LOADING

Pozycjonowanie stron – Tarnobrzeg

Tarnobrzeg leży na prawym brzegu Wisły, w południowo – wschodniej części Polski, na piaszczystej równinie Kotliny Sandomierskiej.  Jednocześnie miasto jest siedzibą powiatu grodzkiego oraz ziemskiego, w skład którego wchodzą gminy: Baranów Sandomierski, Gorzyce, Grębów, Nowa Dęby. Jeśli zatem mieszkasz i prowadzisz swoją formę w Tarnobrzegu i chcesz, aby Twój biznes stał się znany i rozpoznawany, jesteś w dobrym miejscu, ponieważ my wiemy, jak Ci pomóc.

DLACZEGO MY?

Nazywamy się Carted. Jesteśmy firmą  pozycjonerską.  Posiadając długoletnie doświadczenie zdobyte w jednej z największych w Polsce agencji SEO, od 2 lat samodzielnie już zajmujemy się skutecznym i bezpiecznym pozycjonowaniem. Otwierając Carted byliśmy już gotowi pomóc wielu biznesom z najrozmaitszych branż. Z usług naszej firmy skorzystały dziesiątki klientów – zdążyliśmy wypozycjonować już rozmaite sklepy, firmy transportowe. Podejmujemy się w zasadzie każdego zadania, bo dzięki doświadczeniu wiemy, jakie są potrzeby klientów i wiemy, co moglibyśmy poprawić aby Twój biznes i twoja strona www przyciągały jak najwięcej klientów.

Wiemy jak

Zwiększyć ruch

pozycjonowanie - wykresMamy wiele lat doświadczenia z pracą z różnymi klientami. Duży nacisk kładziemy na ściąganie tematycznego ruchu, który pomoże rosnąć twojej firmie. Dodatkowo podpowiadamy jak wykorzystać inne kanały do zwiększenia ruchu.

4 powody

Dlaczego warto z nami współpracować

  • Podejmując się współpracy wstępnie skrupulatnie i dokładnie badamyTwoją branżę a także Twoją sytuację. Dzięki temu dokładnie wiemy jakie cele możemy obrać i jak do nich dążyć,
  • Na bieżąco analizujemy też wszystkie nasze działania oraz monitorujemy zmiany w Twoim serwisie, dzięki czemu nieustannie monitorujemy profil na bieżąco a Ty możesz się dowiedzieć czy i co się zmieniło,
  • Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy specjalistami, którzy znają różne branże. Wiemy co robić i jak działać,
  • Co miesiąc otrzymujesz od nas pełną analizę i wykaz naszych działań oraz zmian.
Jak wygląda

pozycjonowanie różnych firm w Tarnobrzegu

Przykłady wyszukiwania lokalnych biznesów w Tarnobrzegu:

sektor fraza średnia miesięczna liczba wyszukań
lekarz kardiolog tarnobrzeg 70
lekarz ginekolog tarnobrzeg 320
usługi fryzjer tarnobrzeg 590
usługi noclegi tarnobrzeg 590
gastronomia pizza tarnobrzeg 390
usługi nieruchomości tarnobrzeg 720

Tarnobrzeg leży na prawym brzegu Wisły, w południowo-wschodniej części Polski, w Kotlinie Sandomierskiej na pograniczu Równiny Tarnobrzeskiej i Niziny Nadwiślańskiej, na Podkarpaciu Północnym[6]. Jest to najdalej na północ wysunięte miasto regionu karpackiego.Administracyjnie graniczy bezpośrednio z Sandomierzem. Niewielkie Stare Miasto składa się z kamienic skupionych wokół rynku. Pozostała część miasta powstała już po II wojnie światowej. Wraz z pojawieniem się przemysłu siarkowego masowo budowano osiedla mieszkalne, a także różnorakie obiekty, takie jak: stadion, sąd okręgowy, hala OSiR. W Tarnobrzegu zbudowano także ponad 8-kondygnacyjne budynki mieszkalne z wielkiej płyty. Obecnie, wykorzystując zalanie wyrobiska po kopalni Machów, władze miasta starają się zmienić wizerunek Tarnobrzega z „przemysłowego blokowiska” na ośrodek turystyczny.

Często

Zadawane pytania

Na jaki okres czasu podpisujemy umowę?

Jeżeli podpisujemy umowę to zawieramy ją na czas nieokreślony, niemniej jednak umożliwiamy jej rozwiązanie w dowolnym momencie, w przypadku Twojego ewentualnego niezadowolenia.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Cena uzależniona jest od trudności branży, co przekłada się na konieczne nakłady na pozycjonowanie. Najczęściej jednak ceny kształtują się w przedziale od 300zł miesięcznie, przy bardziej konkurencyjnych branżach czy dużych sklepach mogą to być budżety do  1000zł+.

Ile trwa pozycjonowanie?

To wszystko zależy od trudności słów kluczowych, których będziemy używali, konkurencji, samej strony internetowej, domeny i wielu innych czynników. Tak czy inaczej, najczęściej pierwsze efekty w postaci wzrostów pozycji fraz oraz ruchu są już widoczne po około 3 miesiącach. Najczęściej jednak trzeba liczyć,  że potrwa to  6-9 miesięcy aby zauważyć wyraźne wzrosty.

Zapytaj o ofertę