wielu branżach. Przez długi czas pracowaliśmy w jednej z największych agencji SEO, gdzie mieliśmy okazję szlifować swoje umiejętności i pozyskiwać kontakty, jednak po pewnym czasie postanowiliśmy założyć własny zespół. Jako firma Carted wspólnie działamy od 2 lat i zajmujemy się skutecznym i bezpiecznym pozycjonowaniem. Z usług naszej agencji skorzystały już setki klientów. Wszystkie nasze współprace były owocne, a klienci zadowoleni. Zdążyliśmy w ciągu trwania naszej praktyki zawodowej pozycjonować rozmaite sklepy,  instytucje bankowe, firmy transportowe a nawet serwisy noclegowe. Dzięki doświadczeniu wiemy, jakie są potrzeby najrozmaitszych klientów, a także wiemy, co możemy zrobić, aby Twój biznes i strona www prężnie się rozwijały.

Wiemy jak

Zwiększyć ruch

pozycjonowanie - wykresDo każdego serwisu trzeba podejść indywidualnie, by ułożyć jak najlepszą strategię. Tak właśnie podchodzimy do każdego klienta, dokładając starań by nasze działania pomagały rozwijać się twojej firmie. Pomagamy łączyć różne kanały, dzięki czemu ruch na stronie jest większy.

4 powody

Dlaczego warto z nami współpracować

  • Zawsze zaczynamy działania od dokładnej i skrupulatnej analizy Twojej sytuacji oraz Twojej branży. To ułatwia nam ustalać cele drogę do nich,
  • Dzięki wielu latom pracy w branży SEO, wiemy co robić i jak działać,
  • Na bieżąco analizujemy wszystkie działania i monitorujemy zmiany, dzięki czemu trzymamy rękę na pulsie,
  • Co miesiąc otrzymujesz pełną analizę, popartą narzędziami internetowymi i wykaz naszych działań oraz zmian.
Jak wygląda

pozycjonowanie różnych firm w Wejherowie

Przykłady wyszukiwania lokalnych biznesów w Wejherowie:

sektor fraza średnia miesięczna liczba wyszukań
lekarz kardiolog wejherowo 170
lekarz ginekolog wejherowo 720
usługi fryzjer wejherowo 1000
usługi noclegiwejherowo 590
gastronomia pizza wejherowo 480
usługi nieruchomości wejherowo 590

Wejherowo jest miastem, które choć położone jest na granicy Pojezierza Kaszubskiego i Doliny Redy-Łaby, uznawane jest za historyczną stolicę Kaszub. To właśnie w Wejherowie znaleźć można nie tylko najrozmaitsze związane z ziemią kaszubską zabytki, ale także muzea, poświęcone kaszubskiej muzyce i językowi. Wejherowo, przez swoją historię chętnie odwiedzane jest przez turystów, pragnących poznać dawne kaszubskie obyczaje. Przez miasto prowadzi kilka szlaków turystycznych, a samo miasto cieszy się sławą nie tylko ze względu na swoją historię, ale też znany wrześniowych festiwal muzyczny Open Arts Festival, zwany wcześniej Open Air Rock Festival. Miasto ze względu na duże ilości turystów ma ogromny potencjał hotelarski i gastronomiczny, również sklepy z pamiątkami i kaszubskimi ozdobami cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Często

Zadawane pytania

Na jak długo podpisujemy umowę?

Umowę którą zawieramy, jest podpisywana na czas nieokreślony. Możliwe jest jednak jej rozwiązanie w dowolnym momencie, w przypadku jakiegokolwiek problemu.

Gdzie można Was znaleźć?

Nasza siedziba – firma Carted – znajduje się w Wieluniu, nieopodal Łodzi. Obecnie również można się z nami spotkać w Toruniu i Wrocławiu. Nie ma jednak problemu, aby utrzymywać kontakt mailowo i telefonicznie.

Czy jest szansa na pozycjonowanie przy ograniczonym budżecie?

Jak najbardziej! Zawsze dokładnie wszystko analizujemy i rozmawiamy – dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować ofertę indywidualnie do klienta. Mniejszy budżet może jedynie nieco wydłużyć czas działań, ale efekt jest osiągalny.

Jakie macie ceny?

Cena pozycjonowania,  jak i czas na niepotrzebny, są uzależnione są  od trudności branży, ilości podobnych obiektów w okolicy, od treści na stronie, często też samej domeny jak i wielu innych czynników. Właśnie to przekłada się na nakłady potrzebne przy pozycjonowaniu. Ceny jednak zaczynają się od około 300 zł na miesiąc, jednakże w dużych miastach i przy konkurencyjnych branżach budżet może nawet sięgać 1000+ zł.

Zapytaj o ofertę