LOADING

Pozycjonowanie stron – Luboń

Luboń to niewielkie miasto położone w pobliżu Poznania. Ze względu na ludność, położenie i rodzaj przemysłu istniejącego w mieście, Luboń posiada duże perspektywy rozwoju.  Twoja firma zlokalizowana jest w Luboniu? Wiemy co zrobić, aby była znana i rozpoznawalna nie tylko w Twoim mieście, ale i w sąsiednich miastach, w Poznaniu a nawet w na terenie całego województwa Wielkopolskiego.

DLACZEGO MY?

Nasza firma “Carted” składa się z ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie w branży a wspólnie działamy już od 2 lat  zajmując się skutecznym i bezpiecznym pozycjonowaniem. Poprzednio przez długie lata pracowaliśmy w jednej z największych w Polsce agencji SEO. To tam zdobywaliśmy dalsze doświadczenia w branży i szlifowaliśmy posiadane umiejętności, zatem otwierając Carted byliśmy już w pełni gotowi pomóc wielu biznesom z najrozmaitszych branż. Z usług naszej firmy skorzystały już setki klientów – zdążyliśmy wypozycjonować też rozmaite sklepy, portale, blogi. Staramy się podejmować każdego zadania, bo dzięki doświadczeniu wiemy, jakie są potrzeby klientów i wiemy, co moglibyśmy poprawić aby Twój biznes i twoja strona www przyciągały jak najwięcej klientów.

Wiemy jak

Zwiększyć ruch

pozycjonowanie - wykresSEO to znakomity sposób na zwiększenie ruchu na stronie i dotarcie do większej grupy klientów. Ważne, by pozycjonować stronę bezpiecznie. Nacisk powinien być położony nie tylko na linki, ale także na treści.

4 powody

Dlaczego warto z nami współpracować

  • Najpierw skrupulatnie i dokładnie analizujemy profil Twojej firmy a także jej sytuacji. To pozwala nam dokładnie ustalić jakie cele możemy obrać i jak do nich dążyć. Następnie podejmujemy działania aby Twój biznes i twoja strona www przyciągały jak najwięcej klientów.
  • Nieustannie analizujemy wszystkie swoje działania i monitorujemy zmiany w Twoim serwisie, co pozwala nam trzymać rękę na pulsie, a Ty na bieżąco wiesz czy i co się zmieniło,
  • Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, jesteśmy specjalistami, którzy znają różne branże. Wiemy co robić i jak działać,
  • Co miesiąc otrzymujesz od nas pełną analizę i wykaz działań oraz zaistniałych zmian.
Jak wygląda

pozycjonowanie różnych firm w Luboniu

Przykłady wyszukiwania lokalnych biznesów w Luboniu:

sektor fraza średnia miesięczna liczba wyszukań
lekarz kardiolog luboń 20
lekarz ginekolog luboń 140
usługi fryzjer luboń 720
usługi noclegi luboń 260
gastronomia pizza luboń 880
usługi nieruchomości luboń 70

Luboń – jest miastem leżącym w centralnej części województwa wielkopolskiego, w powiecie poznańskim, nad rzeką Wartą. Dosyć wysoka liczba mieszkańców w porównaniu do niewielkiej powierzchni 13,5 km² miasta sprawia, że Luboń to jedno ze stu miast w Polsce najgęściej zaludnionych. Od północy miasto przylega bezpośrednio do Poznania, a od południa graniczy z Wielkopolskim Parkiem Narodowym. Charakter gospodarczy Lubonia wynika z jego położenia w aglomeracji poznańskiej: z jednej strony część ludności dojeżdża do pracy i szkół ponadgimnazjalnych w Poznaniu, z drugiej zaś Luboń stanowi tradycyjny ośrodek wytwórczo-usługowy. Jedynie południowa część miasta (Lasek) zachowała charakter rolniczy – w krajobrazie przeważają pola uprawne, sady i ogrody, które specjalizują się w uprawie roślin. W Luboniu znajduje się także teren obozu hitlerowskiego, obecnie Muzeum – Miejsce Pamięci Narodowej przy ul. Niezłomnych 2. Ludność , położenie, rodzaj przemysłu pozwala nam tak zrobić, aby Twoja firma była znana i rozpoznawana nie tylko w Luboniu, ale i w sąsiednim Żabikowie czy Laskach, w Poznaniu a nawet w całym województwie Wielkopolskim.

Często

Zadawane pytania

Czy podejmujecie się pozycjonowania sklepów internetowych?

Oczywiście. Mamy doświadczenie zarówno w dobrej optymalizacji sklepów pod wyszukiwarki. Niejednokrotnie pozycjonowaliśmy już różne sklepy na skryptach jak Magento, WooCommerce, PrestaShop oraz autorskich skryptach. Pozycjonowaliśmy zarówno duże sklepy, z miesięcznymi obrotami liczonymi w milionach złotych jak i małe sklepu, dopiero zdobywające pozycję na rynku.  

Kto będzie się zajmował pozycjonowaniem mojej strony?

Nad projektami pracują wszyscy pracownicy, ale zawsze jest wyznaczona jeden opiekun serwisu prowadzący projekt, odpowiadający za kontakt, pilnowanie terminów, działań itd.Jako firma dbamy o to, by pozycjonowaniem zajmowały się osoby doświadczone, z odpowiednią wiedzą i kwalifikacjami.

Jeśli mam dość ograniczony budżet, możecie mi pomóc?

Tak. Zawsze staramy się dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta, dlatego też dokładnie z początku wszystko analizujemy i rozmawiamy. Mniejszy budżet może co najwyżej wydłużyć czas działań, ale i jak zawsze prowadzi do zamierzonego celu.

Więc jakiej ceny mam się spodziewać?

Zwykle ceny zaczynają się od 300 zł na miesiąc, jednak w dużych miastach i konkurencyjnych branżach mogą nawet sięgać 1000+ zł. Jednakże cena za pozycjonowanie, tak samo jak i czas potrzebny na osiągnięcie efektów, ostatecznie uzależnione są  od trudności branży, treści na stronie, domeny i wielu innych czynników, gdyż to przekłada się na nakłady niezbędne przy pozycjonowaniu.

Zapytaj o ofertę