class="page-template-default page page-id-4103 page-child parent-pageid-4145 mega-menu-primary-menu default default-layout theme-accent wpb-js-composer js-comp-ver-5.1 vc_responsive"
LOADING

Pozycjonowanie stron – Łódź

Pomagamy w pozycjonowaniu firmom z Łodzi i okolic.

Wiemy jak skutecznie pozycjonować firmy zarówno lokalnie jak i na cały kraj. Pomagamy w polepszeniu pozycji w wyszukiwarkach jak również przy innych działaniach content marketingowych.

Działania SEO uzupełniamy analityką, dzięki czemu wiesz dokładnie na jakie efekty przekłada się ruch.

Dbamy o indywidualne podejście do każdego Klienta i serwisu, dzięki czemu możemy zapewnić usługę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Carted

Blisko Ciebie

Firma Carted ma siedzibę w województwie łódzkim, w Wieluniu. Chętnie pomagamy rozwijać się firmom z regionu łódzkiego. Jeśli potrzebne jest spotkanie lub konferencja to jesteśmy do dyspozycji. Dbamy o dobry kontakt z klientem, bo wiemy że dzięki temu możemy zaoferować jak najlepszą usługę. Możesz liczyć na dokładne raporty działań oraz stały konsulting.

Skuteczne

Pozycjonowanie

biurko-seoLinki, treści, struktura strony i optymalizacja… to wszystko wpływa na wyniki Twojej strony w Google. Przez lata wypracowaliśmy skuteczne metody pozycjonowania. Nastawiamy się zarówno na pozycjonowanie fraz głównych jak i zapytań długoogonowych. Wiemy z doświadczenia, że upieranie się przy jednej czy kilku frazach nie jest dobrą długoterminową strategią. Najważniejsze jest szersze spojrzenie na ruch i ściąganie wejść z różnych źródeł.

4 filary

Dobre pozycjonowanie strony

  • Wartościowe treści dobrze opisujące usługę czy produkt.
  • Mocna domena, na którą wskazują linki z różnych, wartościowych źródeł.
  • Dobra optymalizacja serwisu – tagów, treści, struktury.
  • Nie zamykanie się tylko na jeden kanał ruchu – poza seo inwestowanie też w kanały płatne czy rozwój social.
Jak wygląda

pozycjonowanie różnych branż na Łódź

Poniżej przedstawiamy tabelę z popularnymi frazami związanymi z Łodzią, liczba wyszukań pochodzi z narzędzia Google Keyword Tool. Frazy przedstawione niżej dotyczą różnych biznesów co daje pogląd na możliwy ruch lokalny pochodzący z fraz regionalnych.

sektor fraza średnia miesięczna liczba wyszukań
usługi mechanik łódź 1300
lekarz ortopeda łódź 1600
lekarz kardiolog łódź 590
handel sklep zoologiczny łódź 1990
kultura muzeum łódź 720
usługi fotograf łódź 2383
gastronomia pizzeria łódź 2900

Powyżej przedstawiliśmy przykłady fraz z różnych branż. Jak widać, wiele z nich może liczyć na wyszukiwania sporo ponad tysiąc miesięcznie. A mówimy tu tylko o przykładowych, głównych frazach. Pamiętajmy, że użytkownicy szukają na różne sposoby, dlatego dobrze zadbać o content i długi ogon.

Na pewno pod kątem liczby wyszukań Łódź plasuje się wysoko. Wiele lokalnych firm i biznesów można rozwinąć właśnie z pomocą seo.

Pamiętaj, że poza pozycjonowaniem lokalnym podejmujemy się też działań na cały kraj.

Często

Zadawane pytania

Ile będę czekał na efekty?

W dużych miastach konkurencja jest zazwyczaj liczniejsza i prowadzi bardziej intensywne działania przy promocji strony. Wszystko to wpływa na czas potrzebny na osiągnięcie efektów.
Zazwyczaj trzeba liczyć minimum 6 miesięcy, ale przy konkurencyjnych branżach osiągnięcie efektów może zająć nawet 9-12 miesięcy lub dłużej.
Zalecamy łączyć działania pozycjonowania z kampaniami Adwords i innymi reklamami, tak by zdobywać ruch już od początku z różnych źródeł.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Pozycjonowanie lokalne wyceniamy indywidualnie na podstawie konkurencji w top 10, stanu domeny i wielu innych czynników.
Staramy się zawsze dopasować ofertę do budżetu klienta.

Czy analityka jest w pakiecie?

Tak, choć jest to analityka w podstawowym zakresie. Mówiąc krótko – dbamy o to by mierzyć co się dzieje i by było to mierzone poprawnie.
Jeśli klient chce comiesięczne rozbudowane raporty analityczne oraz chce na bieżąco pracować nad poprawkami przy stronie przy użyciu analityki wtedy proponujemy analitykę rozszerzoną. W pakiecie z pozycjonowaniem lokalnym jest to niewielka, dodatkowa opłata.

Czemu nie rozliczacie się na efekt?

To decyzja, która bierze się z naszych doświadczeń. Wiemy jak pozycjonować lokalnie, ale do tego potrzebne są odpowiednie środki, tak by linkować nie ze spamowych źródeł, a żeby realnie wzmacniać domenę.
Poza tym zawsze w raportach Klient otrzymuje informację o tym, jak i skąd jest linkowana jego strona. Jesteśmy transparentni, dzięki czemu Klient wie, jak wykorzystywane są jego pieniądze.

Chcę zdominować lokalny rynek. Jak jeszcze możecie pomóc?

Pozycjonowanie lokalne to tylko jeden ze sposobów na ściągnięcie ruchu. Z naszego doświadczenia wynika, że najlepiej łączyć pozycjonowanie z kampanią Adwords oraz reklamami na Facebooku. Czasem dla niektórych branż sprawdzają się też inne źródła.
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i układamy dedykowany plan działania zależny od postawionych nam celów.

Czy mogę pozycjonować się na Łódź i inne okoliczne miasta z województwa?

Jeśli Twoja firma działa na lokalnym rynku, nie tylko w Łodzi, ale np. też w okolicznych miastach to jak najbardziej możemy uwzględnić je przy pozycjonowaniu lokalnym. Wymaga to przeważnie małej rozbudowy strony i przygotowanie landingów pod ważniejsze miejscowości, gdzie są oddziały lub świadczona jest usługa.

Zapytaj o ofertę