LOADING

Pozycjonowanie stron – Opole

Prowadzisz firmę i chcesz zaistnieć w Opolu i województwie? Pozycjonowanie to dobry start.

Od lat pomagamy firmom działającym lokalnie jak również tym świadczącym usługi na cały kraj. Mamy doświadczenie zarówno w ściąganiu ruchu poprzez pozycjonowanie jak i inne usługi. Możemy zaoferować kompleksową ofertę pozycjonowania i nie jest to chwyt sprzedażowy. O naszym profesjonaliźmie świadczą opinie i referencje od wielu zadowolonych klientów.

Jeśli potrzebujesz większego ruchu na stronie lub podpowiedzi co można zrobić, by Twoja strona była lepiej widoczna to zapraszamy do kontaktu.

Carted

Niedaleko Ciebie

Carted ma siedzibę w województwie łódzkim, w Wieluniu, 90km od Opola (zaraz za Praszką). Chcesz się spotkać? Droga krajowa nr 45 jest po remoncie, dojazd i spotkanie nie są problemem :).

Mamy doświadczenie w pozycjonowaniu klientów zarówno lokalnie jak i na cały kraj. Działasz w branży usługowej, handlu czy jesteś lekarzem?  Każdy sektor rządzi się swoimi prawami, ale mamy na tyle bogate doświadczenie, że jesteśmy w stanie pomóc w zdecydowanej większości przypadków.

Do każdego Klienta, do każdej strony podchodzimy indywidualnie. Zaczynamy od ustalenia celów, następnie przedstawiamy dopasowaną ofertę na nasze działania.

Wiemy jak

Zwiększyć ruch

biurko-seoWiele lat doświadczenia nauczyło nas, że nie warto skupiać się tylko na jednej czy kilku frazach. Trzeba spojrzeć na stronę szerzej – z jakich źródeł ma szansę zdobyć ruch, jakie grupy fraz są istotne, jak można przebudować stronę, by zwiększyć jej potencjał? To tylko niektóre przykłady. Staramy się dzielić tym doświadczeniem z naszymi Klientami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować usługę na najwyższym poziomie.

4 filary

Skuteczne pozycjonowanie strony

  • Odpowiednia struktura strony internetowej
  • Mocne i tematyczne linkowanie, które wzmacniają domenę.
  • Optymalizacja strony internetowej – tagów, treści itd..
  • Odpowiedni dobór słów kluczowych, na których koncentruje się pozycjonowanie.
Jak wygląda

pozycjonowanie różnych firm w Opolu

Opole to wojewódzkie miasto, dzięki temu znajdziemy tu siedziby firm działających na cały region. Czy jest tu potencjał dla nowych firm lub na rozwój firm już istniejących? Jak najbardziej. Poniżej przedstawiamy tabelę z popularnymi frazami związanymi z Opolem, liczba wyszukań pochodzi z narzędzia Google Keyword Tool. Frazy przedstawione niżej dotyczą różnych biznesów::

sektor fraza średnia miesięczna liczba wyszukań
usługi wymiana opon opole 590
lekarz kardiolog opole 390
lekarz ginekolog opole 1300
handel nieruchomości opole 2900
handel sklep zoologiczny opole 1000
usługi barber opole 480
gastronomia pizza opole 2400

Jak widać, dla wielu branż wyszukiwania są całkiem liczne. Przykłady wyżej dotyczą tylko głównych fraz, a mamy przecież liczne frazy powiązane, ogonowe itd. Zdecydowanie pozycjonowanie w Opolu to dobry krok dla wielu biznesów, który pomoże w rozwoju.

Często

Zadawane pytania

Ile będę czekał na efekty?

W dużych miastach konkurencja jest zazwyczaj liczniejsza i prowadzi bardziej intensywne działania przy promocji strony. Wszystko to wpływa na czas potrzebny na osiągnięcie efektów.
Zazwyczaj trzeba liczyć minimum 5-6 miesięcy, ale przy konkurencyjnych branżach osiągnięcie efektów może zająć nawet 12 miesięcy.
Zalecamy łączyć działania pozycjonowania z kampaniami Adwords i innymi reklamami, tak by zdobywać ruch już od początku z różnych źródeł.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Pozycjonowanie lokalne wyceniamy indywidualnie na podstawie konkurencji w top 10, stanu domeny i wielu innych czynników.
Staramy się zawsze dopasować ofertę do budżetu klienta.

Czy analityka jest w pakiecie?

Tak, choć jest to analityka w podstawowym zakresie. Mówiąc krótko – dbamy o to by mierzyć co się dzieje i by było to mierzone poprawnie.
Jeśli klient chce comiesięczne rozbudowane raporty analityczne oraz chce na bieżąco pracować nad poprawkami przy stronie przy użyciu analityki wtedy proponujemy analitykę rozszerzoną. W pakiecie z pozycjonowaniem lokalnym jest to niewielka, dodatkowa opłata.

Czemu nie rozliczacie się na efekt?

To decyzja, która bierze się z naszych doświadczeń. Wiemy jak pozycjonować lokalnie, ale do tego potrzebne są odpowiednie środki, tak by linkować nie ze spamowych źródeł, a żeby realnie wzmacniać domenę.
Poza tym zawsze w raportach Klient otrzymuje informację o tym, jak i skąd jest linkowana jego strona. Jesteśmy transparentni, dzięki czemu Klient wie, jak wykorzystywane są jego pieniądze.

Chcę zdominować lokalny rynek. Jak jeszcze możecie pomóc?

Pozycjonowanie lokalne to tylko jeden ze sposobów na ściągnięcie ruchu. Z naszego doświadczenia wynika, że najlepiej łączyć pozycjonowanie z kampanią Adwords oraz reklamami na Facebooku. Czasem dla niektórych branż sprawdzają się też inne źródła.
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i układamy dedykowany plan działania zależny od postawionych nam celów.

Czy mogę pozycjonować się na Opole i inne okoliczne miasta z województwa?

Jeśli Twoja firma działa na lokalnym rynku, nie tylko w Opolu, ale np. też w okolicznych miastach to jak najbardziej możemy uwzględnić je przy pozycjonowaniu lokalnym. Wymaga to przeważnie małej rozbudowy strony i przygotowanie landingów pod ważniejsze miejscowości, gdzie są oddziały lub świadczona jest usługa.

Zapytaj o ofertę