LOADING

Pozycjonowanie stron – Stargard Szczeciński

Stargard – miasto w województwie zachodniopomorskim, to siedziba powiatu stargardzkiego. Jeśli zatem mieszkasz i pracujesz w Stargardzie Szczecińskim i chcesz, aby Twój biznes stał się znany i rozpoznawalny w całym województwie zachodniopomorski, jesteś w dobrym miejscu, ponieważ my wiemy, jak Ci pomóc.

DLACZEGO MY?

Jeśli zatem chcesz, aby Twój biznes był widoczny, a Twoja marka stała się rozpoznawalną w regionie Stargardu Szczecińskiego i okolic, napisz do nas. Pomożemy Ci zoptymalizować treści na Twojej stronie, powiemy Ci, co zrobić, aby to co umieszczasz na swoim serwisie było wartościowe. Doradzimy Ci, jaka kolorystyka, formy i treści przyciągają klientów. Pomożemy Ci także  w razie potrzeby założyć i prowadzić sklep internetowy, konta na portalach społecznościowych i lokalnych. Ponadto posiadamy w zanadrzu znaczną ilość dodatkowych usług i propozycji, które dopasowujemy do Twoich potrzeb.

Wiemy jak

Zwiększyć ruch

pozycjonowanie - wykresMamy wiele lat doświadczenia z pracą z różnymi klientami. Duży nacisk kładziemy na ściąganie tematycznego ruchu, który pomoże rosnąć twojej firmie. Dodatkowo podpowiadamy jak wykorzystać inne kanały do zwiększenia ruchu.

4 powody

Dlaczego warto z nami współpracować

  • Skrupulatnie analizujemy Twoją sytuację, omawiamy na bieżąco z Tobą strategię, wyznaczamy cele i wytrwale do nich dążymy,
  • Nasze działania popieramy analityką internetową, co powoduje, że na bieżąco wiesz, co się dzieje i jakie zmiany zachodzą na Twojej stronie
  • Jesteśmy specjalistami posiadającymi wieloletnie doświadczenie, co sprawia, że dobrze wiemy co robimy – mamy duże doświadczenie w pozycjonowaniu rozmaitych branż w wielu miastach
  • Każdego miesiąca otrzymujesz od nas dokładny raport naszych działań i zmian
Jak wygląda

pozycjonowanie różnych firm w Stargardzie

Przykłady wyszukiwania lokalnych biznesów w Stargardzie Szczecińskim:

sektor fraza średnia miesięczna liczba wyszukań
lekarz kardiolog stargard szczeciński 170
lekarz ginekolog stargard szczeciński 480
usługi fryzjer stargard szczeciński 720
usługi noclegi stargard szczeciński 480
gastronomia pizza stargard szczeciński 720
usługi nieruchomości stargard szczeciński 1300

Obecnie Stargard stanowi regionalny ośrodek równoważenia rozwoju z wyraźną przewagą przemysłu lekkiego. Jest ośrodkiem gospodarczym i przemysłowym, w którym udział ma przemysł spożywczy (cukrowniczy, mleczarski, cukierniczy) i maszynowy (produkcja taboru kolejowego, produkcja maszyn przeładunkowych, produkcja elementów napędowych maszyn). Na terenie Stargardu utworzono podstrefę Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomiczne. 31 lipca 2006 Koncern Bridgestone podpisał z miastem umowę na budowę fabryki opon na terenie byłego radzieckiego lotniska w Kluczewie. Zakład ruszył w styczniu 2009 i jest to największa inwestycja tego typu na Pomorzu Zachodnim.Tuż obok fabryki Bridgestone działalność rozpoczęła fabryka maszyn przeładunkowych fińskiego koncernu Cargotec. Władze Stargardu otworzyły też przy drodze krajowej nr 10 Stargardzki Park Przemysłowy. Natomiast na terenie byłego Lotniska Kluczewo utworzono drugi park przemysłowy – Park Przemysłowy Nowoczesnych Technologii. Stargard Szczeciński to również duża ilość atrakcij  turystycznych związanych z jego położeniem oraz historią.

Często

Zadawane pytania

Na jaki okres czasu podpisujemy umowę?

Umowę którą zawieramy podpisujemy na czas nieokreślony, z możliwością  jej rozwiązanie w dowolnym momencie, w przypadku Twojego ewentualnego niezadowolenia.

Gdzie znajduje się wasza siedziba?

Mieścimy się w Wieluniu w województwie łódzkim. Nie ma jednak przeszkód, aby utrzymywać z nami kontakt telefoniczny czy mailowy. Obecnie również można się z nami spotkać w Toruniu i Wrocławiu.

Jeśli mam dość ograniczony budżet, możecie mi pomóc?

Tak! Zawsze dopasowujemy naszą ofertę indywidualnie do klienta, dlatego też dokładnie z początku wszystko analizujemy i rozmawiamy. Mniejszy budżet może co najwyżej wydłużyć czas działań, ale zwykle prowadzi do zamierzonego celu.

Więc jakiej ceny mam się spodziewać?

Cena za pozycjonowanie, tak samo jak i czas potrzebny na osiągnięcie efektów, uzależnione są  od trudności branży, treści na stronie, domeny i wielu innych czynników, gdyż to przekłada się na nakłady niezbędne przy pozycjonowaniu. Tak czy inaczej ceny zaczynają się od 300 zł na miesiąc, jednak w dużych miastach i konkurencyjnych branżach mogą one nawet sięgać 1000+ zł.

Zapytaj o ofertę