LOADING

Pozycjonowanie stron – Turek

Skuteczne pozycjonowanie dla firm z Turku.

Chcesz rozwinąć swoja firmę? Potrzebujesz więcej ruchu na stronie? Możemy pomóc. Od wielu lat zajmujemy się marketingiem internetowym. Pomagamy firmom zwiększyć widoczność w sieci oraz sprzedaż, którą generują poprzez swoje strony internetowe.

Specjalizujemy się nie tylko w pozycjonowaniu. Prowadzimy też skutecznie kampanie Adwords, kampanie reklamowe na Facebooku, podpowiadamy jak zwiększyć konwersję.

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.

Dlaczego

Warto z nami współpracować

Mamy wiele lato doświadczenia i wiemy, że nie ma jednej oferty pasującej do każdego klienta. Pomagamy ustalić cele, jakie ma spełniać strona, wspólnie układamy plan realizacji. Pozycjonowanie różni się dla każdej branży w zależności od konkurencji, liczby słów kluczowych, efektów jakich oczekuje klient. Wiemy o tym i wszystko to uwzględniamy w naszych działaniach.

Poza pozycjonowaniem jesteśmy w stanie zaproponować uzupełniające usługi jak prowadzenie kampanii reklamowych lub zdobywania ruchu z social media. Im szersze podejście, tym większe szanse na sukces.

Nie tylko

Pozycjonowanie

biurko-seoW zespole Carted są osoby specjalizujące się w różnych sektorach. Mamy oczywiście specjalistów od pozycjonowania, ale też doświadczonych fachowców od prowadzenia kampanii Adwords, kampanii reklamowych na Facebooku czy optymalizacji strony pod kątem user experience.

To wszystko łączymy z analityką. Dzięki niej wiemy tak naprawdę jakie efekty przynoszą nasze działania i co warto zmienić, by były one jeszcze skuteczniejsze. Ty z kolei wiesz co tak naprawdę robimy i jakie efekty dla Ciebie wypracowujemy.

4 cechy

Dobrej strony internetowej

  • Łatwa nawigacja, dobra prezentacja oferty i produktów.
  • Dopracowana wersja mobilna (już ponad połowa użytkowników odwiedza strony za pośrednictwem telefonów).
  • Łączenie kanałów bezpłatnych (ruch z wyszukiwarek) z kanałami płatnymi (Adwords, reklamy FB).
  • Dbanie o jak najlepszy content na stronie, dzięki czemu zainteresujemy użytkownika ofertą i zyskamy wyższe pozycje.
Jak wygląda

pozycjonowanie różnych firm w Turku

Jak wygląda pozycjonowanie firm z różnych sektorów na terenie Konina? Czy takie działania mają sens? Dlatego przygotowaliśmy poniższe zestawienie.

Poniżej wstawiliśmy tabelkę z przykładowymi frazami związanymi z Koninem, liczby pochodzą z narzędzia Google Keyword Tool. Frazy przedstawione niżej związane są z różnymi sektorami, co daje wgląd na możliwy ruch:

sektor fraza średnia miesięczna liczba wyszukań
usługi wulkanizacja turek 170
ogłoszenia praca turek 3300
lekarz weterynarz turek 260
lekarz okulista turek 320
usługi kosmetyczka turek 140
usługi fryzjer turek 320
gastronomia pizzeria turek 210

Jak widać, większość fraz generuje około kilkaset zapytań miesięcznie. Na pewno pozwala to zaistnieć nowym firmom na lokalnym rynku jak również rozwinąć biznes dla firm już istniejących. Pozycjonowanie lokalne na Turek ma tu zdecydowanie sens.

Często

Zadawane pytania

Kiedy pojawią się efekty waszych działań?

Z doświadczenia możemy powiedzieć, że pierwsze efekty (wzrost pozycji, wzrost ruchu) pojawiają się po około 3 miesiącach. Bardziej widoczne efekty to kwestia zależna od konkurencyjności w danej branży, ale najczęściej 6-9 miesięcy wystarczy by osiągnąć zadowalające wzrosty.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Pozycjonowanie lokalne wyceniamy indywidualnie na podstawie konkurencji w top 10, stanu domeny i wielu innych czynników.
Staramy się zawsze dopasować ofertę do budżetu klienta, mamy wiele korzystnych pakietów cenowych.

Czy mogę rozliczać się na tabelkę?

Rozliczamy się tylko w modelu ryczałtowym. Warto pamiętać, że wszystkie działania dokładnie raportujemy, dlatego zawsze wiesz za co płacisz.

Czy mogę pozycjonować się na inne okoliczne miasta z województwa?

Wiąże się to z innym budżetem, ale tak – jest taka możliwość. Szczególnie sprawdza się to w przypadku firm, które świadczą usługi w wielu miastach w regionie. Wtedy pomagamy im osiągnąć odpowiednie efekty.

Zapytaj o ofertę