LOADING

Pozycjonowanie Ruda Śląska

Ruda Śląska to spore miasto leżące w dużej bliskości do znanych i lubianych wszystkim Katowic – jeśli to tutaj mieszkasz i prowadzisz swój biznes, z całą pewnością wiesz, jak trudno się wybić się lokalnie na szczyt ze swoim biznesem, ponieważ Ruda wraz z innymi miastami tworzy ogromną Aglomerację Katowicką liczącą kilkaset tysięcy ludzi. My jednak wiemy co zrobić, aby Twoja firma była znana i rozpoznawana nie tylko w Rudzie Śląskiej, ale i w Aglomeracji a nawet na całym Górnym Śląsku.

DLACZEGO MY?

Nazywamy się Carted i jesteśmy firmą zlokalizowaną w województwie łódzkim – niech to Cię jednak nie zmyli, bowiem posiadamy wieloletnie doświadczenie, nasz zespół tworzą osoby doświadczone, obyte w temacie i wysoce utalentowane, a jako firma od lat mieliśmy do czynienia z najrozmaitszymi branżami na terenie całej Polski. Z naszych usług korzystały już sklepy, firmy transportowe, instytucje bankowe, portale noclegowe i wiele, wiele innych, które skutecznie wypozycjonowaliśmy, co przyniosło im oczekiwane efekty w postaci wzmożonego ruchu, zainteresowania i sprzedaży. Zajmujemy się zatem pozycjonowaniem, promowaniem i pomocą w osiągnięciu wysokich progów sprzedaży firm z Łódzkiego, Śląskiego i wielu innych województw. Dobrze wiemy, co zrobić, aby uatrakcyjnić Twoją ofertę w Internecie, jak sprawić, by ruch na Twojej witrynie się zwiększył, a Twój biznes zaczął przynosić większe dochody.

Wiemy jak

Zwiększyć ruch

biurko-seoMamy wiele lat doświadczenia z pracą z klientami z różnych branż. Wiemy, że do każdego Klienta i serwisu trzeba podejść indywidualnie, bo każda branża rządzi się swoimi prawami. Dzięki indywidualnemu podejściu jesteśmy w stanie skutecznie w stanie pomóc ściągnąć ruch i pomóc w zwiększeniu sprzedaży.

4 powody

Dlaczego warto z nami współpracować

  • Zawsze dokładnie analizujemy nie tylko Twoją sytuację, ale i branżę, którą się zajmujesz, a także lokalny popyt, nic nie robimy bez dokładnego planu, a gdy już go obierzemy, wytrwale do niego dążymy,
  • Na bieżąco monitorujemy wszystkie zmiany zachodzące na Twojej stronie i w Twojej branży. Nasze badania popieramy analityką internetową, dzięki czemu 24/7 wiemy, co się dzieje na Twojej stronie,
  • Nasza firma od wielu lat zajmuje się promowaniem najrozmaitszych biznesów na terenie całego kraju – wiemy dobrze, jak działać,
  • Jesteś na bieżąco informowany o wszelkich zmianach i ruchach, a co miesiąc dostajesz pełen, opisany raport z naszych działań
Jak wygląda

pozycjonowanie różnych firm w Rudzie Śląskiej

Przykłady wyszukiwania lokalnych biznesów w Rudzie Śląskiej:

sektor fraza średnia miesięczna liczba wyszukań
lekarz kardiolog ruda śląska 70
lekarz ginekolog ruda śląska 320
usługi fryzjer ruda śląska 590
gastronomia restauracja ruda śląska 880
gastronomia pizza ruda śląska 590
usługi nieruchomości ruda śląska 210

Ruda Śląska jest miastem posiadającym ponad 100 000 mieszkańców, jednak połączona z Katowicami, Chorzowem, Bytomiem i wieloma innymi miastami tworzy gigantyczną Aglomerację Katowicką liczącą kilkaset tysięcy mieszkańców. Miasto to jest typowo górniczym, z wieloma działającymi kopalniami i hutami a także pozostałościami po nich. W Rudzie Śląskiej znajduję się kilkadziesiąt szkół różnego poziomu, a także Wyższa Szkoła Muzyczna, a także ogromna ilość obiektów sportowych. Miasto to posiada duży potencjał na otwarcie różnego typu większych lub mniejszych firm.

Często

Zadawane pytania

Jak dlugo muszę czekać na efekty pozycjonowania?

Pozycjonowanie jest procesem dość długotrwałym. Co prawda, pierwsze efekty w postaci wzrostu zainteresowania stroną można zauważyć już po około 3 miesiącach, ale na pełne korzyści z efektów pozycjonowania trzeba czekać około 6 do 9, a czasem nawet 12 miesięcy w przypadku bardzo konkurencyjnych branż i dużych miast.

Czy będę dostawać raporty i jak one będą wyglądały ?

W przypadku nawiązania współpracy, będziesz dostawać comiesięczne raporty, a ich treść będzie różna zależnie od wybranego pakietu usług. Taki raport to przede wszystkim podsumowanie działań podjętych w danym miesiącu i ich efektów, a także dane statystyczne z zewnętrznych narzędzi – widoczność strony, statystyki pozycji itp.

Jakie strony najczęściej pozycjonujecie?

Właściwie podejmujemy się każdego zadania – jednak kryterium pod jakim musimy patrzeć to to, jakie są Twoje oczekiwania. W nielicznych przypadkach decydujemy się nie podejmować pozycjonowania, gdy wiemy, że nie spełnimy oczekiwań klienta. Są to jednak nieliczne sytuacje, najczęściej takie, gdy klient chce zobaczyć efekty bardzo szybko lub interesują go tylko pierwsze pozycje w wyszukiwarkach. Jesteśmy transparentni jeśli chodzi o to co jest a co nie jest możliwe, dlatego w pierwszej kolejności wykonujemy audyty serwisu i konkurencji oraz ustalamy plan i targety.

Zapytaj o ofertę