LOADING

Pozycjonowanie stron – Starachowice

Starachowice to miasto w województwie świętokrzyskim, w powiecie starachowickim, siedziba powiatu starachowickiego. To również siedziba utworzonej w 1997 roku Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Starachowice”, która na terenie miasta obejmuje obszar 168 ha. Starachowice usadowiły się w dolinie rzeki Kamiennej i są otoczone rozległymi lasami, które są pozostałością Puszczy Świętokrzyskiej. Jeśli zatem mieszkasz w Starachowicach lub w jego okolicach i właśnie w tym regionie chcesz być znany i rozpoznawany dzięki swojej firmie, musisz zastanowić się nad dobrą reklamą w regionie.

DLACZEGO MY?

Łącznie wypozycjonowaliśmy kilkaset serwisów. Z każdej branży – od sklepów sportowych, sklepów z fototapetami, poprzez firmy transportowe, wypożyczalnie samochodów aż po serwisy noclegowe czy strony z branży bankowości. Jako firma Carted wspólnie działamy już od 2 lat i nadal zajmujemy się skutecznym i bezpiecznym pozycjonowaniem. Z usług naszej firmy skorzystały dziesiątki zadowolonych klientów, bo dzięki doświadczeniu wiemy, jakie są potrzeby klientów i wiemy, co moglibyśmy poprawić aby Twój biznes i twoja strona www przyciągały jak najwięcej klientów.

Wiemy jak

Zwiększyć ruch

pozycjonowanie - wykresPrzez lata mieliśmy okazję pracować z klientami z różnych branż. Wiemy, czym się różnią, że wymagają indywidualnego podejścia. Zapewniamy kompleksową usługę, która ma na celu pomóc zbudować tematyczny ruch, tak by Twój biznes mógł się rozrastać dalej.

4 powody

Dlaczego warto z nami współpracować

  • Staramy się prowadzić działania zgodne z naszymi przekonaniami, u nas najważniejszy jesteś Ty, a nie liczby i wyniki roczne agencji. Nasze zarobki chcemy powiązać z Twoimi zarobkami i Twoimi sukcesami.
  • Pierwszym krokiem naszego działania jest zatem skrupulatna i dokładna analiza Twojej branży a także Twojej sytuacji. Dzięki temu dokładnie wiemy jakie cele możemy obrać i jak do nich dążyć,
  • Bezustannie analizujemy wszystkie swoje działania i monitorujemy zmiany w Twoim serwisie.To pozwala nam trzymać rękę na pulsie, a Ty na bieżąco możesz się dowiedzieć czy i co się zmieniło,
  • Dzięki wieloletniej pracy w branży, jesteśmy jej specjalistami, znamy różne branże. Wiemy co robić i jak działać.
Jak wygląda

pozycjonowanie różnych firm w Starachowicach

Przykłady wyszukiwania lokalnych biznesów w Starachowicach:

sektor fraza średnia miesięczna liczba wyszukań
lekarz kardiolog starachowice 140
lekarz ginekolog starachowice 320
usługi fryzjer starachowice 480
usługi noclegi starachowice 590
gastronomia pizza starachowice 590
usługi nieruchomości starachowice 590

Starachowice to jedno z trzech -po Kielcach i Ostrowcu Św. największych miast województwa świętokrzyskiego, głównie ośrodek administracyjno-przemysłowy. Historyczny ośrodek hutnictwa żelaza, przemysłu ciężkiego i maszynowego, a także przemysłu drzewnego, metalurgicznego, ceramicznego i mięsnego. Starachowice są położone wśród borów i lasów zarządzanych i administrowanych przez Nadleśnictwo Starachowice i Nadleśnictwo Skarżysko-Kamienna. Od strony północnej są to tzw. Lasy Starachowickie, natomiast tereny od strony zachodnio-południowej są częścią Sieradowickiego Parku Krajobrazowego. Sieradz to także siedziba utworzonej w 1997 roku Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Starachowice”, która na terenie miasta obejmuje obszar 168 ha i jest zagospodarowana w blisko 90%

Często

Zadawane pytania

Ile trwa pozycjonowanie?

Ten czas zależy od trudności słów kluczowych, konkurencji, samej strony internetowej, domeny i wielu innych czynników. Jeżeli czekasz na efekty,  pierwsze w postaci wzrostów pozycji fraz oraz ruchu są już widoczne po około 3 miesiącach. Najczęściej jednak trzeba liczyć 6-9 miesięcy by zauważyć wyraźne wzrosty.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Koszty uwarunkowane są od trudności branży, co przekłada się też na konieczne nakłady na pozycjonowanie. Najczęściej ceny zaczynają się już od 300zł miesięcznie, a przy bardziej konkurencyjnych branżach czy dużych sklepach mogą to być kwoty 1000zł+

Jeśli mam dość ograniczony budżet, możecie mi pomóc?

Tak! Zawsze staramy się dopasować naszą ofertę indywidualnie do klienta, dlatego też z początku dokładnie analizujemy sytuację i rozmawiamy. Mniejszy budżet to co najwyżej wydłużenie czasu działań, ale zwykle prowadzi to i tak do zamierzonego celu.

Gdzie znajduje się wasza siedziba?

Znajdujemy się we Wieluniu w województwie łódzkim. Nie stanowi jednak problemu, aby utrzymywać z nami kontakt telefoniczny czy mailowy. Na chwilę obecną również można się z nami spotkać w Toruniu i Wrocławiu.

Zapytaj o ofertę