LOADING

Pozycjonowanie stron – Wałbrzych

Dobre pozycjonowanie dla firm z Wałbrzycha i okolic.

Pomagamy firmom dzięki skutecznemu pozycjonowaniu lokalnemu oraz pozycjonowaniu na całą Polskę. Mamy wiele lat doświadczenia, do każdej strony internetowej podchodzimy indywidualnie – sprawdzamy konkurencję, analizujemy potencjał różnych fraz kluczowych, podpowiadamy jak rozbudować stronę. Dzięki temu osiągamy bardzo dobre wyniki.

Zapraszamy do kontaktu. Zawsze staramy się przedstawić ofertę dostosowaną do możliwości finansowych oraz układamy realny plan działań.

Podstawa to

Dobra strona internetowa

Dobra strona internetowa to podstawa sukcesu każdego biznesu. Dzięki niej można ściągnąć większy ruch na stronę. To także za pośrednictwem strony odbywa się sprzedaż usług czy towaru, zdobywa się nowych klientów, buduje markę. Dlatego właśnie strona musi być dopracowana w każdym calu. Trzeba tu pogodzić te wszystkie rzeczy (optymalizacja pod Google, optymalizacja pod konwersję). Mamy doświadczenie w pracy z setkami serwisów. Pomagamy znaleźć złoty środek, tak by strona dobrze się pozycjonowała jak również spełniała swoja główną rolę i zdobywała nowych klientów.

Nie tylko

Pozycjonowanie

biurko-seoW Carted możesz zdecydować się na samo pozycjonowanie. Niezależnie od wybranego pakietu łączymy je z podstawową analityką. Dzięki temu możemy świadczyć lepszą usługę – wiemy jakie efekty przynoszą nasze działania i co warto zmienić.
Możesz także zdecydować się na pakiet usług, czyli połączenie pozycjonowania z kampaniami reklamowymi Adwords czy na Facebooku, z audytem UX i wieloma innymi. Na początku ustalamy z Klientem co dokładnie chce osiągnąć i prezentujemy pakiet dostosowany do konkretnych potrzeb. Indywidualne podejście to nie tylko hasło reklamowe, a konkretna praktyka, która jest dla nas bardzo ważna.

4 powody

Dlaczego warto zainwestować w pozycjonowanie

  • Wzrost rozpoznawalności marki.
  • Ruch z pozycjonowania jest tańszy niż z kampanii płatnych.
  • Szybszy rozwój biznesu.
  • Możliwość konkurencji nawet z dużo większą konkurencją.
Jak wygląda

pozycjonowanie w Wałbrzychu w liczbach

Liczba zapytań dla Wałbrzycha różni się w zależności od branży. Dla lepszego wglądu przygotowaliśmy kilka przykładowych fraz.

Liczby pochodzą z narzędzia Google Keyword Tool:

sektor fraza średnia miesięczna liczba wyszukań
usługi opony wałbrzych 260
ogłoszenia szkoła jazdy wałbrzych 210
lekarz psycholog wałbrzych 210
lekarz dentysta wałbrzych 480
usługi kosmetyczka wałbrzych 170
usługi fryzjer wałbrzych 590
gastronomia pizzeria wałbrzych 720

Widać tu różnice, na pewno jednak liczba wyszukań powyżej 200 miesięcznie daje szansę na rozwój lokalnego biznesu, nawet jeśli dopiero zaczynasz. W połączeniu z kampaniami Adwords można zdobyć ruch, który przełoży się na klientów.

Często

Zadawane pytania

Kiedy pojawią się efekty waszych działań?

Nie możemy powiedzieć jednoznacznie, bo różni się to zależnie od branży. Czasem uda się wypracować bardzo dobre efekty po kilku miesiącach, czasem zajmie to nawet 9 czy 12 miesięcy. Staramy się przedstawiać realne szacunki. Na pewno jednak w ciągu pierwszych 3-6 miesięcy powinien być zauważalny ruch na pozycjach oraz licznie odwiedzin. Wszystko dokładnie raportujemy także wiesz na czym stoisz.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Pozycjonowanie lokalne wyceniamy indywidualnie na podstawie konkurencji w top 10, stanu domeny i wielu innych czynników.
Staramy się zawsze dopasować ofertę do budżetu klienta, mamy wiele korzystnych pakietów cenowych. Najniższe pakiety zaczynają się od 300zł.

Czy mogę rozliczać się na tabelkę?

Rozliczamy się tylko w modelu ryczałtowym. Warto pamiętać, że wszystkie działania dokładnie raportujemy, dlatego zawsze wiesz za co płacisz.

Czy mogę pozycjonować się na inne okoliczne miasta z województwa?

Tak, ale tylko wtedy kiedy ma to sens. To znaczy jeśli świadczysz usługi w innych miastach to jak najbardziej możemy pomóc Ci wypozycjonować stronę na Wałbrzych oraz interesujące Ciebie miasta.

Zapytaj o ofertę