LOADING

Pozycjonowanie stron – Lubliniec

Lubliniec to duże miasto w województwie śląskim i jako główny ośrodek gospodarczy, turystyczny, kulturalny, edukacyjny i przemysłowy oraz drugie co do wielkości po Częstochowie miasto północnego Śląska wciąż tętni życiem i rozwija się prężnie wraz ze swoimi, coraz to nowszymi firmami, przedsiębiorstwami czy sklepami. Jeśli zatem jesteś z Lublińca, dopiero rozpoczynasz swoją drogę kariery warto, abyś pomyślał o ciekawej i przykuwającej wzrok stronie internetowej. My z kolei wiemy, jak skutecznie wypromować Twoją stronę i biznes w Twoim regionie.

DLACZEGO MY?

Jeśli zatem chcesz, aby Twój biznes był widoczny, a Twoja marka stała się rozpoznawalną w regionie Lublińca i okolic, napisz do nas. Pomożemy Ci zoptymalizować treści na Twojej stronie, powiemy Ci, co zrobić, aby to co umieszczasz na swoim serwisie było wartościowe. Doradzimy Ci, jaka kolorystyka, formy i treści przyciągają klientów. Pomożemy Ci w razie potrzeby założyć i poprowadzić sklep internetowy, konta na portalach społecznościowych i lokalnych. Ponadto posiadamy w zanadrzu znaczną ilość dodatkowych usług i propozycji, które dopasowujemy do Twoich potrzeb.

Wiemy jak

Zwiększyć ruch

biurko-seoWiele lat doświadczenia nauczyło nas, że nie warto skupiać się tylko na jednej czy kilku frazach. Trzeba spojrzeć na stronę szerzej – z jakich źródeł ma szansę zdobyć ruch, jakie grupy fraz są istotne, jak można przebudować stronę, by zwiększyć jej potencjał? To tylko niektóre przykłady. Staramy się dzielić tym doświadczeniem z naszymi Klientami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować usługę na najwyższym poziomie.

4 powody

Dlaczego warto z nami współpracować

  • Skrupulatnie analizujemy Twoją sytuację, omawiamy z Tobą strategię, wyznaczamy cele i wytrwale do nich dążymy
  • Nasze działania popieramy analityką internetową, co sprawia, że na bieżąco wiesz, co się dzieje i jakie zmiany zachodzą na Twojej stronie
  • Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, co sprawia, że dobrze wiemy co robimy – mamy duże doświadczenie w pozycjonowaniu rozmaitych branż w wielu miastach
  • Każdego miesiąca otrzymujesz dokładny raport naszych działań i zmian
Jak wygląda

pozycjonowanie różnych firm w Lublińcu

Najczęściej wyszukiwanymi frazami w Lublińcu są te dotyczące fryzjera i restauracji, co sugeruje, że właśnie te branże mają największy popyt w mieście. Z kolei inne branże mają dużą szansę na szybkie wybicie się i błyskawiczne pojawienie się w pierwszych wynikach wyszukiwania.

sektor fraza średnia miesięczna liczba wyszukań
lekarz kardiolog lubliniec 50
lekarz ginekolog lubliniec 210
usługi fryzjer lubliniec 480
gastronomia restauracje lubliniec 480
gastronomia pizza lubliniec 260
usługi nieruchomości lubliniec 390

Jak widać, dla wielu branż wyszukiwania są całkiem liczne. Przykłady wyżej dotyczą tylko głównych fraz, a mamy przecież liczne frazy powiązane, ogonowe itd. Zdecydowanie pozycjonowanie w Opolu to dobry krok dla wielu biznesów, który pomoże w rozwoju.

Jak wcześniej wspominaliśmy i jak dobrze wiesz, Lubliniec jest drugim co do wielkości, po Częstochowie głównym ośrodkiem kulturalnym, edukacyjnym i mieszkalnym na terenie północnego Górnego Ślaska. Chociaż żyje w nim niecałe 25 tysięcy osób, miasto to prężnie się rozwija i bogate jest w różnego rodzaju ciekawe atrakcje turystyczne, ma ciekawy krajobraz, bogaty jest w pomniki przyrody i piękne lasy, ale i pełne dużych osiedli mieszkalnych, punktów turystycznych, ma wysoce rozwiniętą służbę zdrowia, posiada kilka szkół, wyższą uczelnię, pełno w nim też atrakcji, imprez lokalnych i wielu innych. Wszystko to sprawia, że miasto to jest nie tylko chętnie odwiedzane, ale i wciąż powstają w nim nowe firmy, sklepy, przedsiębiorstwa, a sama lokalizacja ma duże powodzenie – blisko stąd do Katowic, Krakowa czy Opola, krajobraz i bliskość jezior zachęca do rozwoju turystyki, a jako że Lubliniec jest ważnym punktem na mapie ze względu na krzyżujące się w nim ważne drogi krajowe, również gastronomia ma tam duże szanse na powodzenie.

Często

Zadawane pytania

Jak długo trwa pozycjonowanie strony?

Jeśli pozycjonujemy stronę internetową, najwięcej zależy od samej strony internetowej i domeny, trudności słów kluczowych, konkurencji, ale też wielu innych czynników. W przypadku pozycjonowania pierwsze efekty w postaci delikatnych wzrostów i ruchu są widoczne po ok. 3 miesiącach. Zwykle jednak trzeba liczyć na około 6-9 miesięcy na zmianę i znaczny wzrost.

Gdzie znajduje się wasza siedziba?

Siedziba firmy Carted znajduje się w Wieluniu, nieopodal Łodzi. Można się jednak również spotkać z nami bez problemu w Toruniu i Wrocławiu.

Czy będę dostawać jakieś wyniki i raporty?

Tak, jeśli nawiążemy współpracę będziesz dostawać comiesięczne raporty, a także będziesz mieć wgląd w rozwój usługi – treść wszelkich raportów będzie różna zależnie od wybranego pakietu usług.

Jak wygląda czas podpisania umowy? Czy mogę z niej zrezygnować?

Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony, masz jednak możliwość wypowiedzenia jej w dowolnym momencie.

Zapytaj o ofertę